PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد استفاده از نرم افزار ارجینال چیست؟

r.a.h
23-07-2010, 00:00
سلام دوستان عزیر.
میخواستم نظر شما رو در مورد استفاده از نرم افزار های ارجینال با لایسنس قانونی بدونم , به خصوص ان دسته که قیمت انها زیر 150 هزار تومان هست.

Aghaeifar
23-07-2010, 01:07
سلام

خوب است ، یه حمایتی هم از سازندش بشه ... البته اگه پول داری :(

r.a.h
23-07-2010, 02:02
بنده منتظرم تا دوستان بیشتری جواب بدند تا پیشنهادی عرض کنم. :roll:

armstk
23-07-2010, 02:16
سلام
اگه منظورتون نرم افزاره بسکام هستش که باید بگم کسی هزینه ای به خاطر این جور چیزا نمیده , چون همیشه آخرین ورژن این نرم افزار با کرک در اختیار هستش

ولی اگه بتونین لایسنس اصلی آلتیوم دیزاینر رو گیر بیارین خوبه , منم میخام

r.a.h
23-07-2010, 02:25
اگه منظورتون نرم افزاره بسکام هستش
اگه امکانش هست پستتون رو ویرایش کنید , تا در انتهای هفته اینده پیشنهاد رو عرض کنم. ( این تاپیک با کسب اجازه از مدیریت محترم وبسایت ایجاد شده. )

ولی اگه بتونین لایسنس اصلی آلتیوم دیزاینر رو گیر بیارین خوبه , منم میخام

100% امکانش هست اما برای چه زمانی لازمش دارید؟ ( برای این که بحث عوض نشه لطفا در این انجمن پیغام خصوصی کنید. ) :roll:

farzadsw
23-07-2010, 04:13
در کل من با قانون کپی رایت موافق . و بهتره تا جایی که میشه رعایتش کرد .البته مسلما بهتره اول قانون بشه(تو ایران) و بعد رعایتش کرد !

آلتیوم دیزاینر (تا جایی که من میدونم) تو رنج 1000 دلار هست .

r.a.h
23-07-2010, 10:33
در کل من با قانون کپی رایت موافق . و بهتره تا جایی که میشه رعایتش کرد .البته مسلما بهتره اول قانون بشه(تو ایران) و بعد رعایتش کرد !

آلتیوم دیزاینر (تا جایی که من میدونم) تو رنج 1000 دلار هست .

قانون برای نرم افزار هایی که ثبت بشن هست :
You can see links before reply

myjoker
23-07-2010, 12:25
نرم افزارهای ایرانی که تکلیفشون معلومه

به نظر من خرید نرم افزارهای خارجی فقط وقتی درسته که رابطه متقابل باشه ، یعنی اگه اونا چیزی به اسم تحریم تجاری ایران را برداشتند ، و خرید و فروش دوطرفه قابل انجام شد ، بدون محدودیتی برای ایران ،اونوقت شما هم ارز از کشور خارج کنید برای خرید نرم افزار.

Aghaeifar
23-07-2010, 14:15
r.a.h جان نکنه منظورت می خوای دسته جمعی مثلا یه لایسنس بخریم /؟

r.a.h
23-07-2010, 14:31
منظورم رو آخر هفته بعد عرض میکنم. :roll:

1nafar
24-07-2010, 09:13
سلام
قبلا یه بحث های داشتیم :
و البته کلی تحقیقات ...
این کار در صورتی مفید هست که :
1- همه گانی باشه ، یعنی همه از این قانون پیروی کنن ( به زور یا ... )
2- حمل و به اشتراک گذاری نسخه های کرک شده ممنوع بشه
3- به دلیل زیاد بودن قیمت نرم افزار ها ( تبدیل ارز و ... ) امکان استفاده از لسانس های چند گانه برای نرم افزار وجود داشته باشه ( مثلا نرم افزار بتونه روی دو یا سه تا نرم افزار نصب بشه ) ( این مورد برای شروع کار خیلی مفید هست )
البته من خودم اصلا دوست ندارم با نرم افزار های کرک شده کار کنم ، چون با این کار دارم حق افرادی رو که نرم افزار رو ساختن پایمال میکنم و این کار دزدی آشکارا به حساب میاد . اما ظاهرا چاره ای نیست ، چون اگه پول این همه نرم افزار رو داشتم ....
به هر حال امید وارم پیش نهاد شما مفید باشه و بتونه گره ی کار رو باز کنه ( حتما مطالب موجود در آدرس بالا رو بخونید ، موارد مفیدی داخلش هست )

