PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی برنامه Code Wisard Generatorبرای میکروهای آرم اتمل

amir_rahmani
07-09-2010, 13:30
مژده به همه دوستان :(کدهای برنامه را به راحتی ایجاد کنید!)

:wink:این نرم افزار قادر به تولید کد پیکربندی اولیه میکروکنترلر ارم at91sam7x256 برای کامپایلر keil است .
بزرگترین مشکل برنامه نویسی با میکروکنترلرهای آرم سری اتمل پیکربندی اولیه شامل راه اندازی دستگاه های جانبی
میکرو (پورت سریال - spi,can,i2c,timer,...) است. این نرم افزار بر طبق استانداردهای نرم افزار codevision در حال طراحی و ساخت است.
(نمای زیر)
You can see links before reply
هم اکنون قسمت های پیکر بندی (پورتها- السیدی کاراکتری-السیدی گرافیکی- کیبرد-السیدی رنگی-واحد ADC- تایمر واچ داگ) راه اندازی شده است و احتمالا
در اواسط مهرماه همزمان با انتشار مجله 13 این نرم افزار به صورت رایگان
در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت. برای همکاری در هر چه بهتر و تکمیل تر شدن این برنامه دست یاری شما را میفشاریم.
(همچنین دوستانی که در زمینه کار با قسمتهای usart,spi,external intrupt,can,usb,mmcو راه اندازی وقفه در وسایل جانبی) پروژه ای انجام داده اند یا فایل کتابخانه ای دارند . در این اینجا مطرح کنند یا به aria.sanat@live.com ایمیل نمایند تا نرم افزارcode wisard generator به صورت جامع و کامل ساخته و در اختیار عموم قرار گیرد .
---------------
لینک ها اصلاح شد
یکپارچه
[/URL][url]You can see links before reply (You can see links before reply)
6.309 MB

morteza_rk
07-09-2010, 14:39
سلام

کار بسیار پسندیده ای هست. انشالله که رایگانه!

ساخت همچین Code Wizard می تونه خیلی خیلی کمک کننده باشه. واقعا جای تشکر و قدردانی داره.

احسنت ، خدا قوت.

armstk
07-09-2010, 18:04
سلام
آفرین , خیلی کاره جالبی ردی :)

این نرم افزار رو با چی نوشتین؟ با keil سازگاره؟

farzadsw
08-09-2010, 03:53
سلام

واقعاخسته نباشید میگم بهت ، کار جالبی داری انجام میدی . فکر کنم خارج کشور هم برای دانلود این نرم افزار مشتری زیاد باشه.

این نرم افزار رو با چی نوشتین؟ با keil سازگاره؟
فکر کنم با vb یا c# نوشتن ، احتمال زیاد هم کدها برای کیل ایجاد میشن و باید اونا رو کپی پیست کرد.

kavir
08-09-2010, 04:33
سلام
کار خیلی خوب و عالی هست
کا ر اول اینه با هماهنگی کتابخونه های دیباگ شده رو جمع کنیم و برای ایشون بفرستیم

amir_rahmani
11-09-2010, 21:30
به حول و قوه الهی تا امروز (عید فطر) حدود 50درصد برنامه code wisard انجام شده است.
اگر مطلب خاصی در مورد هر چه بهتر شدن این برنامه در نظر دارید مطرح بفرمایید.

در زیر یک نمونه از کدهای ایجاد شده توسط این نرم افزار را مشاهده میکنید

/*wisard ARM for keil ver 1.01(Alfa)
povide By IRAN MICRO GROUP*/
/************************************************** *******
Project Name:
Date: 2011/01/13
Author:
Company: IranMicro
Version:
Description:

************************************************** *******/

#include "AT91SAM7X256.h"

#include "lib_AT91SAM7X256.h"

#include "usart.h"
#include <stdio.h>

#include "kbd.h"

/*TFT_LCD Configuration */
#define PORTRAIT
#define TFTLCD_DATAPORT_B
#define TFTLCD_DATAPORT_OFFSET 0
#define TFTLCD_CONTROLPORT_B
#define TFTLCD_RST 16
#define TFTLCD_RS 18
#define TFTLCD_CS 17
#define TFTLCD_WR 19
#define TFTLCD_RD 20
#include "tftlcd_functions.c"
/***************/

int main(void)
{
/* configuration PORTA used by at91sam7x256.h lib */

// Active PORTA Pins
*AT91C_PIOA_PER = 0xF;

