PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش زبان ++C

Hesam_K
04-06-2008, 04:53
همونطور كه ميدونيد قويترين و بهترين زباني كه براي برنامه نويسي ميكروها مجود داره، زبان ++C ه. متاسفانه غالب برنامه نويس هاي الكترونيك به جاي اينكه اول برنامه نويسي كامپيوتري ++C رو ياد بگيرن، يه راست ميرن سراغ ++C ميكروكنترلي و درك قابليت هاي اين زبان بازميمونند.
براي يادگيري برنامه نويسي كامپيوتري اين زبان من هميشه كتاب "راهنماي سريع ++C" اثر هربرت شيلد از انتشارات هرمزگان رو سفارش ميكنم چون ايشون سالها سابقه در تدريس اين زبان رو داره و خودش هم يكي از قويترين اساتيد اين زبانه.

برخي از دوستان ممكنه به اين كتاب دسترسي نداشته باشن ولي علاقه مندن تا يادگيري اين زبان رو شروع كنن. براي اين منظور من سايت زير رو معرفي ميكنم. هرچند كه آموزش اون به زبان انگليسي هست ولي هركس كه درحد قابل قبولي اين زبان رو بلد باشه ميتونه از آموزش هاي اين سايت استفاده كنه. به هرحال حداقل حسن اين سايت قرار دادن آموزش زبان ++C بصورت HTML ه كه به راحتي ميشه از نرم افزارهاي ديكشنري هم در كنار اين آموزش استفاده كرد.

اميدوارم بدردتون بخوره.

آموزش زبان ++C (You can see links before reply)

CINAPA
31-08-2013, 17:02
همونطور كه ميدونيد قويترين و بهترين زباني كه براي برنامه نويسي ميكروها مجود داره، زبان ++c ه. متاسفانه غالب برنامه نويس هاي الكترونيك به جاي اينكه اول برنامه نويسي كامپيوتري ++c رو ياد بگيرن، يه راست ميرن سراغ ++c ميكروكنترلي و درك قابليت هاي اين زبان بازميمونند.
براي يادگيري برنامه نويسي كامپيوتري اين زبان من هميشه كتاب "راهنماي سريع ++c" اثر هربرت شيلد از انتشارات هرمزگان رو سفارش ميكنم چون ايشون سالها سابقه در تدريس اين زبان رو داره و خودش هم يكي از قويترين اساتيد اين زبانه.

برخي از دوستان ممكنه به اين كتاب دسترسي نداشته باشن ولي علاقه مندن تا يادگيري اين زبان رو شروع كنن. براي اين منظور من سايت زير رو معرفي ميكنم. هرچند كه آموزش اون به زبان انگليسي هست ولي هركس كه درحد قابل قبولي اين زبان رو بلد باشه ميتونه از آموزش هاي اين سايت استفاده كنه. به هرحال حداقل حسن اين سايت قرار دادن آموزش زبان ++c بصورت html ه كه به راحتي ميشه از نرم افزارهاي ديكشنري هم در كنار اين آموزش استفاده كرد.

اميدوارم بدردتون بخوره.

آموزش زبان ++c (You can see links before reply)

سلام
لطفا در صورتی که لینک دانلود کامپایلر ویژوال سی و سی پلاس پلاس سراغ دارین بزارین تا دانلود کنیم
و اگه فیلم اموزشی کاار با این کامپایلر هم دارید دریغ نفرمایید و همچنین اموزش زبان سی
amiray
31-08-2013, 22:45
لینک دانلود این نرم افزار تو اکثر سایت ها هست فقط کافیه تو گوگل سرچ کنید.