kavir
24-07-2010, 09:52
سلام
به نظر من :
1. نرم افزار اورجینال در ایران براحتی بشه تهیه کرد
2.اگر مشابه اوپن سورس داره باید اونی که پول می دیم خیلی بهتره باشه منظورم واضحه یعنی اون کرک شده با اورجینال که می خریم چقدر فرق داره
3.مثلا التیوم که دوستان گفتند خیلی گرونه منم لایسنس این می خوام ولی به قول دوستان تا 1000 دلار ارزش داره؟
4.به نظرم تنها راهی که بتونه خرید اورجینال ها در ایران باب کنه برتری بسیار بالای اونا نسبت به کرک شده ها هست

r.a.h
25-07-2010, 02:50
بنده منتظر پاسخ دیگر دوستان هم هستم.

kits
25-07-2010, 15:01
من خودم شخصا چون کار اصلیم در درجه اول با نرم افزار های bascom avr و altium هست و از این راه کسب در امد میکنم در حال تلاش برای تهیه نسخه اصلی هستم
در مورد بسکام با پیگیری که کردم متوجه شدم که نماینده ایرانی دارد و قیمت آن حدود 119 هزار تومان است که تا آخر این ماه خریداری خواهم کرد
اما در مورد آلتیوم با توجه با قیمت بسیار بالای لایسنس ان ، باز هم اقدام به خرید لایسنس کردم اما در نهایت بعد از چند روز معطلی از طرف شرکت اصلی که در آلمان هست گفتند چون ایرانی هستی برات نمیفروشیم
در وبلاگم توضیحات اضافی دیگری را نوشتم که اگر خواستید میتونید بخوانید

r.a.h
25-07-2010, 15:09
البته همانطور که عرض شد امکان عرضه لایسنس Altium Designer از طرف یکی از وبسایت ها و به احتمال زیاد با همکاری مدیران بسیار ارجمند این وبسایت امکان پذیر می باشد.

kits
25-07-2010, 16:00
البته همانطور که عرض شد امکان عرضه لایسنس altium designer از طرف یکی از وبسایت ها و به احتمال زیاد با همکاری مدیران بسیار ارجمند این وبسایت امکان پذیر می باشد.
میشه بیشتر توضیح بدین!؟

r.a.h
25-07-2010, 17:28
چشم , حتما.
اما اگر اجازه بدید اخر این هفته به عرض شما و دوستان برسونم.

myjoker
25-07-2010, 20:25
اما در مورد آلتیوم با توجه با قیمت بسیار بالای لایسنس ان ، باز هم اقدام به خرید لایسنس کردم اما در نهایت بعد از چند روز معطلی از طرف شرکت اصلی که در آلمان هست گفتند چون ایرانی هستی برات نمیفروشیم
در وبلاگم توضیحات اضافی دیگری را نوشتم که اگر خواستید میتونید بخوانید

خب پس کرک آلتیوم حلاله :lol:

مشکلی که ممکنه بعضا داشته باشن ، اشکالاتی هست که فکر میکنید به خاطر کرک شدن به وجود اومده
در اکثر موارد کرک صحیح عمل میکنه ؛ و اشکال به وجود اومده چه توی نسخه کرک چه توی نسخه با لایسنس معتبر یکسان ممکنه پیش بیاد ، ولی اگه مطمئنید اشکالی هست که به علت وجود کرک هست ، مراحل رسیدن به اشکال را بگید که بشه تریس کرد و یه پچ کاملتر برای اون کرک تولید کرد.

پیوست1 :
قصد خیره :)

پیوست 2: اگه کسی هست که لایسنس کاملا ولید خریده ، من امکان شبیه سازی سخت افزاری اون را دارم ، اینطوری نسخه ای بدون محدودیت تعداد و کاملا سازگار با قفل معتبرش قابل استفاده برای همه هست.

