PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پردازش تصویر با open cv

rfbook
26-07-2010, 00:14
سلام

بچه ها کسی با نرم افزار open cv پردازش تصویر انجام داده ؟

نرم افزار open cv یه نرم افزار پردازش تصویر هست که فقط برای همین کار ساخته شده .

farzadsw
26-07-2010, 04:16
سلام

اون مطلبی که میخواستم برای پردازش تصویر آماده کنم در مورد همین open cv بود . متاسفانه یه سری کار ها پیش اومده (دنباله داره ! ) فرصت نمیکنم روش کار کنم .

من یه برنامه ای که از این کتابخونه استفاده کرده بود رو تست کردم (با وب کم ) عملکردش به نظرم خیلی خوب بود . تو یه لپتاپ با پردازنده intel atom 1.6GHz (داغون!) تصویر یه وب کم )vga (480*640 رو به صورت 18 فریم و ریل تایم میتونست پردازش کنه (اعمال چندتا فیلتر روی تصویر ) . یعنی خیلی سریعتر از متلب هست ! تو اون لپتاپ یه عکس (!) رو میخواست پردازش کنه چند ثانیه طول میکشید .
مثال های خودش هم موارد جالب زیادی داره و همگی پرفورمنس بسیار خوبی دارن . البته این یکی رو تو کامپیوتر خونه تست کردم (e7400) . چندتا از مثالهاش واقعا جالب بود ، مثلا یه عکس رو نشون میده ، بعد شما روش رو به طور دلخواه خط خطی میکردید و اون عکس رو باز یابی میکرد :

عکس اصلی :

You can see links before reply

عکس خط خطی شده 1 :

عکس خط خطی شده 2 :

این پردازشها رو خیلی سریع انجام میداد (بعد از زدن دکمه اسپیس همون موقع عکس اصلاح شده میومد )

این مثال هم جالب بود :

میاد از روی عکس بالایی ، تشخیص میده این جسم در تصویر پایینی کجا هست ! دورش هم یه کادر میکشه . همه اینا تو حدود 350 میلی ثانیه انجام شد !!!

خلاصه دم بروبچ اینتل گرم ! (چند تا از کسانی که تو این پروژه همکاری میکردن ایرانی بودن)

اگر میخواید پردازش تصویر رو آمورزش بدید روی همین کار کنید نه متلب . یه کتاب آموزشی انگلیسی هم داره .
البته همونطور که گفتم من درگیر یه سری کار ها هستم ولی شما حتما آموزشش رو شروع کنید ، منم اگه فرصت داشتم یه سری میزنم ! (مثل الان)

rfbook
26-07-2010, 11:36
سلام

matlab که واقعا سرعتش پایینه .

آقا فرزاد ما به یک برنامه تشخیص دست توی این نرم افزار نیاز داریم .

شاید دیده باشین توی کتاب آموزشی همین نرم افزار یه همچین چیزی هست که دست آدم ر ا تشخیص میده .

شما اونو تست نکردین ؟

farzadsw
26-07-2010, 17:28
نه متاسفانه وقت نکردم اونو تست کنم . این چیزایی هم که میگم برای 3 هفته پیشه ، از اون موقع تاحالا روش کار نکردم.

rfbook
26-07-2010, 22:37
مثل اینکه خودمون باید دنبالش بریم و باهاش کار کنیم .

چون توی این سایت به این بزرگی هم فقط شما میدونستین چی هست .

بازم ممنون فرزاد جان .

به امید یک مرجع خوب برای این نرم افزار خوب !

silentshot
20-12-2010, 01:30
سلام
من می خواستم یه برنامه نویسی ربات مسیر یاب با پردازش تصویر با opencv انجام بدم
lمن کمی کار کردم هر کی که بلده بیاین تو همین تایپیک اطلاعاتمونو بریزیم رو هم ببینیم چه می تونیم بکنیم
من می دونم برای پیدا کردن خط اول smooth می کنیم بعدم از فیلتر cany استفاده می کنیم امی بعدشو نمی دونم باید چی کرد هر کی می تونه کمک کنه خواهشا بگه
ممنون از همه

Microbot_Team
20-12-2010, 02:29
are bache ha ide e jalebi e ke ImageProcessing masir yab besazim , lotfan komak koni ma ham yad begirim , dame hamatoon garmmm

Division
20-12-2010, 12:00
سلام

چون توی این سایت به این بزرگی هم فقط شما میدونستین چی هست .

تبلیغات نشه ولی بزودی تو یه سایتی آموزش کامل پردازش تصویر موضوعی رو به صورت رایگان با استفاده از کتابخونه های CV در اختیار عموم قرار میدم .
یه بار تو eca درباره این موضوع بحث کردم .

من روی کتابخونه OpenCV نسخه 2.2 تحت سیستم یونیکس کار کردم .
متلب و اجرا تحت win32 پدر آدم رو درمیاره اجرای تحت یونیکس خیلی ساده تره تازشم سرعت اجرای بالایی رور هم داره علتشم مشخصه چون تحت پلاگین اجرا نمیشه و مستقیم با کرنل درگیره .

نسخه های دیگه هم از این لایبریری وجود داره می تونید با یه سرچ پیداشون کنید .

rfbook
20-12-2010, 12:15
سلام
کار ما حل شد .ولی عالی میشه آموزشش را بزارین چون زمین تا آسمون از matlab بهتره

به امید یک مرجع خوب برای این نرم افزار خوب !

پس این امید داره به حقیقت نزدیک میشه ! :0013:

Aghaeifar
21-12-2010, 02:25
جای بحث و مقایسه شاید این تاپیک نباشه ولی سهولت استفاده از متلب و توابع اماده زیاد برای خیلی از پروژه های دانشجویی می ارزه که از اون استفاده کنن به جای نوشتن برنامه های بسی طولانی ...
البته من هم علاقه من به شروع با کار با open CV هستم

rfbook
21-12-2010, 15:15
درسته برای پروژه های دانشجویی matlab خوبه ولی برای کارای حرفه ای به مشکل بر میخوریم

اول تابستان که من این تاپیک را زدم matlab از پس این کار بر نمیومد .
ولی open cv با سرعت خیلی بالایی از پس این کار بر اومد :018:

Aghaeifar
22-12-2010, 00:54
من هم امروز یک سری دیتا و فایل از دوستم گرفتم در مورد open CV کمی ازش استفاده کنم و در نهایت مسیرم رو انتخاب کنم که متلب یا open CV.

راستی آقا سعید میشه بگی مشکل شما چی بود و چطوری حلش کردی؟ یک کم دستمون بیاد چه امکانتی داره و به جز سرعت آیا مزیت دیگه داره نسبت به متلب یا نه !! تا کدوم قسمت ها خودش توابع آماده داره؟ کتاب آموزشی براش در بازار هست؟

هنرفر
22-12-2010, 01:17
دوستان خوب شروع کنید به آموزش دیگه ماهم مشتاقیم.اصلا این open cv چی هست ؟ تا جایی که من فهمیدم یه کتابخونه هست برای یوژوال استدیو.

rfbook
22-12-2010, 02:02
سلام
مشکل ما بیشتر با سرعت matlab بود .

ما فقط یک منبع انگلیسی برای اون پیدا کردیم و چند تا سایت انگلیسی

مطالب فارسی در موردش کم هست .(کتابی هم تو بازار نیست)

mohpooria
22-12-2010, 18:10
میشه منابع رو معرفی کنید

mostafa_a
22-12-2010, 22:57
دوستان لطفا زودتر شروع کنید ما که مشتاقیم شدیدا :018:

silentshot
07-01-2011, 13:35
تنها منبع فارسی opencv

shirin-robot
25-01-2011, 18:55
سلام
ما نیز به شدت مشتاق شروع کار هستیم
در ضمن لینک منبع فارسی معرفی شده مشکل داره

amiin1364
03-04-2011, 02:10
منم یه برنامه face detection با open cv نوشتم سرعتش خوبه

