PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه : مجله 11

arsalan681
21-06-2010, 16:04
سلام دوستان
میدونم که مشغول امتحانات پایان ترم هستید این تاپیک رو زدم تا دوستانی که میتونن برای مجله مطلب آماده کنند اینجا اعلام کنند.
من هم دارم میرم سربازی و یه مطلب تقریبا کامل به همراه یه پروژه FPGA برای این شماره آماده کردم شما هم میتونید مطالبتون رو در فرمت word برای جناب kavir و 1nafar بفرستید تا به امید خدا مجله تقریبا تا پایان تیر ماه منتشر بشه
پیشاپیش از زحمات شما تشکر و قدردانی میکنمaa)

morteza_rk
21-06-2010, 16:24
سلام

من یکمی روی MMC و اتصال اون به AVR در زبان بیسیک کار کرده بودم. ولی متاسفانه نتونستم مطلب رو برسونم. :( البته یکمی هم کاهلی کردم! ii998) هدفم تشریح جز به جز کتابخونه ی بسیار قوی بسکام در این زمینه بود که واقعا قدرتمنده و در عین حال بسیار بسیار ساده هست.

متاسفانه ناکام موندم. ببخشید دیگه. انشالله در اولین فرصت مطلب رو میرسونم. احتمالا برای مهر ماه. چون تا اون موقع نیستم دیگه! :cry:

arsalan681
26-06-2010, 14:58
سلام گفتم یه پست بزنم این تاپیک بیاد بالا
دوستانی که میخوان برای این شماره همکاری کنند لطفا موضوعشون رو اینجا هم مطرح کنند
ممنون

farzadsw
26-06-2010, 15:53
مجله برای کی میخواد آماده بشه ؟

arsalan681
26-06-2010, 16:11
مجله برای کی میخواد آماده بشه ؟

انشاءاله قراره تا اواخر تیرماه منتشر بشه

Division
26-06-2010, 16:33
با سلام

تو مجله شماره 10 به علت مشكل ناخواسته اي كه برام پيش اومد نتونستم مطالبي رو كه قولش رو دادم رو برسونم ولي اگه آواخر تير ماه مجله شماره 11 منتشر بشه من مطالبي رو كه قبلاً قولش رو داده بودم رو بتون مي رسونم .

و الانم تا 14 تيرماه درگيره امتحاناتم بايد بعد 14 تير رو مباحث كار مي كنم كه ايشالا تا آواخر تير ماه مطالب رو برسونم .:wink:

1nafar
21-07-2010, 00:30
سلام
با تشکر از تمامی دوستان
مطالی که تاکنون برای مجله به دست من رسیده :
راه اندازی lcd گرافیکی ( کتابخانه ی glcd.h ) با میکرو کنترلر های سری at91sam
راه اندازی تاچ lcd چینی ( lcd رنگی گوشی n96 )
شبیه سازی برنامه ی نوشته شده در کامپایلر keil به کمک نرم افزار labview
بررسی تراشه های fpga و تشریح یک پروژه ی کاربردی
شروع کار با fpga به زبان c در نرم افزار altium
بررسی واحد usart در میکروکنترلر های سری lpc (کتابخانه ی usart.h )
راه اندازی lcd گوشی 3310 نوکیا با سری at91sam ( کتابخانه ی 3310.h)
پروتوس و راهکار های شبیه سازی سری lpc ( بررسی چند مثال رای سری lpc21xx )
اگه کسی مطلب دیگه ای داره ، مطرح کنه تا در مجله ی 11 آورده بشه .
با تشکر مجدد

mahdifah
21-07-2010, 03:11
به نظرم يه خورده موضوعاتون ببرين از ريشه تر ياد بدين خيلي بهتره.مثلا جا اينكه طرز راه اندازي ال سي دي گرافيكي بگين برين ياد بدين كه چطوري كتابخونش بايد بدرستيم.فكنم خيلي بهتر باشه.يا از پايه ياد بدين كه اگه يه گوشي خراب نوكيا كه هر مدلي هستش داشتيم چطوري بايد ديتاشيتش دراريم با توجه به چه چيزايي ال سي ديش راه اندازيش كنيم.با تشكر از زحماتتون

shahinbahari
25-07-2010, 14:16
انشاءاله قراره تا اواخر تیرماه منتشر بشه
تیر تموم شد و ما همچنان منتظر این مجله ی پر مخاطب هستیم.:wink:

armstk
25-07-2010, 17:44
سلام
منم دو تا مطلب دارم
یکی رزین و اپوکسی
و یکی دیگه هم راه اندازی تاچ اسکرین توی بسکام و کدویژن

kavir
25-07-2010, 19:47
سلام
دیر و زود داره ولی آخرش منتشر می شه :0013:
دوستان مطالبشون تا امشب بفرستند تا گرافیکش کار می کنیم سریع تمومش کنیم قرار بود اخر تیر منتشر بشه که دو سه روزی تاخیر میخوره

farzin
26-07-2010, 01:43
سلام
اگه تو شماره بعدی آموزش ساخت پروگرامر stk500 هم باشه که خیلی عالی میشه.