پیوست 3 » البته توجه دارید که چاره دیگه ای نداریم :0013:

taykof
25-07-2010, 23:19
برخلاف چيزي كه مرسوم است و دوستان به ان اعتقاد دارند در خصوص بودن اخرين ورژن نرافزارها با كرك بايد عرض كنم كه شركتهايي كه اين نرم افزارها را مينويسند هم ميدانند نرم افزار انها كرك ميشود جديدا ديگر مقاومتي نمي كنند فقط بلايي بر سر استفاده كنندگان مي اورند كه نفهمند از كجا خورده اند . مثلا براي اي وي ار همه ميگويند اين ميكرو نويز ميگيرد من به عنوان يك سازنده با اين مشگل درگير بودم تا نرم افزار اصلي را خريدم شايد باور نكنيد ولي تاكننون حتي يك مورد نويز براي اي وي ار ندارم حتي حجم كاپايل شده برنامه هايم خيلي با حجم كامپايل شده نرم افزار كرك شده مشابه فرق دارد به نظر من اگر براي اموزش يا تفريحي كار ميكنيد از همينها استفاده كنيد ولي در بازار و صنعت اصلا ريسك نكنيد حتما نرم افزار شما اصلي باشد. اخر معني ندارد كه شما يك قرارداد چند ميليوني ببنديد بعد زورتان بيايد 200 هزار پول نرم افرار اصلي را بدهيد.

kits
25-07-2010, 23:58
اخر معني ندارد كه شما يك قرارداد چند ميليوني ببنديد بعد زورتان بيايد 200 هزار پول نرم افرار اصلي را بدهيد.
کاملا موافق هستم
حتی نیازی به قرار داد چند میلیونی نیست اخه یک بار که برای بسکام بری لایسنس بخری لایسنس آن مادام العمر هست:d
کافی 1 پروژه معمولی یا 3 پروژه دانشجویی انجام بدی تا خرجش دربیاد

Division
26-07-2010, 00:49
با سلام

منم نظر اينه كه بايد به قانون كپي رايت عمل نمود .
من خودم از نرم افزار IPB استفاده كرده بودم كه نسخه كرك شده بود مشكلي خاصي رو من توش نمي ديدم ولي وقتي اقدام به خريد نسخه اورجينال از شركت سازندش كردم بعد از نصب ديدم كه قبلاً كه داشتم با نسخه كرك شده كار مي كردم واقعا چه كلاهي رو داشتم سره خودم ميزاشتم :cry:
دريايي از امكامات ظاهر شد كه من قبلا قادر به استفاده از اونا نبودم .ii998) اصلا سرعت نرم افزار فك كنم 3 برابر شده بود 8O
دوستاني كه از نرم افزارهاي لايسنس دار استفاده مي كنن خوب ميدونن من دارم چي ميگم .

درثاني آدم وقتي به يه نرم افزار مبلغي رو بابت هزينه لايسنس پرداخت مي كنه واقعا يه حس عجيبي بش دست ميده مثل اينكه آخرين ساخته هاي بشر دست شماست و دارين باش كار مي كنين :o

r.a.h
26-07-2010, 01:04
خب پس کرک آلتیوم حلاله :lol:

مشکلی که ممکنه بعضا داشته باشن ، اشکالاتی هست که فکر میکنید به خاطر کرک شدن به وجود اومده
در اکثر موارد کرک صحیح عمل میکنه ؛ و اشکال به وجود اومده چه توی نسخه کرک چه توی نسخه با لایسنس معتبر یکسان ممکنه پیش بیاد ، ولی اگه مطمئنید اشکالی هست که به علت وجود کرک هست ، مراحل رسیدن به اشکال را بگید که بشه تریس کرد و یه پچ کاملتر برای اون کرک تولید کرد.

پیوست1 :
قصد خیره :)

پیوست 2: اگه کسی هست که لایسنس کاملا ولید خریده ، من امکان شبیه سازی سخت افزاری اون را دارم ، اینطوری نسخه ای بدون محدودیت تعداد و کاملا سازگار با قفل معتبرش قابل استفاده برای همه هست.

پیوست 3 » البته توجه دارید که چاره دیگه ای نداریم :0013:

باور بفرمایید هیچ منظوری از این سوالم ندارم , هدفم این هست که احساستون رو بدونم.

آیا اگر همین نرم افزار "نرم افزار يکپارچه ويژه حسابداري و کنترل ترمها و نمرات و صدور کارنامه آموزشگاههاي زبانهاي خارجي" شما , به زبان انگلیسی بود و در کشوری دیگر که امکان فروش به ان کشور را نداشتید و هیچ درخواست کننده ای هم برای اخذ نمایندگی در ان کشور نبود اما نرم افزارتان را با یکی از روش های سخت افزاری یا نرم افزاری به صورت غیر قانونی استفاده میکردند چه احساسی داشتید؟

r.a.h
26-07-2010, 01:21
برخلاف چيزي كه مرسوم است و دوستان به ان اعتقاد دارند در خصوص بودن اخرين ورژن نرافزارها با كرك بايد عرض كنم كه شركتهايي كه اين نرم افزارها را مينويسند هم ميدانند نرم افزار انها كرك ميشود جديدا ديگر مقاومتي نمي كنند فقط بلايي بر سر استفاده كنندگان مي اورند كه نفهمند از كجا خورده اند . مثلا براي اي وي ار همه ميگويند اين ميكرو نويز ميگيرد من به عنوان يك سازنده با اين مشگل درگير بودم تا نرم افزار اصلي را خريدم شايد باور نكنيد ولي تاكننون حتي يك مورد نويز براي اي وي ار ندارم حتي حجم كاپايل شده برنامه هايم خيلي با حجم كامپايل شده نرم افزار كرك شده مشابه فرق دارد به نظر من اگر براي اموزش يا تفريحي كار ميكنيد از همينها استفاده كنيد ولي در بازار و صنعت اصلا ريسك نكنيد حتما نرم افزار شما اصلي باشد. اخر معني ندارد كه شما يك قرارداد چند ميليوني ببنديد بعد زورتان بيايد 200 هزار پول نرم افرار اصلي را بدهيد.

البته با گسترده شدن استفاده از سیستم عامل های تحت وب و نمونه های متن باز آنها و همچنین امکان Remote Uninstall نرم افزار ها در سیستم عامل های دسکتاپ و Cellphone ها شاید بشود گفت در آینده ای نه چندان دور دیگر روش های مرسوم برای استفاده غیر قانونی از نرم افزار ها کار ساز نخواهد بود. هرچند که گفته میشود امکان Remote Uninstall صرفا برای حذف بدافزارها ایجاد گشته اما ابعاد گوناگون استفاده از این امکان هنوز به طور دقیق مشخص نیست.
اگر دقت داشته باشید به غیر از شماتیک های چینی که با Altium کشیده شده اند اکثر شماتیک ها با استفاده از نرم افزار های رایگان و یا OpenSource در محیط اینترنت به اشتراک گذاری میشوند , این بدان معناست که اشتراک گذارنده یا خود در استفاده شخصی خود هم از آن نرم افزار استفاده می کند و یا اینکه قوانین آن کشور طوریست که اجازه استفاده از نرم افزار را به صورت غیر قانونی نمیدهد و شخص مجبور است به جهت اشتراک گذاری از نرم افزار های یاد شده استفاده کند.

Aghaeifar
26-07-2010, 01:53
r.a.h جان به احتمال زیاد می خوای لایسنس بفروشی یا قصد داری این کار رو انجام بدی
طبق نتیجه گیری که از حرف مدیر یزد کیت بقیه میشه کرد فقط برای کسی می صرفه که پروژه های خوب دستش هست همیشه و می ارزه براش - (شامل شاید 10 درصد یا کمتر کاربران بشه)

حداقل هم اگر لایسنس اجباری بشه برای افرادی مثل من تصمیم این میشه به سمت نرم افزار های open و رایگان بریم حتی با امکانات محدود.
همش داره به ذهنم قیمت لایسنس التیوم می اد - 1000 دلار - باهاش میشه یه موتور خرید یا لپ تاب

r.a.h
26-07-2010, 02:33
r.a.h جان به احتمال زیاد می خوای لایسنس بفروشی یا قصد داری این کار رو انجام بدی
طبق نتیجه گیری که از حرف مدیر یزد کیت بقیه میشه کرد فقط برای کسی می صرفه که پروژه های خوب دستش هست همیشه و می ارزه براش - (شامل شاید 10 درصد یا کمتر کاربران بشه)

حداقل هم اگر لایسنس اجباری بشه برای افرادی مثل من تصمیم این میشه به سمت نرم افزار های open و رایگان بریم حتی با امکانات محدود.
همش داره به ذهنم قیمت لایسنس التیوم می اد - 1000 دلار - باهاش میشه یه موتور خرید یا لپ تاب

اگر اجازه بدید جواب به این پست شما را به اخر این هفته موکول کنیم. فرمایش شما کاملا متین و درست هست.

Division
26-07-2010, 04:53
اگر اجازه بدید جواب به این پست شما را به اخر این هفته موکول کنیم. فرمایش شما کاملا متین و درست هست.

فكر كنم آخر هفته نمايشگاه لايسنسي چيزي قراره برگزار بشه :lol:

myjoker
26-07-2010, 09:38
باور بفرمایید هیچ منظوری از این سوالم ندارم , هدفم این هست که احساستون رو بدونم.

آیا اگر همین نرم افزار "نرم افزار يکپارچه ويژه حسابداري و کنترل ترمها و نمرات و صدور کارنامه آموزشگاههاي زبانهاي خارجي" شما , به زبان انگلیسی بود و در کشوری دیگر که امکان فروش به ان کشور را نداشتید و هیچ درخواست کننده ای هم برای اخذ نمایندگی در ان کشور نبود اما نرم افزارتان را با یکی از روش های سخت افزاری یا نرم افزاری به صورت غیر قانونی استفاده میکردند چه احساسی داشتید؟

واقعیت اینه که به عنوان تولید کننده اش یه حس خنثی مایل به خوشحالی بهم دست میداد ، یعنی وقتی با اطمینان به اینکه نمیتونم از جائی درآمد داشته باشم ، اونا هم مجبور به استفاده هستند ، و نمیتونن پولی بهم بدن ، خب استفاده کنن حالشو ببرن منم خوشحال میشدم که یه خیری به یه عده ناخواسته رسوندم :)

نرم افزارهایی توی این دنیا معروف هستند و مشتری زیاد دارند که در وحله اول کرک شده باشند.
نه ایران ، همون آمریکا مهد کپی رایت هست ، ملت از نرم افزاری کرک شده توی خونه هاشون استفاده میکنند...منتها به علت قوانین ، توی تجارتشون مجبورن نسخه های اورجینال را بخرن و موقع فروش محصولاتشون اون را نشون بدن.
ویندوز 7خونگی که مثلا یارو میخره 120 دلار ، حقوق ماهیانه اش حداقل 5000 دلار هست *
به همین نسبت حساب کنید (1/50 )حقوق پایه ایران 300هزارتومن ، یک ویندوز باید دربیاد 6-7 هزارتومن.

پیوست :
محض اطلاع مثلا سایت cracks.am ، یکی از قدیمی ترین سایتهای کرک ، آمریکائی هست.

* : دوستی دارم آمریکا اسمش عرفان هست ، 5 روز در هفته روزی 8 ساعت کار میکنه و ماهی 7-8 هزاردلار حقوق داره. به قول خودش ماهی 3-4 هزار دلار پس انداز میکنه .

پیوست2: در مورد کرکهای مشکل دار ، عیب از نوجوانهای کرکر هست که با تغییر 4تا شرط احساس خدائی میکنند :)
ایرانی و خارجی هم نداره :)

r.a.h
26-07-2010, 11:24
واقعیت اینه که به عنوان تولید کننده اش یه حس خنثی مایل به خوشحالی بهم دست میداد ، یعنی وقتی با اطمینان به اینکه نمیتونم از جائی درآمد داشته باشم ، اونا هم مجبور به استفاده هستند ، و نمیتونن پولی بهم بدن ، خب استفاده کنن حالشو ببرن منم خوشحال میشدم که یه خیری به یه عده ناخواسته رسوندم :)

نرم افزارهایی توی این دنیا معروف هستند و مشتری زیاد دارند که در وحله اول کرک شده باشند.
نه ایران ، همون آمریکا مهد کپی رایت هست ، ملت از نرم افزاری کرک شده توی خونه هاشون استفاده میکنند...منتها به علت قوانین ، توی تجارتشون مجبورن نسخه های اورجینال را بخرن و موقع فروش محصولاتشون اون را نشون بدن.
ویندوز 7خونگی که مثلا یارو میخره 120 دلار ، حقوق ماهیانه اش حداقل 5000 دلار هست *
به همین نسبت حساب کنید (1/50 )حقوق پایه ایران 300هزارتومن ، یک ویندوز باید دربیاد 6-7 هزارتومن.