mazyar
03-04-2011, 15:12
درود
خدمت دوستان باید عرض کنم که برنامه مطلب در پردازش تصویر، اگر با استفاده از توابع سمبولیک انجام بشه ساده تر از استفاده از نوشتن کد هست. اما اگر فصدتون ارسال مقاله به خارج کشور و یا حتی در داخل باشه بایستی برنامه پردازشتونو با کد بنویسید و نکاتی دیگر رو هم رعایت کنید.
مثلا در هفته پژوهش من با شرکت همراه دستگاهی که می تونست صورت انسان رو بصورت Live تشخیص و سیستم مکانیکی و دوربین رو برروی صورت قفل نماید شرکت کردم که مورد توجه استاندار محترم شیراز هم قرار گرفت. اما من در آنجا برنامه رو با سمبل ها نوشته بودم و با مشاوره ای که با استادم داشتم، نکته ای رو که برایتان گفتم مطرح کردند.
لذا در دنیای امروز در کارهای حرفه ای از Open CV استفاده می شود.
نکته ای که شایان ذکر است :
دوستانی که قصد دارند با ARM9 و مادربوردهای نظیر MINI24... پردازش تصویر انجام دهند باید این نکته را مدنظر داشته باشند که در سیستم سخت افزاری این میکروها داده های Float وجود خارجی نداشته و تمامی محاسبات اعشاری بصورت نرم افزاری توسط خود سیستم شبیه سازی می شوند. لذا در پردازش تصویر در سه بعدی که دیتاهای اعشاری تصویر هستند با کمبود سرعت در پرداش مواجه خواهید شد. لذا دو راه در پیش دارید.
1- دیتا هایتان را به باینری تبدیل نمایید
2- از ARM11 که RAM DDR داره استفاده کنید که قیمتش تا اونجا که اطلاع دارم حدود 480 هزار تومان هست.

موفق باشید.

هنرفر
04-04-2011, 02:21
كاش يكي آموزش را شروع ميكرد همه فقط ميايد امكانات و مزايا را توضيح ميديد.

javad naderi
14-04-2011, 01:50

javad naderi
14-04-2011, 01:52

javad naderi
14-04-2011, 01:58
بينايي ماشینی يا CV (سرنام ‌Computer Vision) در واقع رویه تبدیل تصویر یا ویديو به مدل جدیدی از اطلاعات است که در آن کامپیوتر تنها با فهرستي از شماره‌ها کار می‌کند. به عنوان مثال، اگر در یک عکس یک تکه از آبجکت را در نظر بگیریم، این تکه با ماتریسی از شماره‌ها و اعداد برای سیستم‌های CV شناسایی می‌شود. یکی از ابزارهایی که برنامه‌نویسان پردازش تصویر از آن استفاده‌مي‌کنند Open CV است. مجموعه‌ای از توابع کتابخانه‌ای که در پردازش تصویر و سیستم‌های بينايي ماشینی کاربرد فراوان دارد. OpenCV مجموعه‌ای از توابع کتابخانه‌اي رایگان و اپن‌سورس است که در سیستم‌هاي پردازش تصویری و بينايي ماشینی استفاده مي‌شود. این نرم‌افزار توسط شرکت اینتل توسعه یافته و توابع کتابخانه‌اي آن به‌صورت Cross Platform است. البته نرم‌افزارهای دیگری مانند GNU Octave در بازار وجود دارند که با OpenCV رقابت مي‌کنند، این نرم‌افزار در محاسبات عددی به‌صورت خطی و غیر خطی به‌کار مي‌رود و با نرم‌افزار Matlab نیز بیشترین همخوانی را دارد. OpenCV حدود ده سال پیش توسط تیمی از شرکت اینتل که روی سیستم‌هایی که مصرف زیادی از پردازشگر داشتند، تولید شد و اگر چه تولید کنندگان این توابع قدرتمند نرم‌افزاری ادعا داشتند که توابع کتابخانه بينايي ماشینی کاملی را درست کرده‌اند، اما این توابع مشكلات زیادی داشتند و در نسخه دوم این مجموعه که یک سال پیش به استفاده‌کنندگان عرضه شد، اغلب مشکلات قبلی حل شده است و برای زبان برنامه‌نویسی ++C واسط‌هاي کاربر مفیدی طراحی و تولید شده‌است که مي‌توان با قابلیت‌هاي متمایز از نسخه‌هاي قبلی از این نرم‌افزار استفاده کرد. اما در نسخه 2,1 که هشت ماه پیش عرضه شده، باز مشکلات بیشتری حل شده است و این بار با بیش از پانصد الگوریتم بهینه شده پردازش تصویر کاری کرده که امروزه بیش از چهل هزار نفر مصرف‌كننده دائم دارد.

این مجموعه توابع را مي‌توان با زبان‌هاي قدرتمندی مانند C و ++C استفاده کرد، اما زبان‌های دیگری مانند Java و #C نیز از این توابع کتابخانه‌اي پشتیبانی مي‌کنند. حتی مي‌توان با استفاده از PHP و OpenCV برنامه‌هاي پردازش تصویری به عنوان مثال، تشخیص چهره را پياده‌سازي كرد. OpenCV در بيشتر سیستم‌ عامل‌ها مانند ویندوز، لینوکس و مک کار مي‌کند، اما هنوز مشکلاتی در برخی از سیستم‌عامل‌ها دارد، به عنوان مثال، در ویندوز ممکن است در زمان نصب نرم افزار متغیر‌هاي سیستمی حذف شوند و سیستم عامل شما با مشکل مواجه شود.
- از قابلیت‌هاي این توابع مي‌توان به‌موارد زیر اشاره کرد‌:
- قابلیت کار با تصاویر و اطلاعات تصویری
- قابلیت کار با ورودی و خروجی فایل‌هاي تصویری
- قابلیت کار با توابع و ماتریکس‌هاي خطی مانند SVD
- قابلیت استفاده از ساختارهای داده مانند List و Queues
- قابلیت استفاده از توابع پردازش تصویری مانند تشخیص لبه‌ها، تشخیص چهره و...
- قابلیت Motion Detection يا تشخيص حركت
- قابلیت استفاده از Label‌ها در تصاویر
برای این‌که کمی با کاربرد این توابع کتابخانه‌اي آشنا شویم، مي‌توانیم مثالی از برنامه‌اي را که در آن از توابع OpenCV استفاده شده است، عنوان کنیم (فهرست1).در این برنامه ساده ابتدا کتابخانه cv در این برنامه افزوده شده است. در قسمت اصلی برنامه نیز پارامترهای برنامه معرفی مي‌شوند و با استفاده از تابع CvCreateImage یک تصویر جدید تولید مي‌شود و پس از آن رنگ، فونت و متن مورد‌‌نظر تعریف شده و با استفاده از CvShowImage تصویر نمایش داده مي‌شود. اگر‌چه ممکن است برنامه‌هاي قوی‌تری در زمینه پردازش تصویر وجود داشته باشند، اما استفاده از توابع OpenCV در زبان‌هاي قدرتمندی مانند C++ ، C و حتی جاوا بسیار آسان است و استفاده از این توابع در برنامه‌نویسی پردازش تصویر پيشنهاد مي‌شود. برای اطلاعات بیشتر در زمینه این توابع مي‌توانيد به‌آدرس‌ You can see links before reply مراجعه کنید.

javad naderi
14-04-2011, 02:09
لینک دانلود مستقیم OpenCV 2.2

javad naderi
14-04-2011, 02:25
تقریبا میتونم بگم کامل ترین لینکی هست که OpenCV رو با مثال توضیح داده .. با مثال و فایل های Zip شده ی مثال .. خیلی لینک کاملیه برای آموزش .. میتونید از آدرس زیر به مطالب مطرح شده دسترسی پیدا کنید ..

توی همین لینک آدرسی که میشه از SourceForget سورس برنامه رو دانلود کرد هم اومده :o

javad naderi
14-04-2011, 02:38
پردازش تصویر با open cv

javad naderi
14-04-2011, 13:01
برای کار با OpenCV هم اینجا در حد مقدماتی آموزش فارسی دارد

91188
29-07-2011, 08:44
سلام .من آموزش open cvزیاد دارم .تا چند روز دیگه واستون میفرستم.vision lab خیلی بهتره.

mostafa_s
14-08-2011, 14:55
سلام دوستان من حدود 6 ماه پیش روی پردازش تصویر با مطلب کار کردم تو مطللب تمام پردازش روی آرایه های ماتریس تصویر که هر کدوم از پیکسلها ثابت هایی در حافظه برای تشکیل یک ماتریس هستندانجام میشه . واین موضوع میتونه راهی باشه تا با خلاقیت بیشتر و دسترسی به حافظه و با توابع ریاضی مختلف بشه رو ی تصویر پردازش انجام داد . خیلی خوشحال میشم اگه کسی یه مثال یا حداقل از نحوه برنامه نویسی در opencv توضیح بده

alireza9900
14-08-2011, 15:29
می خواین با چه زبونی از openCV استفاده کنید ؟(هم cpp میشه و .net در حال حاظر)
اگه cpp هست می تونم کمک کنم.
c# اگه بخواین کار کنید می تونم باز یه کمک هایی بکنم.

mojtaba_sky
24-01-2012, 14:24
با نام یزدان
باید بگم که اولاٌ openCV مجموعه توابع سورس باز هست! نه نرم افزار. اخه یک سری هی میگم نرم افزار!!

در رابطه با این که یکی بیاد و یک مطلب اموزش فارسی واسه ش اماده کنه باید بگم که اولا کار بسیار وقت گیری هست و دوم این که نسخه های زبان اصلی خیلی صریح ت و بهتر توضیح دادن!

