PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم امنیتی با استفاده از اثر ان

nasiim
13-05-2008, 07:57
سلام
میکروکنترلر استفاده شده در این پروژه AT89C2051 می باشد .
برای اطلاعات بیــــــــشتر در مورد مدار و برنامه ، آن را از لینک زیر دانلود کنید .

***** دانلــــــود ***** (You can see links before reply)

موفق باشید.

mostafahk
14-05-2008, 00:35
خیلی ممنون
ولی این سنسور تو ایران هم هست ؟ چنده ؟ کسی خبر داره.
هر کسی که شماره سنسورهایی رو که تو ایران پیدا میشن رو داره لطفا همینجا بذاره.

من کاتالوگ این سنسور (FIM30)رو پیدا کردم. که هیچ اطلاعات تخصصی توش نداره. انگار شرکت نمی خواسته کسی طرز کار محصولاتش رو بفهمه.

دانلود کاتالوگ (You can see links before reply)

حالا دیتاشیت محصول مشابه اتمل رو ببینید (You can see links before reply) .

تفاوت رو احساس کردید؟

nasiim
15-05-2008, 08:12
سلام
من يه ديتا شيت براي FIM30N پیدا کردم ولی درست نشون نمیده . شما هم ببینید برای شما چه جوری نشون میده .
دیتاشیت (You can see links before reply)

nasiim
16-05-2008, 09:46
سلام
این نوع سنسور رو نمی دونم که اینجا هست یا نه ولی سنسورهای اثر انگشت ( fingerprint ) در ایران ( تهران ) هست . این سنسورها در شیراز که ما هستیم ، نیست ولی در تهران بیشتر سنسورهایی که بخواید در پاساژ امجد و یا جهان کیت هست . سنسورهای اثر انگشت از 40000تومان هست تا قیمت های خیلی بالاتر . اگر این سنسور حرارت هم تشخیص بده که قیمتش خیلی بالاتر میره . خوشبختانه شما تهران هستید و می تونید هر اطلاعاتی که بخواید در مورد سنسورها ی موجود در ایران و قیمت و ... بدست بیارید .

1nafar
23-05-2008, 09:20
سلام
این سنسور اثر انگشت چه جوری کار میکنه(خروجیش چیه)

mostafahk
23-05-2008, 17:54
من خودم دقیق نفهمیئم . ولی فکر کنم اول یه اثر انگشت اسکن می کنه که حدود 8 مگابایت می شه. شما باید اونرو یه جا ذخیره کنی بعد هم هر کسی انگشت زد اسکنشو با قبلیه مقایسه می کنه.
یه همچین چیزاییه :k01:

nasiim
25-05-2008, 13:53
سلام
همانطور که دوستمون گفتند به طور کلی این سنسورها اول اثرانگشت رو اسکن کرده و یک نمونه برداری می کنند و ذخیره می کنند . سپس اثر انگشت های بعدی رو نسبت به اون می سنجند . البته بعضی از اونها یه امکانات دیگه ای هم دارند که حرارت رو هم detect می کنند ، در نتیجه اگر کسی خواست سوء استفاده کند و نمونه ساخته شده اثر انگشت رو برای اسکن بهش بده ، این سنسور متوجه می شه که اثر انگشت تقلبی هست و این هم به دلیل همون قابلیت تشخیص حرارت بدن هست . البته بدلیل این مزیتی که داره قیمتش نسبت به سنسورهای معمولی اثرانگشت بالاتر هست . برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ زیر یه نگاهی بندازید .
You can see links before reply

makh
30-06-2008, 06:22
با سلام
ماژول اثر انگشت FIM30X متعلق به شركت كره اي nitgen است يه شركت (آرين نگار) تو تهران هست كه محصولات nitgen رو ميفروشه
datasheet :You can see links before reply 3040LV (You can see links before reply)

nasiim
02-07-2008, 19:48
ممنون بابت اطلاعاتتون