پیوست :
محض اطلاع مثلا سایت cracks.am ، یکی از قدیمی ترین سایتهای کرک ، آمریکائی هست.

* : دوستی دارم آمریکا اسمش عرفان هست ، 5 روز در هفته روزی 8 ساعت کار میکنه و ماهی 7-8 هزاردلار حقوق داره. به قول خودش ماهی 3-4 هزار دلار پس انداز میکنه .

پیوست2: در مورد کرکهای مشکل دار ، عیب از نوجوانهای کرکر هست که با تغییر 4تا شرط احساس خدائی میکنند :)
ایرانی و خارجی هم نداره :)

سوال را به این دلیل پرسیدم که وقتی با یکی از صاحب امتیازان نرم افزار مشغول چانه زنی برای قیمت نرم افزار جهت ارائه در داخل ایران ( متناسب با درآمد متوسط یک ایرانی ) بودم و اطلاع میدادم که 99 درصد افراد چه بخواهید و چه نخواهید از نرم افزار کرک شده استفاده میکنند در پاسخ یکی از سوالاتم گفت :
من وقتی میدیدم که در ایران هم نرم افزار تولیدی ما توسط علاقه مندان و مهندسین استفاده میشود خوشحال میشدم اما حال که در ایران نماینده وجود دارد این کار توجیه پذیرنیست. ظاهرا روحیه توسعه دهندگان نرم افزار ها تقریبا شبیه به هم می باشد. :roll:

armstk
28-07-2010, 02:00
سلام
اگر بتونین یک سری از کامپایلر ها رو هم با لایسنس اصلی ارائه بدین خوبه
مثلا keil طرفدار هایه زیادی داره و بد نیست که فکری به حالش کرد , مخصوصا که کرک هایی که برای کیل بیرون میدن همشون مشکل داره
یا کامپایلر iar arm هم جالب میشه ,
البته معمولا کامپایلر های عملا قیمته زیادی ندارن و ارزش داره که خریداری کنیم

نرم افزاری مثله آلتیوم دیزاینر هم اگر مثلا برای 10 یوزر باشه قیمتش 1000 دلار هم باشه می ارزه

r.a.h
28-07-2010, 03:01
به شدت چندین نرم افزار رو پیگیر هستیم اما به دلایلی که خودتان بیشتر از بنده اطلاع دارید وضعیت روز به روز بدتر میشود و مجبوریم از طریقی دیگر اقدام کنیم اما در آینده ای نزدیک شاهد اتفاقات خوبی با همکاری وبسایت حاضر در این زمینه خواهید بود.
__________________________________________________ ______
از انجایی که کادر مدیریتی این وبسایت با دید باز به مسئله نگاه کردند و به بهترین نحو امکان همکاری را ایجاد کردند بیشتر توانستیم اطلاع رسانی کنیم که جا دارد بر خلاف عرف در همین پست تشکر خالصانه ای عرض کنم.

alish11
28-07-2010, 17:55
اگه قرار باشه به ریال پول در بیاریم و به دلار نرم افزار بخریم مخالفت شروع میشه
شخصاً موافق استفاده از نرم افزار اریجینال هستم ولی وقتی پول نداشته باشم
اونوقته که یه سری اصول رو مجبور میشم زیر پا بذارم

r.a.h
28-07-2010, 18:44

مخالفت ازجانب چه کسی شروع میشود؟
لازم به ذکرم که شما به ریال پرداخت خواهید کرد.
3- شرکت نماینده معتبر در کشور شما نداشته باشد
4- شما با اهداف اموزشی از نرم افزار استفاده کنید و صرفه اقتصادی نداشته باشد که شما هزینه کنید که این مسئله با وجود ورژن های به اصطلاح Demo یا Trial قابل حل میباشد , و در صورتی که شما استفاده تجاری از نرم افزار داشته باشید به هیچ وجه قابل توجیه نیست که وجهی بابت خرید پرداخت نکنید.

