PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال webcam به avr

mostafahk
03-06-2008, 21:11
سلام
من می خوام یه برنامه برای اتصال webcam به avr بنویسم و بذارم رو اینترنت .ولی نمی دونم که چه سنسورهایی برای این کار وجود داره که فکر نکنم تو ایران هیچ سنسوری برای این کار باشه.
برای همین رفتم سراغ webcam ها. webcam ها یه آی سی درایور usb دارن و یه آی سی CMOS Image sensor که آی سی اول شمارش رو می شه خوند ولی آی سی دوم رو نه.
سوال من اینه که شماره آی سیCMOS Image sensor رو از کجا بفهمم ؟
و دوم اینکه از همه می خوام که لطف کنند و بگن که شماره درایور usb وب کمشون چیه؟ و مدل وب کمشون چیه ؟ چون فکر کنم اگه شماره درایور ها یکی باشه حتما شماره سنسورها هم یکیه دیگه.

البته فعلا وقت نوشتنش رو ندارم و این کارهای تحقیقاتی رو دارم پیشاپیش براش انجام می دم. احتمالا از وسطای تابستان شروع کنم.
ممنون از همکاریتون.

شماره درایور من :
sn9c102

alitaroosheh
03-06-2008, 21:32
هر چند كه فكر كنم به جايي نرسيد ولي يه وب كم در پيتي داشتم يه چيپ داشت كه هيچي
يه ايسي m56v16160d-6 و چيپ تصوير DZ210B

kavir
04-06-2008, 15:46
سلام
یک پروژه دیدم اکه از ماژول آماده وبکم استفاده کرده و خیلی خیلی جالبه
You can see links before reply

alitaroosheh
04-06-2008, 21:13
دوربين هاي sccb براي كار شما مناسبن
serial camera control bus با uart به ميكرو وصل ميشن توي ايران يه شركت مثله اينكه وارد كرده
اين لينكي كه مديريت سايت گذاشتن هم از اين نوع هستش
توي گوگل سرچ كنيد كلي از اونا مطلب ارايه ميده

saeed_niknami
12-06-2008, 14:55
با سلام
دوستان اون روز يكي از دوستام يه دوربين بهم معرفي كرد كه با I2C وصل ميشه
اگه خواستين اطلاعات كامل راجبش مي گيرم
و ضمنا به ميكرو وصل مي شه

alitaroosheh
13-06-2008, 00:03
راستي توي سايت You can see links before reply يه application note با دوربين گوشي زيمنس داده شايد بشه دوربين رو تو ايران پيدا كردلينك زير رونگاه كنيد:
You can see links before reply

mostafahk
13-06-2008, 09:28
فکر کنم دوربین های موبایل بهتر باشن.
ولی زود مدلهای جدید میاد و قدیمی هاش نایاب میشه.
مگه نه؟