// (1 logic) BITs : 0,1,2,3,
//---------------------------------------
// PORTA Direct < input or output >
*AT91C_PIOA_OER =0xF;

// Active Pullup PORTA Pins
*AT91C_PIOA_PPUER = 0x0;

// (1 logic) BITs :
// Set Output PORTA Pins
*AT91C_PIOA_SODR = 0xF;

// configuration register ODSR in (read only) => multi mode (read&write)
*AT91C_PIOA_OWER = 0xF;

/* configuration PORTB used by at91sam7x256.h lib */

// Active PORTB Pins
*AT91C_PIOB_PER = 0x4000000F;

// (1 logic) BITs : 0,1,2,3,30,
// PORTB Direct < input or output >
*AT91C_PIOB_OER =0x1;

// (1 logic) BITs : 0,
// Active Pullup PORTB Pins
*AT91C_PIOB_PPUER = 0x40000007;

// (1 logic) BITs : 0,1,2,30,
// Set Output PORTB Pins
*AT91C_PIOB_SODR = 0x40000007;

// (1 logic) BITs : 0,1,2,30,
// configuration register ODSR in (read only) => multi mode (read&write)
*AT91C_PIOB_OWER = 0x4000000F;

// (1 logic) BITs : 0,1,2,3,30,
// Keyboard configuration
kbd_pin(2,0,1,2,3,4,5,7,6);

// * TFT lcd init
tftlcd_init();
//*******************

// USART0 configuration
USART(18432000,9600,0);
usart0_init();
//*******************

while(1)
{
//place your code Here
} //while 1
} //main

*موفق باشید.

m_online3710
18-09-2010, 21:15
سلام
بنظر من سورسش رو در اختيار بچه ها بذاريد تا هر كس يجورايي كامل ترش كنه(open sorce)
شخصا خود من مي خواستم روي اين مورد كار كنم كه مي تونم بجاي كارهايي كه شما انجامش داديد بهفكر كامل كردنش باشم.
البته اين نظر را با توجه به عرضه ي رايگان نرم افزار دادم اما اگر رايگان نباشه منتفيه

morteza_rk
19-09-2010, 14:06
به نظر من بهتره که سورس کد در دست جناب amir_rahmani بمونه و بقیه همونطوریکه قبلا جناب کویر گفتن کتابخونه های دیباگ شده رو به ایشون بدیم تا بتونن به این مجموعه اضافش کنن.

علتشم اینه که اگه هرکسی بخواد جداگانه روی این کد ویزارد کار کنه در انتها چیز جالبی از کار در نمیاد و نسخه هاش با هم تفاوت خواهند داشت و این باعث سردرگمی کسانی میشه که می خوان ازش استفاده کنن.

البته یه قابلیت دیگه هم میشه به این کدویزارد اضافه کرد ، اونم اینکه هرکسی بتونه خودش یه کتابخونه رو به این کدویزارد اضافه کنه بدون اینکه به سورسش دسترسی داشته باشه! تقریبا یه چیزی تو مایه های ساختن کتابخونه توی کدویژن.

با این قابلیت هرکسی می تونه نسخه ی اصلی رو دریافت کنه و بعدا با اضافه کردن کتابخونه های دلخواه یه کدویزارد دلخواه داشته باشه. :wink:

m_online3710
21-09-2010, 23:18
با احترام كامل به نظر آقاي morteza_rk (You can see links before reply) من بازم معتقدم اگر سورسش در اختيار دوستان قرار بگيره خيلي بهتره چون شايديك نفر (مثلا خودم) بتونه قابليتهاي جالبي رو بهش اضافه كنه(يعني وقت مناسبي بذاره روش) و ثانيا همه ميدونن نسخه اصلي نسخه آقاي amir_rahmani (You can see links before reply) هستش و اگر دچار سردرگمي شدن ميتونن از اين ورژن نرم افزار استفاده كنند.
در كل بنظر من open sorce شدن اين پروزه كمك به كامل تر شدنش ميكنه و اگر هم نكنه كسي ضرر نميكنه(چون نسخه اقايamir_rahmani (You can see links before reply) موجوده)

يك فرصت دادن به ديگران فكر كنم قضيه سنگ مفت گنجشگ مفت است.

