PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدویزارد برای arm

hamid69
13-07-2010, 19:02
امروز یه پست زدم که خیلی وقت پیش باید می زدم اما تنبلی می کردم
این پست در مورد نرم افزار کدویزارد اسمبلی برای (You can see links before reply)AVR است

این نرم افزار رو دوستم نوشته امروز ایشون از من نظر خواست در مورد یه کدویزارد برای ARM ،میخواد یه کد ویزارد برای ARM بسازه طوری که کار بر پسند باشه من تا آخر هفته باید نظرم رو بهش بگم این متنی هست که به من میل زده اینجا کپی می کنم هر نظری که دارین بگین ( هر وقت هم کدویزارد آماده بشه به صورت رایکان در اختیارتون قرار می گیره)

mikham bara ARM ye CodeWizard benevisam. to be onvane ye karbar che jooresho mipasandi? az har lahazesh begoo chetori bashe, size panjere, chidemane dokme ha, safhe bandi narmafzare(mese codevision ba chand Tab ya masalan mesle panjere haie nasbe barname ke dokme next daran).vaqt kardi ye rahnamaie kon.

هنرفر
13-07-2010, 21:00
خیلی خوبه.به نظر من اگه یه نوآوری بشه انجام داد خیلی توپ میشه.اینکه بعد از اینکه تنظیمات هر قسمت انجام داده شد.یه پنجره برای نوشتن برنامه ی همان قسمت هم وجود داشته باشه.مثلا وقتی تنظیمات وقفه ی خارجی را انجام دادیم همانجا یه قسمتی برای نوشتن برنامه ی تابع وقفه وجود داشته باشه.

1nafar
14-07-2010, 08:18
سلام
کار خیلی جالبی هست ، من و دوستان ( اقای زارع و اقای غنی ) هم قبلا میخواستیم همین کار رو انجام بدیم ، اما با توجه به کارهای که در دست اقدام بود ، وقت نشد روش کار کنیم .
نمیدونم با نرم افزار ccs کار کردید یا نه ، ویزارد این نرم افزار تقریبا کامل هست و میتونه مرجع مناسبی در این زمینه باشه .

kavir
14-07-2010, 11:03
سلام
ویزرادی که من روش فکر کردم انلاین هم می خواستم باشه یعنی با php
دوست عزیز شما با چه برنامه ای نوشتید ویزارد؟
اگر امکانش هست یک تماسی با من بگیرید کمک هم بنویسیم

hamid69
14-07-2010, 21:43
راستش همون طور که گفتم من قرار نیست بنویسم دوستم قراره بنویسه اون از من به عنوان کار بر سوال کرد چه طورش رو دوس دارم و با هاش راحت ترم ،منم یه نظر سنجی اینجا کردم ببینم شما چطورش رو دوس دارید.تا یک نظر جامع بشه و در اختیارش بزارم.
نمونه کار قبلیش رو هم که براتون گذاشتم اینجا (You can see links before reply)
من جمعه نظراتتون رو منتقل می کنم ، اگر باز هم نظری هست بگین.

hamid69
15-07-2010, 22:31
از مدیر بخش خواهش می کنم که این پست رو فردا (جمعه89/4/25 ) ساعت12 به بعد قفل کنه چون نظرات رو هر چی باشه تا اون موقع بر می دارم .

ممنون. :0013:

hamid69
16-07-2010, 14:15
انتظار داشتم خیلی بیشتر از این پست استقبال بشه ولی از همین دوستانی هم که شرکت کردن ممنونم،

لطفاّ این پست رو هم قفل کنید.