PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی با iar کار کرده

alipn
06-09-2010, 13:30
آیا کسی از دوستان با IAR کرده چون من تقریبا به این نتیجه رسیدم که keil با تایمر ها و روتین آنها مشکل دارد چون حتی بعد از اینکه کدی که یکی از دوستان برای تایمر قرار داده بودند را تست کردم و مقدار از کار های مورد نیاز را به آن اضافه کردم یعنی مثلا دو تایمر استفاده کردم در محیط شبیه سازی که گاهی کار میکند گاهی یکی کار میکند گاهی دوتا گاهی هردو و زمانی هم که کار میکند تایمینگ آن دچار مشکل است روی بورد هم که بدتر از محیط شبیه سازی در مورد iar هم که تا آنجایی که من تست کردم باخودش هم مشکل دارد چون من نتوانستم مثال های خودش را اجرا کنم و مثلا به مد دیباگ آن برم با مثال pwm!!! اگر دوستان تجربه ونظر دیگری دارند لطفا من را نیز راهنمایی کنند.

alipn
07-09-2010, 23:02
کسی نظری نداره یعنی کسی تا بهحال با iar کار نکرده یامشکلی با تایمر keil نداشته مدیران محترم حداقل شما یه نظری بدید راه برا بقیه باز بشه!!:0013:

omid_safari
14-09-2010, 21:57
ورژن های قفل شکسته از ورژن 5 به بالا مشکل دارند.
ولی ورژن 4.3 بدون مشکل هست.

alipn
17-09-2010, 03:33
منظور شما iar هست؟حتما در مورد کیل چی ?

1nafar
26-09-2010, 13:30
منظور شما iar هست؟
سلام
بله منظور ایشو iar هست .

حتما در مورد کیل چی ?
تا الان هیچ مشکلی در مورد کرک و سریال نداشته و آخرین نسخه همیشه در دسترس ماست .

ن من تقریبا به این نتیجه رسیدم که keil با تایمر ها و روتین آنها مشکل دارد
اگه توی سایت جستوجو کنید ، میتونید چند تا پروژه در مورد کار با وقفه ها پیدا کنید که تمامی اونا به درستی کار میکنن .