farzadsw
22-09-2010, 17:01
مشکل اصلی الان اینه که کپی رایت متاسفانه جایگاهی تو ایران ، حتی نزد افراد تحصیل کرده ما نداره (به طور کلی عرض میکنم)
همین اپن سورس هم برای خودش قوانین کپی رایت داره . معمولترین و معروفترینش GPL هست که اونم خودش ورژنهای مختلف داره. یکی از مفادش اینه که شما وقتی از سورس کد استفاده میکنید ، باید توی محصول نهایی حتما ذکر کنید که از سورس فلانی استفاده کردم . و تو بعضی از ورژنها ، اگر از محصولتون (که از این سورس استفاده کرده) استفاده تجاری میکنید باید به مولف اصلی اطلاع بدید و ازش اجازه بگیرید.
ولی متاسفانه تو ایران اصلا زیرساخت کپی رایت (قانون ، اجرا و پیگیری و مجازات) چه برای مخصولات opensource و چه تجاری وجود نداره . ایت اپن سورسی هم که تو ذهن اکثر مردم هست یه چیزی تو مایه های "مرامی" و "وجدانا" هست !
با این شرایط موجود تو ایران ، دیگه تصمیم با خود مولف هست که کدش رو به صورت مرامی (نه اپن سورس) در اختیار بقیه بگذاره یا نه . چون ممکنه یه نفر بیاد همون رو یکم تغییر بده و به اسم خودش به فلان قیمت بفروشه (و حتی ثبت کنه) و مولف هم به طور اتفاقی تو یه نمایشگاه ببینه که ، بله ، برنامه اونو دارن به اسم خودشون میفروشن (حتی اسم اون بنده خدا رو هم نزدن تا لااقل دل خوش باشه)! :mrgreen: . البته ممکنه هیچ اتفاقی هم نیوفته و کسی سوء استفاده نکنه . تا وقتی که قانونی نباشه همه چیز به همین صورت مرامی و وجدانا خواهد بود .

amir_rahmani
22-09-2010, 19:20
ضمن تشکر از همه دوستانی که اظهار نظر کردند.]

در این مورد چند تا نکته به ذهنم میرسه که به صورت اجمالی بیان میکنم
اول اینکه همونطور که دوستان اشاره کردند متاسفانه در ایران قانون کپی رایت وجود ندارد. بر فرض مثال یک شرکت با چندین کارمند با اهداف تجاری و یا تحقیقاتی مدت زمان زیادی را برای ساخت
یک نرم افزار صرف میکند. پس از اینکه چند تا نسخه از این نرم افزار را میفروشند متوجه میشوند که نرم افزار آنها توسط یک سری افراد از خدا بیخبر با قیمت بسار ناچیز به حراج گذاشته شده است
(البته هر شرکتی برای نرم افزار خود معمولا یک سری قفل و پسورد طراحی میکند ولی به هر حال یک سری نرم افزارها برای شکستن قفل و کشف پسورد وجود دارد و در کامپیوتر های پر سرعت
نرم افزار طعمه در طی یک بازه زمانی رمزگشایی میشود این بازه شاید چند ثانیه باشد یا چند روز) و نتیجه تمامی زحمات آن شرکت توسط یک سری سودا گر جهنمی از بین میرود .

حتی اگر قانون کپی رایت هم اجرا میشد فرایند دستگیری و اثبات جرم هم به این سادگی نیست. این تازه وضع نرم افزار های ترجمه شده (machine code) است.

دومین نکته اینکه به ذهنم میریه اینه که حتی در یک شرکت برنامه نویسی که به صورت متمرکز اداره میشود بسیاری از کارکنان که یک برنامه را به صورت گروهی مینویسند فایلهای سورس
یکدیگر را در اختیار ندارند وارتباط از طریق فایلهای ترجمه شدهDLL,cab,.. صورت میگیرد. کارکنان برای ارتباط با یکدیگر و محیط بیرون دارای ضوابط

خاصی هستند و قوانین بسیار سختی در این شرکتها حاکم است .(حالا خودتان قضاوت کنید که در اینترنت بی در و پیکر میشود یک برنامه چندین مگا بایتی را به صورت open source قرار داد و چه سو استفاده ها که از این برنامه نمیشود! )

و در آخر هدفم را از ساخت این برنامه بیان میکنم.

این برنامه به پاس تشکر وقددانی از زحمات بسار زیاد گروه ایران میکرو (کویر الکترونیک) که در طی یک سال گذشته با زحمات بی منت و مزد

خودشان برای سر فرازی ایرانی آباد و مقتدر گام برداشتند ( و ما را شرمنده کردند) و چراغی در این راه افروختند و همه دوستانی که حتی با ارسال یک

موضوع ناچیز تفکرات گروه را ترقی بخشیدند به صورت رایگان و بدور از هر گونه توقع مادی گرد آوری و در آینده نزدیک در اختیار عموم علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
جانم فدایی ایران...

morteza_rk
22-09-2010, 21:42
منم با نظر جناب amir_rahmani موافقم.

عجله ای نیست. انشالله همین نسخه برسه دست همه خیلی خوبه. ایشون هم که لطف کردن و رایگان قرارش دادن.

البته اگه در ورژن های آینده ی این کدویزارد بشه اون نکته ای رو که من پیشنهاد دادم اعمال کرد خیلی خوبه. منظورم همون تهیه کتابخونه ی دلخواه هست.

موفق باشی مهندس.

amir_rahmani
05-10-2010, 10:03
در ابتدا خداوند متعال را سپاس ميگويم که توفيق خدمت به خلق را به بنده ناچيز خود ارزاني داشت

برنامه کد ويزارد پس از دو ماه رنج و مشقت فراوان ساخته شد

در پي حدود دوماه از شروع پروژه کدويزارد (جمع آوري اطلاعات – تست –اجرا و مونتاژ برنامه ها) بالاخره برنامه با همه کمي و کاستي ها و در شرايط کمبود منابع اطلاعاتي ساخته و پرداخته شد.

اين برنامه را به پاس تشکر و قدر داني اززحمات يک ساله اعضاي گروه ايران ميکرو و همه د ست اندرکاران گروه به اين عزيزان وکل جامعه برق و الکترونيک ايران هديه مينمايم اميدوارم که خداوند متعال همه ما را در رسيدن به اهداف متعالي مدد نمايد

در مورد کار با نرم افزار چند تا نکته وجود دارد که به طور خلاصه مطرح ميکنم

1- نرم افزار را در محل دلخواه نصب کنيد براي نصب نکته خاصي وجود ندارد

2- براي معرفي نرم افزار به کامپايلر keil پس از نصب نرم افزار ابتدا برنامهkeil را باز کنيد سپس از منوي Toos گزينه Coustomize Tools Menu را انتخاب نماييد سپس در کادر باز شده بر روي گزينه ( New(insert که در بالاي کادر است کليک کرده و در کادر وسط نام دلخواه مثلا CodeWisard را تايپ نماييد سپس به کادر Command برويد و گزينه ... را کليک کنيد سپس از کادر باز شده مسير نصب برنامه ويزارد را پيدا کرده و بر روي فايل اجرايي نرم افزارCodeWisard.exe کليک کنيد.با اين کارنام فايل به همراه مسير در خط Command رويت خواهد شد سپس بر روي گزينه OK کليک کنيد . مراحل معرفي نرم افزار به کامپايلر به خاتمه رسيده است. هر بار که منوي Toolsرا باز کنيد و بر روي نام برنامه کليک کنيد برنامه کدويزارد باز ميشود

3- فايلهاي هدري که مورد نياز اين برنامه است در پوشه data در محل نصب نرم افزار موجود است توصيه ميشود اين فايلها را در پوشه SAM7X يا مسير پروژه خود کپي نماييد

4- اين نرم افزار قادر است پيکر بندي اوليه بسياري از قسمتهاي چيپ ميکروي AT91SAM7X256 را انجام دهد و کاربر را از در گير شدن مستقيم با رجيستر هاي تراشه بي نياز کند

5- براي ايجاد فايل اصلي پس از تنظيمات دلخواه کد ويزارد بر روي گزينه save &exit کليک نماييد در اين حالت کادر Save باز ميشود و نام پيشنهاديmain.c در کادرCommand Line قرار ميگيرد است توصيه ميشود يک پوشه جديد ايجاد کرده و فايل را درون آن پوشه ذخيره کنيد. سپس نرم افزار بسته شده و نوبت به ايجاد پروژه درkeil است براي اين کار به منوي Project رفته و يک پروژه جديد در همان مسيري که فايل قبلي را ذخيره کرده بوديد ايجاد کنيد پس از انتخاب ميکرو و ايجاد فايل Startup به سراغ کادرتنضيماتproject در سمت چپ صفحه نمايش رفته و با کليک راست بر روي آن و انتخاب گزينهَManage Components و انتخاب گزينه Add فايل ايجاد شده توسط کدويزارد را به پروژه اضافه نماييد

