PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد خدمات پس از فروش برای بردهای آموزشی

fatemehjml
03-08-2010, 12:07
باسلام
یک پیشنهاد و یک انتقاد از بردهای آموزشی داشتم. برای اینکه خیال خریدارها رو از به وجود اومدن مشکلات احتمالی راحت کنید، خواهش می کنم یه ضمانت نامه ی حداقل یک ماهه به خریداراتون بدید چون من الان یه برد آموزشی arm خریدم که متاسفانه سه بار تا الان بی جهت خراب شده دو بارش که به خیر گذشته و بازم خود به خود درست شده ولی این بار سومی دیگه درست نمیشه و الان سه روز تمومه که وقت من رو گرفته.
البته در روند تولید انبوه ممکنه یکی از محصولات اشکالای فنی جزئی داشته باشه که کاملا طبیعیه. اکثر تولیدکننده ها یه ضمانت به خریدارهاشون می دن که مشکلات این چنینی پیش نیاد.
با تشکر

1nafar
03-08-2010, 15:14
سلام

ایجاد خدمات پس از فروش برای بردهای آموزشی
اگه شما به انجمن ، یا فروشگاه تخصصی ما ، یا صفحه ی اول سایت ، یا مجلات pmm یا .... دسترسی داشته باشید . در تمام اونا نوشته :
You can see links before reply (You can see links before reply)
Support :-- 03527730313
Email: kavirelectronic.com@gmail.com
Email: At91sam7x645@gmail.com
ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)
در صورتی که شما نرم افزار گوگل تالک رو روی سیستمتون نصب کنید و ایمیل های بالا رو اد کنید ، من و دوستان تقریبا به صورت 24 ساعته انلاین هستیم و پاسخ گویی شما برای رفع مشکلات احتمالی هستیم .
شما میتونید با شماره های موجود تماس بگیرید و مشکلتون رو از طریق تلفن حل کنید .
همچنین در داخل انجمن بخشی برای مطرح کردن مشکلات وجود داره ، در بالای انجمن نوشته :
"انجمن های پشتیبانی بردهای آموزشی و محصولات شرکت کویرالکترونیک افتتاح شد.خریداران بردهای آموزشی ( یا بهتر بگوئیم از این پس حامیان شرکت کویرالکترونیک وتیم تخصصی ایران میکرو) برای دسترسی به انجمن به ساپورت به kavir پیام خصوصی بفرستید یا با ایمیل kavirelectronic.com[@]gmail.com مکاتبه فرمائید."
پشتیبانی 24 ساعته از طریق آدرس 404 Not Found (You can see links before reply) در انجمن و فروشگاه وجود داره ، شما میتونید از طریق اون سوال خودتون رو مطرح کنید و ادرس ایمیل یا شماره تلفن خودتون رو درج کنید تا ما با شما تماس بگیریم .

برای اینکه خیال خریدارها رو از به وجود اومدن مشکلات احتمالی راحت کنید، خواهش می کنم یه ضمانت نامه ی حداقل یک ماهه به خریداراتون بدید چون من الان یه برد آموزشی arm خریدم که متاسفانه سه بار تا الان بی جهت خراب شده دو بارش که به خیر گذشته و بازم خود به خود درست شده ولی این بار سومی دیگه درست نمیشه و الان سه روز تمومه که وقت من رو گرفته.
در این حالت به نظر من نیازی به ضمانت نامه ی کتبی نیست ، چون اکثر مشکلاتی که در هنگام کار با برد پیش میاد ، ناشی از عدم برنامه ریزی صحیح اون هست . ما این مشکلات رو از طریق روش های بالا و تا هر زمانی که باشه حل میکنیم .
در صورتی که برد شما واقعا دچار مشکل سخت افزاری شده باشه ، کافیه با ما تماس بگیرید ....

البته در روند تولید انبوه ممکنه یکی از محصولات اشکالای فنی جزئی داشته باشه که کاملا طبیعیه.
برد های تولید شده کاملا چک میشن و امکان بروز چنین مشکلاتی خیلی کم هست ، اما با این حال ممکن چنین مشکلی وجود داشته باشه ، شما میتونید با ما تماس بگیرید تا مشکل رو حل کنیم .

اکثر تولیدکننده ها یه ضمانت به خریدارهاشون می دن که مشکلات این چنینی پیش نیاد.
در این حالت ، فرد باید کالا رو به شرکت بفرسته و .... بعد از گذشت مدتی بره ببینه جنسش هنوز سالمه یا نه ...
اما حالت دومی هم وجود داره . در این حالت فروشنده وظیفه داره که به مشتری سرویس بده ، فروشنده باید روش های رو برای ارتباط با مشتری بوجود بیاره تا مشتری بتونه در هر ساعت از شبانه روز عیب ها و مشکلاتی رو که داره با فروشنده در میون بزاره و مشکلش رو حل کنه ، شاید مشکل در همون زمان حل نشه ، اما فروشنده تمام سعی خودش رو میکنه تا مشکل رو در اسرع وقت حل کنه .
اگه مشکل حل شده که شد ، اگه نشد فروشنده محصول رو تحویل میگیره ، مشکلش رو حل میکنه و به مشتری برمیگردونه .
به همین سادگی ، این میشه ضمانت و خدمات پس از فروش ما .