moradi2
28-07-2010, 20:12
سلام
خرید نرم افزار های خارجی خوبه ، اما همون طور که دوستان گفتن مشکل اصلی در آمد ما فقیر بیچاره هاست ( ما همه زیر خط فقر هستیم و خبر نداریم ) .
من خودم قبلا از نرم افزار انتی ویروس نود32 استفاده میکردم و با گیر آوردن شماره سریالش توی اینترنت مجانی ابدیت میشد ، اما زیاد باب میلم نبود و ویروس های جدید رو نمیشناخت .
تا اینکه امسال توی نمایشگاه المکاپ لیسانس اسن نرم افزار رو خریدم ، واقعا نسخه ی غیر قانونی با نسخه ی لیسنانس دار فرق داره و من این رو عملا دیدم .

r.a.h
28-07-2010, 20:35
خرید نرم افزار های خارجی خوبه ، اما همون طور که دوستان گفتن مشکل اصلی در آمد ما فقیر بیچاره هاست ( ما همه زیر خط فقر هستیم و خبر نداریم ) .

در روش ما این مشکل تا حدود زیادی به مرور مرتفع خواهد شد.

من خودم قبلا از نرم افزار انتی ویروس نود32 استفاده میکردم و با گیر آوردن شماره سریالش توی اینترنت مجانی ابدیت میشد ، اما زیاد باب میلم نبود و ویروس های جدید رو نمیشناخت .
تا اینکه امسال توی نمایشگاه المکاپ لیسانس اسن نرم افزار رو خریدم ، واقعا نسخه ی غیر قانونی با نسخه ی لیسنانس دار فرق داره و من این رو عملا دیدم .

دقیقا , بله .

r.a.h
30-07-2010, 16:42

بنده همچنان منتظر پاسخ هستم.

r.a.h
30-07-2010, 16:54
سلام دوستان
این نرم افزار با احتساب مالیات و ... در ایران به قیمت 125000 تومان عرضه میشه.

برای تمامی دوستانی که بنده رو از نظراتشون بهره مند ساختند نرم افزار با تخفیف به قیمت 95000 تومان عرضه خواهد شد.

این تخفیف قابل انتقال به غیر میباشد.

دوستان می توانند جهت تهیه این نرم افزار از تاریخ 89/5/11 الی 89/5/26 اقدام کنند. بدیهی است بعد از تاریخ های ذکر شده به قیمت واقعی عرضه خواهد شد.

در ضمن به 10 نفر از برترین نویسندگان انجمن که در تاریخ 89/5/8 مشاهده شد این تخفیف در نظر گرفته شده است.

1nafa
kavir
arsalan681
morteza_rk
REZA_KLNTR
GENIUS
alitaroosheh
farzadsw
armstk
saeed_niknami

با تشکر / آقابیگی

r.a.h
30-07-2010, 17:05
جهت تهیه فقط در این انجمن پیغام بگذارید و یا اینکه با You can see links before reply تماس حاصل فرمایید.

با هماهنگی هایی که در آینده نزدیک صورت میگیرد میتوانید این نرم افزار را از فروشگاه این وبسایت دریافت کنید.

به زودی شاهد قدم های بزرگی خواهید بود.

kits
30-07-2010, 18:23
سلام آقای آقا بیگی
تاریخی که نوشتین خیلی کوتاه است ، در دوره ای دیگر نیز با این قیمت 125 هزار تومان باز هم برای فروش خواهید گذاشت؟

r.a.h
30-07-2010, 18:29
در مورد تاریخ باید عرض کنم که مدت 16 روز برای تهیه در نظر گرفته شده که قابل تمدید نیست.
____________________-
در تاریخ های دیگر با پیش ثبت نامی که صورت میگیرد تخفیف هایی در گرفته ایم اما این مقدار ان به این اندازه نیست.
اما خارج از آن قیمت 125000 تومان خواهد بود.

kits
30-07-2010, 18:54
اما خارج از آن قیمت 125000 تومان خواهد بود.
پس غیر بعد از این 16روز قیمت خرید لایسنس 125 هزار میباشد؟
درضمن این هزینه لایسنس باید سالیانه تمدید بشه یا این قیمت و این لایسنس ماداملعمر میباشد؟
درضمن لایسنس چند کاربره را هم عرضه میکنید ، تا در سیستم های که با هم شبکه هستند مشکلی از لحاظ لایسنس نداشته باشیم؟

r.a.h
30-07-2010, 19:53
پس غیر بعد از این 16روز قیمت خرید لایسنس 125 هزار میباشد؟
بله غیر از این به قیمت اصلی عرضه خواهد شد.

درضمن این هزینه لایسنس باید سالیانه تمدید بشه یا این قیمت و این لایسنس ماداملعمر میباشد؟
خیر لازم به تمدید نیست.

درضمن لایسنس چند کاربره را هم عرضه میکنید ، تا در سیستم های که با هم شبکه هستند مشکلی از لحاظ لایسنس نداشته باشیم؟
هم اکنون لایسنس چند کاربره موجود نیست.

Aghaeifar
31-07-2010, 08:39
کدوم نرم افزار رو نوشتی 125 تومان عرضه میشود ؟ اسمش رو هم بگو خوب

r.a.h
31-07-2010, 12:32
Bascom محصول شرکت MCSELEC عرض شد.

kits
31-07-2010, 14:37
کدوم نرم افزار رو نوشتی 125 تومان عرضه میشود ؟ اسمش رو هم بگو خوب
altium deisgner
همون protel dxp

Aghaeifar
31-07-2010, 14:41
یه لیست قیمت برای سایر نرم افزار ها مانند keil arm هم اگه بدید ممنون میشم از شما و این که کدام لایسنس ها سالانه هست و کدام مادام العمر (اخه یکی بگه مگه تو خریداری :roll: - خوب قیمت بپرسیم شاید به سرمون زد بخریم)

myjoker
31-07-2010, 14:46
در قبال خرید لایسنس ( به نام خودمون ؟ ) ، پشتیبانی هم ارائه میکنند ؟
این باسکام یکسری کتابخونه روی سایتش داره که اوناهم پولیه ، میشه خرید ؟

r.a.h
31-07-2010, 16:35
در قبال خرید لایسنس ( به نام خودمون ؟ ) ، پشتیبانی هم ارائه میکنند ؟
این باسکام یکسری کتابخونه روی سایتش داره که اوناهم پولیه ، میشه خرید ؟

بار دیگر سلام.
ما نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت MCSELEC در ایران هستیم.
در قبال خرید این نرم افزار پشتیبانی ارائه خواهد شد.
تمامی محصولات نرم افزاری این شرکت قابل تهیه است.

نرم افزار های دیگر هم در چند ماه آینده به لیست نرم افزار های مورد پشتیبانی و نمایندگی ما افزوده خواهد شد که تماما توسط خود ما پشتیبانی خواهند شد اما همانطور که عرض شد با همکاری این وبسایت به فروش خواهد رسید.

r.a.h
31-07-2010, 16:38
دوستان این آفر فقط برای bascom هست.

Aghaeifar
03-08-2010, 21:19
خواستم در مورد قیمت کیل بدونم بهشون میل زدم جواب دادند :

Hello Ali,

Thank you for inquiring about Keil Software Development Tools. Unfortunately due to the current UN sanctions imposed we are unable at this time to supply products to Iran.

همون کرک شده رو استفاده می کنم :x اینطور شد یه نسخه کرک شده هم براشون میل می کنم :roll:

r.a.h
03-08-2010, 22:51
درسته. چنین قضیه ای وجود داره , اما راه حل هایی هم هست. زیاد با این جواب ها ناراحت نشید دلیل دارن اما هدفشون بد نیست این رو مطمئن بشید که خودشون راضی هستن اما راه هایی داره برای اینکه قبول کنن.

Division
04-08-2010, 01:17
. Unfortunately due to the current UN sanctions imposed we are unable at this time to supply products to Iran

به نظره من خيلي طبيعي هستش كه اين جواب رو دادن يه جورايي قابل پيش بيني بود .
ميشه با شيوه هايي به لايسنس رسمي نرم افزار دسترسي پيدا كرد جايي برا عصبانيت وجود نداره كه :wink:

شما همين اول كاري خودت هويت خودت رو لو دادي ديگه :lol:
راه هاي مختلفي داره كه بعضي ها خيلي تو اين زمينه ها كار كردن و ميشه به لايسنس اكثر نرم افزارها دسترسي پيدا كرد :wink:

kianoshahmadi
26-07-2020, 14:17
سلام رفقا برای یه شرکت حسابداری (You can see links before reply) چه نرم افزار هایی مورد نیازه؟؟؟