PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود :مجله میکروکنترلر شماره 12

admin
08-09-2010, 02:53
به نام هستی بخش

You can see links before reply

در اوایل تیر ماه ۱۳۸۸ بود که اولین گفتگوها برای انتشار مجله ای مانند مجلات معتبر EPE ، ESE ، Elektor ؛ در انجمن کویرالکترونیک انجام شد . اهدافی که برای این مجله تدوین شد به شرح زیر بود :
- حتی امکان مطالب موجود در آن جدید باشد و منبع فارسی برای آن موجود نباشد .
- به دلیل گسترده بودن حیطه ی برق و الکترونیک ، مطالب در یک حوزه ی تخصصی باشد .
- مجله به صورت رایگان و در فرمت PDF منتشر شود .
- تا حد امکان مطالب به صورت فشرده و مفید ارائه شود و از مطالب اضافی پرهیز شود
- بخشی برای پشتیبانی مطالب مجله در انجمن ایجاد شود و نویسنده ی مطلب در دسترس باشد .
- مجله به صورت ماهیانه منتشر شود .
- و…
با تمامی این بحث ها و گفتگو ها نام PMM (Persian Microcontroller Magazine )برای این مجلات انتخاب شد ، این مجلات با محور اصلی بحث بر روی میکرو کنترلر ها و موارد مرتبط با آنها ، در اواخر هر ماه به صورت رایگان در وب سایت You can see links before reply (You can see links before reply) منتشر می شود . یاد آور می شود تیم تخصصی ایران میکرو در اصل همان تیم ساپورتی هست که توسط شرکت کویرالکترونیک پشتیبانی می شود
PMM به شخص یا گروه خاصی تعلق ندارد و گروه کویرالکترونیک (تیم تخصصی ایران میکرو)، صرفا وظیفه ی گرد آوری ، دسته بندی و منتشر کردن آن را به عهده دارد . نویسندگان این مجله دوستان شما هستند ، افرادی که بدون هیچ گونه چشم داشتی به جای انتظار برای مطالب آماده ، دست به کار شده و مطالب خود را در اختیار دیگران قرار می دهند و نهایتا به درج شدن نام کاربری یا ایمیل خود در انتهای مطلب اکتفا می کنند . (در تمامی داستان ها ، حماسه ها ، افسانه ها ، جنگ ها ، جهاد ها و.. . پیروزی ظاهری برای فرمانده هان است ، در حالی که آنها در سنگر خود نشسته اند و مرگ سربازان خود را دیده اند و از طرفی پیروزی واقعی برای سربازان است ، چون سربلندی و افتخار را برای نام و نشان نخواسته اند … . ) .
تمامی این تلاش ها فقط به یک منظور و آن هم فقط برای دست یابی به مطالب و دانش جدید و از طرفی افزایش بار علمی فعالان عرصه ی برق و الکترونیک و در نهایت افزایش بار عملی و دانش تخصصی کشور عزیزمان ایران می باشد
اکنون بعد از گذشت یک سال ، دوازده همین شماره از مجلات PMM در مقابل شما قرار دارد … .
یک سال تداوم و تلاش ، انتشار بیش از ۶۰۰ صفحه ،یک سال همکاری گروهی و آنلاین ، … گرامی باد
همچنین همکاران و دوستان ما در انجمن های تخصصی ECA نیز اقدام به منتشر نمودن مجله تخصصی الکترونیک نموده اند که در این تاریخ شماره اول آن با نام مجله تخصصی نویز منتشر گردید .برای همه این عزیزان آرزوی سربلندی و سرافرازی بیش از پیش داریم.همچنین می توانید این مجله را از سایت You can see links before reply (You can see links before reply) دریافت نمائید.
به زودی تمامی ۱۲ شماره با ویرایش دوم برخی مجلات در یک پک کامل آوری می گردد.
تبلیغات در مجله تخصصی میکروکنترلر
۰۹۱۳۵۱۳۰۵۹۸
۰۳۵۲-۷۷۳۰۳۱۳

morteza01
08-09-2010, 12:48
سلام مجله خیلی خوب بود خدا قوت ، مخصوصا قسمت طراحی قطعه تو پروتئوس . ولی مثالی که درباره LF33 زده شد مثل اینکه اشکال داره ،چون تو پروتئوس کار نمیکنه مثل شکل زیر :
LF33.jpg (You can see links before reply)

لطفا راهنمایی کنید با تشکر

yuosef
10-09-2010, 18:04
سلام مجله خیلی خوب بود خدا قوت ، مخصوصا قسمت طراحی قطعه تو پروتئوس . ولی مثالی که درباره LF33 زده شد مثل اینکه اشکال داره ،چون تو پروتئوس کار نمیکنه مثل شکل زیر :
LF33.jpg (You can see links before reply)

لطفا راهنمایی کنید با تشکر

سلام
درسته من هم همین مشکل رو دارم. البته توی کامپایل سورس برنامه هم دو تا warning تبدیل نوع داده میده شاید ممکنه از اون باشه

