PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مخابراتی ها هم برقی اند

moj14mja
10-08-2010, 00:32
سلام راستش من آقا یا خانم مدیر رو نمیشناسم
ولی به شدت گله دارم
آخه نباید یه بخشی برای مخابراتی ها بگذارید
واقعا که.

rfbook
10-08-2010, 01:03
سلام دوست عزیز

انجمن که بخش مخابرات داره

You can see links before reply

منظورتون از بخش چیه ؟

Division
10-08-2010, 01:08
سلام راستش من آقا یا خانم مدیر رو نمیشناسم
ولی به شدت گله دارم
آخه نباید یه بخشی برای مخابراتی ها بگذارید
واقعا که.

با سلام

من خودم درسته كه رشته تخصصيم مخابرات نيست ولي خيلي به اين رشته و نتايجي كه ازش بدست ميارن علاقه دارم ولي شمايي كه تا كارشناسي ارشد رو خوندين سوال من اينه ...

خب شما بگو چه ايده هايي رو داري؟
فرض كن مي خوايم براي مخابرات هم مجله بزنيم خوب چي كار كنيم ؟
از كجا شروع كنيم؟
جانه من خودت با مدارات مخابراتي تا چه حدي كار كردي؟
خب اگه تئوري كاري خب پس بگو چه كارهايي رو انجام دادي؟

ميدونيد چيه، بچه هاي رشته مخابرات واقعا يكم كم لطفي مي كنن اون همه مطالب ناب وجود داره همشو ول مي كنن به امان خدا !!!!

moj14mja
10-08-2010, 01:18
سلام
اولا خوشحالم که به این سرعت شما موضع گرفتید
آره من مخابرات خوندم
حالا دارم چیکار میکنم ،دارم لینک وایر لس میزنم ما مخابراتی ها تو ایران تو این کار فقط اکتفا کردیم به کاتالوگ خونی و کار اصلی رو بچه های شبکه دارند انجام میدهند و بچه های مخابرات از طراحی آنتن گرفته تا سوچینگ و مدولاسیون باور کنید هیچ کار قابل عرضی نمی کنند
اونم واسه اینه که فقط تئوری کارند
اگه میگم فعال باشید یعنی بیایم تجربه هامون رو رو هم بریزیم تا هممون کمکم با هم پیشرفت کنیم
واین یعنی موفقیت و فعالیت
والا به خدا از تو کلاس های درسی ما مخابراتی ها هیچ چیزی چز فرمول بیریخت در نمی آد ،اگه به کار گرفته نشه:roll:

Division
10-08-2010, 01:42
والا به خدا از تو کلاس های درسی ما مخابراتی ها هیچ چیزی چز فرمول بیریخت در نمی آد

دوست عزيز، مطمئن باشين بچه هاي الكترونيك يا ساير گرايش هاي برق خودشون دنبال مطالب رفتن و اكثريت مطالبي كه الان بلدن لاي كتاب هاي درسي آورده نشده .

دانشجو يعني جوينده دانش، نه اينكه بيايم خودمون رو محدود كنيم به كتاب هايي كه از عمرشون حداقل 15 سال ميگذره والا خودمون بايد حركتي رو در زمينه جست و جوي علوم جديد شروع كنيم و اين تيپ مسائل رو سر كلاس درسي مطرح نمي كنن تا ازش امتحان بگيرن بعد همه به خاطر امتحانم كه شده برن همشو از حفظ بخونن بيان سر جلسه امتحان !!!

من فارغ التحصيلي رو ديدم كه كه با معدل 17.72 از يه دانشگاه متوسط به بالا مدرك كارشناسي برق الكترونيك گرفته بود ولي بنده خدا هنوزم كه هنوزه نميدونه تقويت كننده به چي ميگن؟! اينو به چشم خودم ديدم .:(

به دنبال مقصر نگرديد مقصر منو شماييم:( بايد قبول كنيم كه سهل انگاري كرديم ولي به عقيده من هيچ وقت دير نمي شود تو هر سن و سالي كه باشيم بازم ميتونيم از سلول هاي خاكستري مغزمون كار علمي بكشيم فقط همچي يه ذره همت والا مي خواد همينو بس :0013:

moj14mja
10-08-2010, 01:57
دوست عزيز، مطمئن باشين بچه هاي الكترونيك يا ساير گرايش هاي برق خودشون دنبال مطالب رفتن و اكثريت مطالبي كه الان بلدن لاي كتاب هاي درسي آورده نشده .

دانشجو يعني جوينده دانش، نه اينكه بيايم خودمون رو محدود كنيم به كتاب هايي كه از عمرشون حداقل 15 سال ميگذره والا خودمون بايد حركتي رو در زمينه جست و جوي علوم جديد شروع كنيم و اين تيپ مسائل رو سر كلاس درسي مطرح نمي كنن تا ازش امتحان بگيرن بعد همه به خاطر امتحانم كه شده برن همشو از حفظ بخونن بيان سر جلسه امتحان !!!

من فارغ التحصيلي رو ديدم كه كه با معدل 17.72 از يه دانشگاه متوسط به بالا مدرك كارشناسي برق الكترونيك گرفته بود ولي بنده خدا هنوزم كه هنوزه نميدونه تقويت كننده به چي ميگن؟! اينو به چشم خودم ديدم .:(

به دنبال مقصر نگرديد مقصر منو شماييم:( بايد قبول كنيم كه سهل انگاري كرديم ولي به عقيده من هيچ وقت دير نمي شود تو هر سن و سالي كه باشيم بازم ميتونيم از سلول هاي خاكستري مغزمون كار علمي بكشيم فقط همچي يه ذره همت والا مي خواد همينو بس :0013:

پس یا علی

Aghaeifar
10-08-2010, 02:04
پس یا علی

آقا من احساساتی شدم ... You can see links before reply

Division
10-08-2010, 02:18
پس یا علی

اين درسته aa)

شما و دوستاني كه مي خوان در زمينه رشته مخابرات فعاليت داشته باشن لطفا زمينه تخصصي را كه روي آن كار كردن يا حتي علاقه دارن روش كار كنن رو اعلام كنن(حتي شده به صورت پيام خصوصي:0013:) تا يه يا علي بگيم و به قسمت مخابرات اين فروم يه دستي بكشيم تا بلكه ايشالا خيل قابل توجهي از مخابراتي ها رو بتونيم مخاطب مطالبي كه ميزاريم قرار بديم .

آقا من احساساتی شدم ...
باشه علي آقا نوبت شما هم ميرسه :lol: