PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با روتین تایمر

alipn
23-08-2010, 16:04
با سلام من برنامه ای در keil برای راه اندازی تایمر نوشتم اما تابع هندلر تایمر فقط یک بار اجرا می شود و بعد از ان کاری انجام نمی دهد حتی کد های دیگر هم اجرا نمیشود!!!
آیا دوستان تا به حال این مشکل را داشتند یا کدی دارند که بدون مشکل کار کند
لطفا من را نیز راهنمایی کنید

hmg
23-08-2010, 17:37
سلام
برنامه موجود در فایل پیوست یک نمونه صحیح از راه اندازی تایمر میباشد که با هر بار سرریز شدن تایمر PB.19 یک بار روشن و خاموش میشود.aa)

alipn
24-08-2010, 15:55
با تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز من این فایل دانلود کرد به نظر که درست کار میکند اما در کل اینجا تنها جایی هست من بعد از مدت ها مثالی برای تایمر در keil پیدا کردم من نمیدونم ما از دنیا جلوترم یا دیگه ،دنیا تصمیم گرفته اطلاعات مفت به کسی نده یا این keil به درد نمی خوره یا اینکه میکرو arm atmel را کسی به غیر از ما استفاده نمیکنه چون برای آرم های دیگه باز میشه یه چیزایی پیدا کرد در کل من برای راه اندازی تایمر تقریبا 1 ماه وقت گذاشتم الان که فکر میکنم میبینم این فقط کمتر از 10 در صد از اون چیرایی بود که برای کارم باید یاد میگرفتم وبه نظر ساده ترین اونا بود وای به حال اون دیگه
باز هم از مدیران این سایت و شما دوست عزیز تشکر میکنم
و اگه امکان دارد منبع این فایل را ذکر کنید

1nafar
26-09-2010, 14:16
سلام
اگه یه مقدار زبانتون خوب باشه و دیتا شیت میکرو بخونید میبنید که همه چیز خیلی ساده روان گفته شده .
به علاوه در سایت اتمل بسته های برای کامیپالر های مختلف وجود داره که در اون مثال برای راه اندازی بخش های مختلف میکرو آورده شده .
در داخل کامیپایلر keil هم چند مثال عملی برای کار با اترنت و یو اس بی وجود داره
سایت You can see links before reply هم که مرجه این خانواده هست .
مجلات ما هم که یه منبع فارسی مناسب به شمار میره .
در کل مشکل اصلی این هست که اغلب ما با کامپایلر های مثل بسکام و ... کار کردیم و همه چیز رو آماده میخواییم ...