PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتابخانه راه انداز ال سی دی گرافیکی

agape
10-08-2010, 16:57
سلام به همی دوستان گرامی:lol:

این بار با یک کتابخانه رایگان دیگه در خدمتتون هستم !:roll:
کتابخونه راه اندازی ال سی دی های گرافیکی البته برای کدویژن رایگان و متن باز:0013:
نظر یادتون نره
برای اطلاعات بیشتر به
You can see links before reply
مراجعه کنید

zavar
16-08-2010, 20:49
با سلام من در کدویژن که کامپایل میکنم eror میده میشه کمک کنید

zavar
18-08-2010, 16:17
آقای agape لطفا کمک کنید من خیلی به این کتابخونه احتیاج دارم من وقتی کامپایل میکنم به includei/o گیر میده ممنون میشم کمک کنید

agape
20-08-2010, 12:57
شما کتابخانه رو نصب کردید ؟! قبل از این اون رو باز کنید باید اونو نصب کنید ،
مراحل نصب کتابخانه :
اول دانلود کتابخانه از لینک» دانلود کتابخانه (You can see links before reply A7%D9%86%D9%87+ks0108)
دوم اونو از حالت فشرده خارج میکنید.
سوم وارد پوشه KS0108 LIB میشید
چهارم فایل Inestall.bat رو اجرا میکنید.
پنجم گزینه یک رو انتخاب میکنید.
ششم اگه از کدویژن استفاده میکنید آدرس محل نصبش رو وارد میکنید مثل c:\cvavr
هفتم اگه مسیر درست باشه پیعام Path is Valid. رو دریافت میکنید. بعد کلیدی رو فشار میدهید تا به منوی اصلی برگردید.
هشتم حالا گذینه دو رو انتخاب میکنید و کتابخونه نصب میشه و پیعام میده که نصب شده،

بعد داخل کدویژن برای باز کردنش این شکلی عمل میکنید

#include <ks0108.h>
به همین راحتی
اگر باز مشکلی بود بفرمایید تا برسی کنیم.

hossein1387
07-10-2011, 02:52
سلام به همگی!
من نیاز به یک آموزش کامل LCD گرافیکی دارم. البته من خودم با BASCOM و Codevision قبلا راه اندازیش کرده بودم ولی همیشه از کتابخونه های آماده استفاده میکردم. الان میخوام با یک میکرویی که استادمون گفته این lcd رو راه اندازی کنم و متاسفانه باید با اسمبلی این کار رو انجام بدیم! دیتا شیت ks0108 رو خوندم ولی با proteus جواب نگرفتم ممنون میشم راهنماییم کنید.

hamidsed
16-10-2011, 00:14
برای محیط بسکام هم کتابخانه ای هست که بشه این مدل ال سی دی ها رو راه اندازی کرد ؟

masoud_pasha
25-06-2013, 16:12
سلام ...
من یه ماشین حساب با LCD گرافیکی با CodeVision می خوام اگه ممکنه کمکم کنید