PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه **قطعات**کمک به هم

ghaem313
11-08-2010, 22:50
همون طور که در این پست من میبینید من ساکن اراکم و فروشگاهی که قطعه های مختلف را داشته باشه 1 عدد که اسمش جام جم هست .فروشگاهی که قطعه بفروشی 2تا3 .که جام جم حد یه قطعات کاربردیه
اما من می خواستم بدونم آیا تو تهران ی هر شهر دیگه ای فروشگاهی هست که فقط نماینده یه شرکت باشه مثلاSTیاfree scale و... وتمام محصولاتش را داشته باشه
هر کی میشناسه یا میدونه جایی هست که تنوع محصولش بالاست رو معرفی کنه با آدرس وشماره تلفن (اگه امکان داره)

همچنین در زمینه سایت های فروشنده قطعات
اگه دقت کرده باشید موقع سرچ به فارسی تو گوگل انواع واقسام تبلیغ هادرمورد فروش هر کالایی تو سایت هایی مثل ایستگاه .ایفروش و... میاد ودسترسی به سایت فروشنده سختهو مثلا تو صفحه 3و4 به بعد اونا رو میبینید خلاصه هر کی هر لینکی از این فروشگاه ها دارید بذارید
برا شروع
You can see links before reply
ربو ایکیو رو هم که میشناسید You can see links before reply

آدرس فروشگاه ها هم با شما.اگه کسی رو میشناسید که کارش خوب باشه واطلاعاتش هم خوب باشه دریغ نکید

armstk
11-08-2010, 23:21
سلام
اکثر شرکت های خارجی ایران رو تحریم کردم و نمایندگی تو ایران ندارن (مثل atmel)
ولی استثنا شرکت هایی مثله st توی ایران نمایندگی رسمی دارن
شما هر چیزی که میخاین بخرین بگین تا راهنماییتون کنم از کجا بگیرین

rfbook
12-08-2010, 00:18
سلام

فروشگاه اصفهان رباتیک هم تا چند وقت دیگه شروع به کار می کنه !

Aghaeifar
12-08-2010, 01:08
سلام

فروشگاه روبوماژول :
ماژول های کاربردی و بردهامیکروکنترلر آرم

ghaem313
12-08-2010, 23:29
اول از همه ممنونم

سلام
اکثر شرکت های خارجی ایران رو تحریم کردم و نمایندگی تو ایران ندارن (مثل atmel)
ولی استثنا شرکت هایی مثله st توی ایران نمایندگی رسمی دارن
شما هر چیزی که میخاین بخرین بگین تا راهنماییتون کنم از کجا بگیرین

منظور من نماینده رسمی نبود.تحریم میکنن بکنن ما هم تحریم شون میکنیم
منظورم از نماینده اینه که یه فروشگاه محصولات یه شرکت رو به صورت تخصصی بیاره
چون اکثر شرکت ها طیف محصولاتشون خیلی گسترده است ومیتونه تو همه زمینه ها سبد فروشش پر باشه
اما من دنبال اینا هستم البته فعلا.و از قرار معلوم تو اراک پیدا نمیکنم وباید از تهران بخرم و کلش رو یه جا میام میبرم

1-سنسور فشار هوای مطلق از شرکت موتورولا که Freescale Semiconductor تولیدش میکنه دنبال
MPX4115 یاMPX4250 میگردم البته یه سریشو تو سایت You can see links before reply پیدا کردم که از سری MPX6xxx,MPX5xxx بودن که سری 6 کارم رو میندازه ولی سری 4 بهتره می خوام بدونم جایی هست که با توجه به تقاضای کم رو این قطعه ازش داشته باشه
من نمی خوام سفارش بدم برام بیاره چون که تو ایران چیزای دیگه ای هست که بشه با هاش کار کرد و اگر از خارج بخ.ای خیلی ها میارن ولی من نمی خوام

2-vr دیتکتور یا اینترفیس که سه مدل آیسی از پیدا کردم
1-NCV1124 از شرکت ON Semiconductor
2-LM1815 از شرکت National Semiconductor که باپسوند هم چند تا داره
3-از شرکت ماکسیم که چهار تاستMAX9924-MAX9927
این ایسی را میشه بایه آپ امپ و یه مقایسه کننده ساخت اما اینکه همه رو تو یه پکیج استفاده کنی وسوسه انگیزه

3-یه سری آیسی HIGH VOLTAGE IGNITION COIL DRIVER هم هست که با پیشوند VB شروع میشهVB921 شون چیزی خوبیه بقیه هم خیلی تفاوتی توکاربری ندارن ،البته این ای سی هم قابل چشم پوشیه ومیشه از ماسفت یاIGBT یاBJT به علاوه مداربایاس و جانبی به جاش استفاده کرد اما خودش یه چیز دیگه ایه

4- درایور موتور پله ای DUAL FULL-BRIDGEMOTOR DRIVERبا شماره UDN2916B از شرکت Allegro
این یکی خیلی چیز جالبیه برای راه اندازه استپ موتور فوق العاده است اصلا وقت CPUرو برای کنترل است موتور نمیگیره با یه تایمر که دو کانال داشته یاشه رو مد pwm میشه موتور روکنترل کرد

5- برد 2 لایه .تو هیچ کدوم از این سایت ها ندیدم.کجا پیدا میشه

در پایان لازم میدانم که عرض کنم من هنوز قصد خرید این قطعات را ندارم که به معنای دقیق تر بودجه اون ها هنوز جور نشده واگر بشه 1 میلی پانیه هم تعلل نمیکنم؛ به همین دلیل از دوستانی که به من لطف دارن و می خوان برن دنبالش میگم که به زحمت نیفتن و اگر روزی روزگاری به این جورجاها مسیر شون افتاد یه ندایی هم به ما بدن که چنین چیزی این جا وجود داره