PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتباط سریال با vb6

HAMED_PCB
06-09-2010, 14:26
یه برنامه با vb6 دانلود کردم. واسه ارتباط میکرو با پورت سریال که مثل hyper terminal عمل میکنه.تو این برنامه در زمان اجرا میتونید تمام رجیسترهای پورت سریال vb6 رو بررسی کنید. واسه یادگیری کار با پورت سریال برنامه خوبیه
برنامه رو میتونید از فایل پیوست دانلود کنید.

akbar_net
26-05-2011, 01:30
من پیشنهاد میکنم #C رو تست کنی و برای شروع می تونی مقاله ای که تو وبلاگ زیر هست رو دانلود کنی
پورت سریال در C Sharp (You can see links before reply)

1nafar
30-05-2011, 14:36
سلام
اگه كسي ميخواد فقط با پورت سريال كار كنه به نظر من بهترين انتخاب نرم افزار لب ويو هست ، توي لب ويو ساختار هاي گرافيكي براي پياده سازي انوع پروژه هاي كنترل و مانيتورينگ وجود داره .

arm-mohsen-avr
16-06-2011, 23:53
سلام
برای کار با پورت سریال می تونی از vb استفاده کنی که خیلی آسونه ولی برای کار های دقیقتر می تونی از متلب استفاده کنی که خیلی خوب جواب می ده مثلآ می تونی با مطلب دیتا های دریافتی را رو روی یک نمودار رسم کنی و خیلی چیزهایی دیگر البته در لب ویو هم میشه کار کرد ولی کمی سخت تره من خودم با vb , پورت سریال یک کنترل روبات بهه صورت بیسیم طراحی کنم

kohan220
11-09-2012, 06:44
یه برنامه با vb6 دانلود کردم. واسه ارتباط میکرو با پورت سریال که مثل hyper terminal عمل میکنه.تو این برنامه در زمان اجرا میتونید تمام رجیسترهای پورت سریال vb6 رو بررسی کنید. واسه یادگیری کار با پورت سریال برنامه خوبیه
برنامه رو میتونید از فایل پیوست دانلود کنید.

ببخشید پسورد اولش چیه و اگه میشه بیشتر رو برنامه هاش مانور بدین
ممنون