یه چیز دیگه من داشتم اون pdf که در مورد کاربرد توابع vsm.hpp هست رو میخوندم یه سری لغاتش ظاهرا روسی پینگلیشه.:unh:
کسی در مورد این لغات چیزی میدونه میتونه کمکی کنه

khranimymi
khranimaya
proinitsializirovany
tyuey
keshirovaniye
skeshirovannyy
otrisovyvayet
poeksperimentirovat'
prerisovku
podgruzhayet
:(

morteza01
15-09-2010, 17:36
سلام
اگه کسی اشکالو می دونه لطفا راهنمایی کنه
با تشکر

yuosef
16-09-2010, 19:40
سلام منم هنوز پی به مشکل نبردم ولی به اینا یه نگاهی بنداز

که تصحیح شده همون pdf ضمیمه شده است و

You can see links before reply 29.pdf

که Proteus manual هست و از صفحه 129 به بعد مربوط به کار کردن با vsm میشه

mehdiar
27-09-2010, 02:37
آقا این pmm13 چرا نمیاد پس؟ مگه قرار نبود 30ام بیاد؟

تازه فهمیدم که معتاد pmm (یه چیزی خطرناکتر از کراک) شدم
دو روز دیر میاد اُستُغونام درد میگیرن:unh::(
خیلی خیلی خیلی دستتون درد نکنه

kavir
27-09-2010, 09:49
آقا این pmm13 چرا نمیاد پس؟ مگه قرار نبود 30ام بیاد؟

تازه فهمیدم که معتاد pmm (یه چیزی خطرناکتر از کراک) شدم
دو روز دیر میاد اُستُغونام درد میگیرن:unh::(
خیلی خیلی خیلی دستتون درد نکنه
سلام امروز ظهر منتشر میشه انشاءالله بخش تیم مجله رو فعال می کنیم به موقع منتشر میشه:wink:

ahadgd
20-01-2011, 17:27
دانلود برنامه یاد شده در مجله 12 که برای ایرانیان تحریم شده (برنامه EasyPHP-5.3.3)
دانلود با حجم 17.7 مگابایت از سایت You can see links before reply (You can see links before reply)
دانلود EasyPHP-5.3.3 (You can see links before reply):wink:

Doloop
13-08-2011, 20:32
سلام واقعا لذت میبرم از اینکه وقتمو تو سایت شما سپری میکنم

از دانلودشون لذت بردم
lkhdvhkdl
16-09-2011, 06:34
سلام
درسته من هم همین مشکل رو دارم. البته توی کامپایل سورس برنامه هم دو تا warning تبدیل نوع داده میده شاید ممکنه از اون باشه

یه چیز دیگه من داشتم اون pdf که در مورد کاربرد توابع vsm.hpp هست رو میخوندم یه سری لغاتش ظاهرا روسی پینگلیشه.:unh:
کسی در مورد این لغات چیزی میدونه میتونه کمکی کنه

khranimymi
khranimaya
proinitsializirovany
tyuey
keshirovaniye
skeshirovannyy
otrisovyvayet
poeksperimentirovat'
prerisovku
podgruzhayet
:(

хранимыми
хранимая
проинициализированы
тюэй
кэширование
скопированный
отрисовывает поэкспериментировать'
перерисовку подгружает

==

stored
stored
initialized
tyuey
caching
copied
renders the experiment '
repaint loads

lkhdvhkdl
16-09-2011, 06:35
хранимыми
хранимая
проинициализированы
тюэй
кэширование
скопированный
отрисовывает поэкспериментировать'
перерисовку подгружает

==

stored
stored
initialized
tyuey
caching
copied
renders the experiment '
repaint loads
slovak

vahidak
14-03-2012, 12:20
سلام خیلی ممنون عالی بود

meteorite
27-07-2012, 05:17
اول اینکه تشکر میکنم از تلاشتون و خسته نباشید میگم.

دوم یه سوال داشتم، تو pmm12 راجع به کنترل یک وسیله توسط اینترنت خوندم.
میخواستم بیشتر راهنماییم کنید در مورد دادن دستور به وسیله و "به خصوص" گرفتن داده از اون، مثلا برای یه دماسنج که دما رو ثبت کنه و کاربر بتونه از اینترنت دما رو بخونه و بعد بتونه دستوری هم بهش بده و...
و همچنین یکم راهنمایی میخواستم برای اینکه این کار رو با usb انجام بدم.

میخواستم چنین چیزی بسازم، ممنون میشم اگه کمکم کنید.

ali_pezeshki
31-07-2012, 14:52
با تشکر از زحمات دوستان

myfate
06-06-2016, 08:45
سلام
من می خوام مجله ppm رو دانلود کنم ولی متاسفانه لینک دانلود ها مشکل داره ، دوستان میشه لطف کنند و لینک مجله ها رو یکبار دیگه روی سایت قرار بدهند؟
من دنبال شماره مجله ای هستم که درباره پروگرام با SAM-BA توضیح داده است.
یکم عجله هم دارم
خیلی خیلی ممنون