6- براي راه اندازي تايمرwatchDog از طريق برنامه لازم است که تيک موجود در فايل Startup در قسمت تايمر واچ داگ را برداريد

7- بسياري از عبارات به کار برده شده در نرم افزار بر طبق مستندات شرکت اتمل است لذا اگر در مورد تنظيمات برنامه ويزارد ابهامي وجود دارد کاربر ميتواند به فايل at91sam7x256.pdf مراجعه نموده و اطلاعات کافي را بدست آورد

8- بعضي از پيش فرض هاي برنامه مطابق بردهاي گروه کوير ميباشد که اين امرموجب تسهيل در راه اندازي برنامه ميشود.

9-بعضي از قسمت ها بدليل نداشتن منابع کافي به صورت ابتدايي راه اندازي شده اند مانند ارتباط سريال و بعضي از قسمتها هم در حال پيگيري و راه اندازي هستندمانندspi,DMA,RTTوI2c که انشا الآه در نسخه اصلاح شده بعدي به پروژه اضافه ميشوند

10-بعضي از واحد ها بدليل پيچيدگي و حجم زياد تنظيمات در دستور کار نمي باشند مانند usb,can,ethernet

به هرجهت اين برنامه داراي نقاط ضعف زيادي ميباشد . در صورت مشاهده اشکالالت موارد را در انجمن سايت مطرح يا از طريق ايميل aria.sanat@live.com به اينجانب اطلاع دهيد

امير رحماني پاييز 89

amir_rahmani
23-10-2010, 22:29
لینک ها اصلاح شد
یکپارچه
code.wizzard..armat91.You can see links before reply (You can see links before reply) 6.309 MB
چند قسمتی

code.wizzard..armat91.You can see links before reply (You can see links before reply) 2 MB
code.wizzard..armat91.You can see links before reply (You can see links before reply) 2 MB
code.wizzard..armat91.You can see links before reply (You can see links before reply) 0.312 MB

kavir
24-10-2010, 01:20
دانلود قسمت اول:حجم 1.4 مگ
ttp://You can see links before reply (You can see links before reply)
دانلود قسمت دوم:حجم 1.4 مگ
دانلود قسمت سوم:حجم 1.4 مگ
دانلود قسمت چهارم:حجم 1.4 مگ
دانلود قسمت پنجم:حجم 700 کیلو بایت
نسخه نهایی هست؟

1nafar
29-10-2010, 13:25
سلام
بلاخره وقت شد تا من برنامه ی کد ویزارد رو به صورت کامل بررسی کنم ، نحوه ی کار خیلی عالی هست و واقعا جای تقدیر و تشکر داره ، در زیر برخی از نکات و مواردی که در برنامه دیدم رو میارم که انشااله بعد از تصحیح اونا برنامه منتشر بشه :
1- بخش دریافت اطلاعات ( information) :
بهتره اولین بخشی که باز میشه این بخش باشه و بخش انتخاب قطعه هم به اون اضافه بشه ، یعنی کاربر در یک پنجره بتونه اطلاعات پروژه و نام میکرو رو وارد کنه
2- بخش adc ، برای بخش adc فقط فعال سازی کانال آورده شده که میشه مواردی همچون فکرانس کاری ، نرخ نمونه برداری و... رو هم بهش اضافه کرد .
3- برای واحد usart کلیه بخش ها راه اندازی شده و از طریق ویرایش دوم مجله ی pmm7-8 در دسترس شما قرار خواهد گرفت ، به نظر من بهتر کلیه مد ها راه اندازی بشه
4- به زودی کتاب خانه های lcd های 3310 و 6600 هم ایجاد میشه و ما میتونیم به کتابخونه اضافش کنیم .

amiin1364
15-04-2011, 15:59
برنامه خیلی عالی هست و واقعا خوبه فقط اسمش اگه code wizard بشه بهتره به جای wisard که بی معنیه بازم از برنامه خوبتون ممنون:wink: 

hosseinzare
15-04-2011, 22:50
سلام ضمن تشکر خالصانه از دوستان من کتابخانه dxp ای که خود ساخته ام را قرار میدهم شاید مفید باشد (شامل قطعات پرکاربر مثل انواع میکرو و SIM300 , SIM900 , ....)در ضمن اگر دوستان لازم داشتند طریقه متالیزه کردن فیبر را می توانم آموزش بدهم ولی بگم برای تیراژ کم صرف نمی کند.دوستان در صورتی که footprint و یا schematic قطعه ای را خواستید بگید تا به کتابخانه اضافه کنم.در زمینه برق و الکترونیک و میکرو اگر کمکی خواستید در خدمتیم( hossein_zare49@yahoo.com و hossein.zare49@Gmail.com )

arm-mohsen-avr
16-06-2011, 13:46
لینک دانلود حذف شده لطفا اصلاح کنید با تشکر

arm-mohsen-avr
16-06-2011, 14:26
با تشکر از نوشتن این برنامه و ارائه ان به صورت رایگان برای اعضای سایت یک مشکل که من دارم نمتوانم ان را دانلودکنم فکر کنم لینکش حذف شده واقعآ به اوننرم افزار احتیاج دارم لطفآ اگه بشه یک لینک جدید بزارید با تشکرات فراوان

kavir
16-06-2011, 21:27
لینک ها اصلاح شد
یکپارچه
code.wizzard..armat91.You can see links before reply (You can see links before reply) 6.309 MB
چند قسمتی

code.wizzard..armat91.You can see links before reply (You can see links before reply) 0.312 MB

این لینک ها سالم هستند لینک رو باز کنید در بروز ودر پایین صفحه روی request کلیک کنید

arm-mohsen-avr
16-06-2011, 21:51
باز هم دانلود نمیشهوقتی که request رو میزنی و بعداز وارد کردن رمز دوباره به همون صفحه بر می گرده اگه ممکنه روی سایت دیگه آپلود کنید با تشکر

shayanmelody
16-06-2011, 23:00
این لینک رو امتحان کنید.
من دانلود کردم.

arm-mohsen-avr
16-06-2011, 23:11
خیلی ممنون که لینک رو برام گذاشتین با تشکر

rezavip
27-06-2011, 19:45
while(1)
{
thank you iran micro
}
// کارتون درسته

محسن رضوانيان
28-06-2011, 13:48
سلام و ممنون از اينكه پر تلاش قعاليت مي كنيد .
من نتونستم اين لينكو دريافت كنم و لطفا راهنمايي كنيد

morykeys
01-11-2011, 12:12
دمت گرم امیدوارم که پیشرفت بیشتری کنی

alirezalahij
05-12-2011, 14:35
سلام
دانلود نمی شه

kavir
05-12-2011, 21:48
سلام
دانلود نمی شه
request download ticket | code.wizzard..armat91.You can see links before reply - ifile.it (You can see links before reply)
چرا داتلود میشه اون بالا هم نوشته شده لینک رو باز کنید و روی request کلیک کنید

armstk
06-12-2011, 03:34
لینک درسته
من هم تست کردم , مشکلی نداشت

alirezalahij
07-12-2011, 19:31
سلام
برای دانلود باید دانلود منجیرو غیرفعال کنید
لینک درسته
ممنون

hamid6568
14-01-2012, 16:42
سلام.:hi:
دوست عزیز من همه کارایی رو که پیشنهاد داده بودی رو انجام دادم...دانلود نمیشه..
اگه امکانش هست 1لینک دانلود دیگه براش معرفی کن

sadmonew
14-01-2012, 17:00
سلام.:hi:
دوست عزیز من همه کارایی رو که پیشنهاد داده بودی رو انجام دادم...دانلود نمیشه..
اگه امکانش هست 1لینک دانلود دیگه براش معرفی کن
با سلام:hi:
دوست عزيز از همون لينكي كه تو پست اول هست استفاده كنيد. خودم همين الان بدون مشكل دانلودش كردم.
البته صحبت دوستمون رو تصحيح ميكنم دانلود منجر رو فعال كنيد.

hamid6568
14-01-2012, 17:48
عجب نامردایی هستن..:unh::unh::x
انگار مشکل آیپی هستش..هرکاری کردم دانلود نشد با vpn دانلودش کردم

sapiens110
29-02-2012, 22:11

:wink:این نرم افزار قادر به تولید کد پیکربندی اولیه میکروکنترلر ارم at91sam7x256 برای کامپایلر keil است .
بزرگترین مشکل برنامه نویسی با میکروکنترلرهای آرم سری اتمل پیکربندی اولیه شامل راه اندازی دستگاه های جانبی
میکرو (پورت سریال - spi,can,i2c,timer,...) است. این نرم افزار بر طبق استانداردهای نرم افزار codevision در حال طراحی و ساخت است.
(نمای زیر)
هم اکنون قسمت های پیکر بندی (پورتها- السیدی کاراکتری-السیدی گرافیکی- کیبرد-السیدی رنگی-واحد adc- تایمر واچ داگ) راه اندازی شده است و احتمالا
در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت. برای همکاری در هر چه بهتر و تکمیل تر شدن این برنامه دست یاری شما را میفشاریم.
(همچنین دوستانی که در زمینه کار با قسمتهای usart,spi,external intrupt,can,usb,mmcو راه اندازی وقفه در وسایل جانبی) پروژه ای انجام داده اند یا فایل کتابخانه ای دارند . در این اینجا مطرح کنند یا به aria.sanat@live.com ایمیل نمایند تا نرم افزارcode wisard generator به صورت جامع و کامل ساخته و در اختیار عموم قرار گیرد .
---------------
لینک ها اصلاح شد
یکپارچه
code.wizzard..armat91.You can see links before reply (You can see links before reply) 6.309 mb
چند قسمتی

code.wizzard..armat91.You can see links before reply (You can see links before reply) 2 mb
code.wizzard..armat91.You can see links before reply (You can see links before reply) 2 mb
code.wizzard..armat91.You can see links before reply (You can see links before reply) 0.312 mb

سلام
لینک ها رو چک کنید.دانلود نمیشه

roohlla
10-04-2012, 15:56
دانلود نمیشه
پیام no such file میده .
نمیشه تو یه سایت ایرانی آپلود کنید ؟

M_GH
10-04-2012, 16:25
و خداوند پرشین گیگ را آفرید ...

roohlla
10-04-2012, 18:26
کسی این برنامه رو نداره یه جا آپلود کنه تا ما هم داشته باشیم ؟ :(

roohlla
12-04-2012, 11:53
آقا واقعا کسی نداره ؟
من هرکاری میکنم دانلود نمیشه .:unh:

alireza.ahmad
17-04-2012, 09:19
salam
linke eslah shodaton ham kar nemikone lotfan ye adresse jadid bedin
merc

kavir
17-04-2012, 19:49
اصلاح شد پست اول ببینید

imported_pmf
26-08-2012, 00:50
با سلام وتشکر از زحمات دوستان زحمت کش
میخواستم بگم نمیشه این ویزارد را کاملتر کنید؟؟؟؟؟حداقل برای سری at91 ؟؟؟
آخه ما که با سری at91sam7s64 کار می کنیم کاربردی نداره
بازم از زحمات بدون چشم داشت کل گروه متشکرم

cheshmayebaru
07-12-2012, 18:26

(نمای زیر)
هم اکنون قسمت های پیکر بندی (پورتها- السیدی کاراکتری-السیدی گرافیکی- کیبرد-السیدی رنگی-واحد adc- تایمر واچ داگ) راه اندازی شده است و احتمالا
---------------
لینک ها اصلاح شد
یکپارچه
[/url][url="You can see links before reply"]4shared.com - free file sharing and storage (You can see links before reply)
6.309 mb

دوست عزیز میشه بگید این برنامه ای که کذاشتین چیه - لطفان کامل توضیح بدید

electron113
05-03-2013, 00:41
با سلام و تشکر از دوست گرامی .

اجرا نمیشه تو سیستم من و خطای زیر را میده :

Executable version (7.1.1) dosent match resource file (7.1).check your configuration !!

لطفا کمک کنید ممنون میشم .

sarbaz13
05-03-2013, 10:25
با سلام
این لینکی که گذاشتین خراب هستویعنی می گه برنامه پاک شده از روی 4share
لطفا اصلاحش کنید.

majid120
10-12-2013, 15:36
اصلاح شد پست اول ببینید

سلام
دانلود نمیشه :(

Ma3ood
10-12-2013, 18:24
سلام
دانلود نمیشه :(

این تاپیک را مطالعه کنید تقریبا میتونه جایگزین این برنامه باشه چون این برنامه از سرور مربوطه پاک شده
code wizard برای ارم حتما دانلود کنید - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

mehran.safavy
08-02-2016, 01:35
اصلاح شد پست اول ببینید
با سلام دوستان عزیز
ما هر کار کردیم دانلود نشد
پست اول هم لینک 4share.com بود و فایلی موچود نبود و بقیه لینک هاهم دان نمیشه