من برای کار با openCV تو C# دارم میگم:
1- اول باید برنامه نویسی ساده و کاربردی رو تو c# یاد بگیرین
2-توابع openCV رو که مخصوص .net هست و با اسم EmguCV هست رو اخرین ورژن رو از سایت OpenCV (You can see links before reply) دانلود کنین.
3- توابع رو به refrence پروژه اضافه کنین.
4-Emgu.cv رو Using کنین
5-شروع کنین از روی کتاب Oreilly (You can see links before reply)توابع رو استفاده کنین.

بعد اگه کسی به مشکل خورد مطرح کنین تا حل بشه.
موفق باشید.

You can see links before reply سایت تحقیقاتی رباتیک.

alamdar
24-05-2012, 17:08
سلام

دوستان پس چی شد آموزش؟

آقا من نسخه 2.4 رو از اینجا : Open Computer Vision Library - Browse /opencv-win/2.4.0 at SourceForge.net (You can see links before reply)
دانلود کردم (اون فایل بالایی که 201.5 مگ حجمشه منتهی بعدش که اجراش میکنم فقط اکستراکت میکنه و تو فایلی که میسازه خبری از setup OR install نیست!

اینهمه دانلود کردم اما خبر از فایل اجراییش نیست .... اعصابم داغونه یکی کمک کنه اگر میدونه قضیه چیه

من شدیدا نیازمند این کتابخونه ام و قول میدم اگر کسی کمک کنه راش بندازم هرچی تو این زمینه یاد گرفتم بیام و اینجا واسه همه بگم :wink:

ضمنا من تو ویندوز با ویژوال استودیو کد میزنم منتهی سی++ و کنسول اپلیکیشن میزنم که فارق از .نت باشه و نمیخوام openCV رو هم تحت دات نت کار کنم چون سرعت واسم خیلی خیلی مهمه

ali_h
24-05-2012, 22:29
سلام
دوست عزیز همونطور که مهندس مجتبی گفتن OpenCV کتابخانه هست نه نرم افزار که فایل اجرایی داشته باشه
این کتابخانه مجموعه ای از فایلهای هدر ، سورس و لیب هست که با include کردن اونها در برنامتون باید از توابع اون استفاده کنید

اگه در اینترنت بسرچید به راحتی نحوه راه اندازی این کتابخانه (حداقل با c++) رو پیدا خواهید کرد

alamdar
25-05-2012, 02:00
سلام

بله دوست عزیز منم میدونم کتابخونه است منتهی نسخه های اولش یه فایل اجرایی داشت که خودش برنامه رو به IDE مورد نظر atach میکرد ولی تو نسخه های جدید برداشتن اون قابلیت رو انگار

منم سرچ زدم و از رو 2-3 رشو جلو رفتم منتهی جواب نمیده

alamdar
25-05-2012, 02:00
شما اگر بلدید این نسخه 2.4 رو چطور باید تو ویژوال 2010 استفاده کرد لطفا به ما هم یاد بدین!

ali_h
25-05-2012, 19:13
من با نسخه جدیدش کار نکردم ولی بعید می دونم فرقی با نسخه های قبلی کرده باشه

1-کلیاتش اینه که cvcore و بقیه فایلهای هدر رو include می کنید.
2-دایرکتوری فایلهای هدر و فایلهای lib رو توی تنظیمات پروژتون تعریف می کنید.
3-فایلهای dll این کتابخونه رو در فولدر system32 کپی میکند.
4-پروژتون رو کامپایل می کنید

اگه فرصت کردم توضیح طولانی تر رو تهیه می کنم همینجا می ذارم.

silentshot
03-09-2012, 08:18
نحوه کانفیگ open cv در ویژوال استدیو 2010
از روی عکس ها برید حله اگه مشکلی بود بگید
من کمی کار کردم
یه پروژه داشتم مسیر یاب خط های رنگی با دوربین وبکم

Getting Started with OpenCV 2.3 in Microsoft Visual Studio 2010 in Windows 7 64-bit siddhant ahuja (sid) (You can see links before reply)

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان هم یه مسابقه ربات های مسیر یاب ویژن داره

چهارمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد گیلان (You can see links before reply)

esisafa
03-09-2012, 12:29
برای اضافه کردن یک کتابخونه در visual studio باید در نوارابزار دنبال گزینه ی add reference بگردین. بعد از اونجا فایل dll که کتابخونه مورد نظر هست رو به پروژه اضافه کنید و در آخر هم نام کتابخونه رو با دستور using به پروژه معرفی کنید

mrm
03-09-2012, 13:23
دوستان این یک فایل اموزشی opencv به زبان فارسی از دوست عزیز romixery از PCSeven هست
از نصب و تنظیمات VisualStudio شروع شده و مباحث مختلفی رو اموزش داده:

لینک دانلود : حجم 6 مگابایت

esisafa
03-09-2012, 13:52
دوستان این یک فایل اموزشی opencv به زبان فارسی از دوست عزیز romixery از PCSeven هست
از نصب و تنظیمات VisualStudio شروع شده و مباحث مختلفی رو اموزش داده:

لینک دانلود : حجم 6 مگابایت

ممنون متاسفانه آموزش c# رو نداره.

با javaCV میشه برای اندروید هم برنامه نوشت یا فقط برای کامپیوتره.
اگه بشه که یک تیر و چند نشان میشه

asgharkarimi
13-01-2013, 17:37
سلام ممنون میشم درموردپردازش تصویربه منم اطلاعات بدین

ahravan
10-12-2014, 23:02
(You can see links before reply)
این لینک مخصوص Opencv هستش،مطالب تکمیلی در مورد نصب و پیکربندیش آورده. منابع و کتب C++ برای Opencv

engineer1
05-05-2015, 18:06
سلام دوستان
من چند سال هست که بصورت حرفه ای پردازش تصویر رو با لایبرری opencv کار کردم
و تو چندتا سایت هم فیلم آموزشی قرار دادم که البته نمیشه اینجا اسمشو آورد چون تبلیغ میشه
ولی اگر مدیران سایت موافق باشن میتونم برای همین سایت هم فیلم آموزشی ضبط کنم با لوگوی همین سایت
پروژه هم خیلی انجام دادم
دوستان هر پروژه ای دارن میتونن سفارش بدن براشون انجام میدم

Ma3ood
13-08-2015, 00:49
اقای طبسی سلام
امیدوارم موفق باشید ولی تو فروم جای تبلیغات و شماره دادن نیست و لطفا برای کاری ک فرمودین مستقیما با اقای زارعی مدیریت تماس بگیرین ....

alghasi
13-08-2015, 09:33
سلام دوستان
من چند سال هست که بصورت حرفه ای پردازش تصویر رو با لایبرری opencv کار کردم
و تو چندتا سایت هم فیلم آموزشی قرار دادم که البته نمیشه اینجا اسمشو آورد چون تبلیغ میشه
ولی اگر مدیران سایت موافق باشن میتونم برای همین سایت هم فیلم آموزشی ضبط کنم با لوگوی همین سایت
پروژه هم خیلی انجام دادم
دوستان هر پروژه ای دارن میتونن سفارش بدن براشون انجام میدم
انشاالله موفق باشین واگه فیلم های اموزشی هم یزارین خیلیم خوبه.
اما اینجا اگه کهر کردین اطلاعاتتون رو به اشتراک بزارید

engineer1
08-10-2015, 10:31
چون الان درگیر چند پروژه هستم نمیتونم آموزش بدم و اگر بخام بدم باید از لحاظ مالی برام بصرفه
اکثر فیلم هام رو هم به سایتای دیگه فروختم و نمیتونم ازونا استفاده کنم
فقط یک فیلم دارم که تو نت هم خیلی معروفه اگر دوستان بخان میتونم اون رو اینجا بفروشم
به سایتم هم که آدرسش پایین هست سربزنید

engineer1
19-01-2016, 19:53
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
گروه مهندس یک بدلیل تغییر کاربری از آموزشی به صنعتی و مهندسی درنظر دارد برخی از فیلم های آموزشی خود را که حق تجاری آنها را به دیگر سایتها واگذار ننموده است به رایگان در اختیار علاقه مندان قرار دهد
درضمن تمامی دوستان درصورت رعایت قوانین(قوانین در سایت گروه و در صفحه دانلود قرار دارد) اجازه قرار دادن این پکیج های آموزشی را در سایت و یا انجمن خود دارند
برای دانلود پکیج های رایگان پردازش تصویر در ++C و میکروکنترلر به سایت گروه صنعتی مهندس یک مراجعه نمایید
engineer1.ir

aminta
21-01-2016, 08:47
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
گروه مهندس یک بدلیل تغییر کاربری از آموزشی به صنعتی و مهندسی درنظر دارد...
engineer1.ir
سلام خسته نباشید
ممنون بابت رایگان قرار دادن