PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی gps با avr یا arm

m-arm
21-06-2010, 00:11
از دوستان کسی GPS با ARM یا AVR راه اندازی کرده ؟شرکت ایران ماژول الکترونیک 3 نوع ماژول میفروشه کدومش بهتره؟ ایا ماژولهای دیگه تو بازار هست؟ مشکل بعضیهاشون اینکه انتن ندارند یا از قطعات SMD استفاده شده و با راحتی نمی شه رو برد برد پیاده سازی کرد.

You can see links before reply

morteza_rk
21-06-2010, 01:41
سلام

ما توی مجله ی 10 یه آموزش مفید و مختصر درباره ی GSM ارائه دادیم. طریقه ی ارتباط GPS هم تقریبا مشابه همون هست. فقط AT commandها فرق می کنه.

کلا کار آسونیه و اگه اراده کنید خودتون می تونید انجامش بدید. :wink:

t.o.e
08-04-2011, 21:13
سلام:
من با lpc2378 راه اندازی کردم.
ماژول من GT-720F
اطلاعات رو از ماژول میگیرم میدم به میکرو و میکرو هم میده به pc از طریق پورت com.

hamidsm
08-11-2012, 10:00
سلام:
ماژول من gt-720f
اطلاعات رو از ماژول میگیرم میدم به میکرو و میکرو هم میده به pc از طریق پورت com.

سلام
ماژولی با نام g106 را تحت عنوان gt723 به من دادن
دریافت اطلاعات از پورت سریال با هیچ بودریتی درست و حسابی ندارم؟
لطفا راهنمایی کنید.

saeed.nayyeri
29-09-2013, 14:36
سلام:
ماژول من GT-720F
سلام من هم از این ماژول دارم اما 3 ماه هستش که نتونستم یه برنامه بنویسم رو ال سی دی نشون بده یه چیزایی نوشتم اما فقط میتونم اطلاعات رو از gps بگیرم و به میکرو بدم اما نمیتونم اطلاعات رو جدا کنم میشه کمک کنید ممنون

behnamarm
12-12-2013, 19:18
سلام دوست عزیز.یه سری به لینک زیر بزنو دانلودش کن.:018:

You can see links before reply

gonzaless123
07-04-2014, 08:09
سلام

ما توی مجله ی 10 یه آموزش مفید و مختصر درباره ی gsm ارائه دادیم. طریقه ی ارتباط gps هم تقریبا مشابه همون هست. فقط at commandها فرق می کنه.

کلا کار آسونیه و اگه اراده کنید خودتون می تونید انجامش بدید. :wink:

سلام عزیز...
من تازه به جمع ایران میکروییا پیوستم
میشه لینک مجله رو بدی؟
میخوام اطلاعات gps رو با gsm بفرستم روی سرور سایت... اگه منبع آموزشی خوبی سراغ داری لینکشو بده مرسی

sobhan537
07-04-2014, 10:37
سلام عزیز...
من تازه به جمع ایران میکروییا پیوستم
میشه لینک مجله رو بدی؟
میخوام اطلاعات gps رو با gsm بفرستم روی سرور سایت... اگه منبع آموزشی خوبی سراغ داری لینکشو بده مرسی
خوش اومدی دوست عزیز...
اینم لینک دانلود مجله شماره 10:
دانلود : مجله ميكروكنترلر فارسي شماره 10 (You can see links before reply)

برای اینکار میتونی از ماژول SIM908 استفاده کنی. تاپیک ها و مقالات مفیدی درباره این ماژول تو انجمن واینترنت وجود داره. فقط کافیه سرچ کنید...

gonzaless123
08-04-2014, 09:48
alan moshkele man ine ke in data ha be che formi vase server ferestade mishan ta betonam az methode $_post ya $-get vase gereftan var ha estefade konam
الآن مشکل من اینه که دیتا ها رو به چه فرمی واسه سرور فرستاده میشن تا بتونن از متد های گت و پست ....