PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه انجم در مورد الکرونیک و رباتیک

amiray
19-09-2010, 16:23
سلام
امرز می خوام یه سایت الکترونیک به شما معرفی کنم
این سایت که دارای 100% ارزش عضو شدن هس دارای این سایت ویژگی ها است

داشتن یه فروم در مورد اکثر مباحث روز الکترونیک
داشت اپلود و دانلود سنتر پیش رفته
از همه مهمتر داشتن قسمت رسانه قوی که می تونین فیلم ها رو تو خود سات ببینید.
و...

این سایت هنوز کاملا راه اندازی نشده
مثلا قسمت چت بین کاربران انلاین اون هنوز راه اندازی نشده و بسیاری از امکانات دیگش که هنوز راه انداز ی نشدن.
لینک فروم اون:You can see links before reply
لینک خود سایت:You can see links before reply
من که پیشناد می کنم برای پیشرفت وطن مون برین و عضو بشین.

morteza_rk
19-09-2010, 17:15
سلام

معلومه که سایت خوبیه! چون مال یکی از مدیران همین سایت هست! یعنی سایت جناب pgt هستش. برای ایشون آرزوی موفقیت داریم. :0013:

Aghaeifar
19-09-2010, 20:00
افشین کجایی معروف شدی پسر ... میشه دو دونگش رو به اسم من بزنی

سلام

من که پیشناد می کنم برای پیشرفت وطن مون برین و عضو بشین.

ولی من پیشنهاد می کنم برای پیشرفت وطنمون همه ی این سایت های الکترونیکی یکی بشن و قوا روی هم جمع بشن به جای موازی کاری

amiray
20-09-2010, 09:26
خوب می خواستم از این قسمت سایتتون نشکر کنم که می تونیم لینک سایت های مختلفو قرار بدیم چون فقط سایت شما این جوری واگر تو فروم های دیگه چنین کاری کنی از فروم اخراج می شی
You can see links before reply

Division
20-09-2010, 17:50
افشین کجایی معروف شدی پسر ... میشه دو دونگش رو به اسم من بزنی

سلام به همه

اول يه معذرت خواهي دارم به خاطر غيبتي كه داشتم (خيلي سرم شلوغ شده بود قبلاً هم خبر غيبتم رو داده بودم همون قضيه كنفرانس همدان:mrgreen:)

علي آقا لطف دارن ما كاري نكرديم كه، فقط خواستيم قدمي هرچند كوچولو در جهت پيشرفت علم برداشته باشيم .

خلاصه ارداتمنديم :hi:

ASTRO
20-09-2010, 18:44
من رفتم عضو شدم.خداییش فرومش یه جورایی جدیده .ادم حوصله ش سر نمی ره. به نظر من این سایت در اینده نزدیک خیلی پیشرفت می کنه.

هنرفر
20-09-2010, 19:19
اره خیلی توپه.فقط جایه چندتایی از بچه های گل ایران میکرو خالیه.:fan:

amiray
20-09-2010, 23:56
سلام کسی سر زد من که گفتم عالیه
از اقای هنر فر هم تشکر می کنم که عضو شدن:o

amiray
22-09-2010, 08:52
یه خبر دیگه از این سایت قراره تا چند روز اینده پوسته های جدیدی به این سایت اضافه بشه در ضمن قراره که قسمت چت انلاین اون برای اعضا میسر بشه که اگه فعال بشه عالی میشه یعنی می تونیم به طور انلاین با هم تبادل اطلاعات کنیم

amiray
14-10-2010, 23:32
:o:o

Aghaeifar
14-10-2010, 23:51
یه خبر دیگه از این سایت قراره تا چند روز اینده پوسته های جدیدی به این سایت اضافه بشه در ضمن قراره که قسمت چت انلاین اون برای اعضا میسر بشه که اگه فعال بشه عالی میشه یعنی می تونیم به طور انلاین با هم تبادل اطلاعات کنیم

شما حتما یه نسبتی با مدیریت این سایت داری ... :0013: