PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كار باv2.4 sam prog

منصوره$
22-07-2010, 19:13
سلام
من وقتي يه پروژه جديد مي نويسم وقتي بخوام برنامم با v2.4 sam prog،پروگرام كنم وقي كليد brows ميزنم فايل بانري پروژه رو باز نميكنه ، من بايد چكار كنم.
ممنون

armstk
22-07-2010, 19:18
سلام
خوب keil خروخی hex داره , شما باید hex رو تبدیل به bin کنین تا بتونین با sam-ba کار کنین
البته در ایران پروگرمر نیازی به این کار نیستش , خودش میاد فایل hex رو تبدیل به bin میکنه و میریزه توی میکرو

منصوره$
24-07-2010, 11:33
شما منظور منو متوجه نشديد ،من با نرم افزار ايران ميكرو مي تونم پروگرام كنم ولي ميخوام بدون اون با نرم افزار
sam prog عمل پرو گرام انجام بدم براي همين وقتي يه پروژه مثل همه اون مراحلي كه توي مجله گفته شده انجام ميدم
sam prog وقتي نرم افزار باز ميكنم وكليد brows فشار ميدم اسم پروژم را نميبينم تا اونو باز كنم.حالا نمدونم چه اشتباهي انجام دادم.

M3R
24-07-2010, 13:59
سلام.
اونجا که اصلا اسم پروژه رو نشون نمیده.
اونجا باید فایل bin. رو بهش بدی.
و فرمایش دوستمون کاملا درسته.

خوب keil خروخی hex داره , شما باید hex رو تبدیل به bin کنین تا بتونین با sam-ba کار کنین
برای تبدیل فایل HEX به bin هم مجله pmm2 رو بخون.

منصوره$
25-07-2010, 12:17
خيلي ممنون
اشتباهم را فهميدم

susmaz
10-07-2011, 12:21
این کار یک اشکال داره اونم انکه فایل ساخته شده read only هست و باید هربار اونو پاک کرد تا برنامه بتونه دوباره اونو بسازه

kavir
10-07-2011, 14:00
سلام
شما می تونید مستقیم توسط خود کیل هم فایل باینری بسازید
این فیلم رو تا آخر ببینید
مركز آموزش هاي تصويري ايـــران ميــــكرو - LPC2378 USB BOOTLOADER (Powered by ClipBucket) (You can see links before reply)