PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک خداحافظی

morteza_rk
16-06-2010, 13:35
سلام به همه ی بر و بچه های گل و گلاب ایران میکرو. :mrgreen:

دوستان ، عزیزان ، الهی که قربونتون برم! (خالی بستم) من دارم میرما! دارم میرم جایی که عرب نی انداخت! :( ii998)

دارم میرم سربازی! روز سه شنبه اول تیرماه 1389 هجری شمسی یه پسر 176 سانتی متری 57 کیلویی!؟ داره میره خدمت! بنظرتون چی برمی گرده؟ اصلا برمی گرده؟

با هزار تا زحمت و مکافات تونستم امریه سرباز معلمی بگیرم! اینطوری آموزشی افتادم نیشابور ، پادگان شهید هاشمی نژاد که کدش 123 هست. بعد از آموزشی یه دوره کلاس 20 روزه برای روش های تدریس ، روان شناسی ، اداره ی کلاس و ... هم دارم ، بعدش انشالله میام توی شهر خودمون توی هنرستان تدریس می کنم. (یه آموزش درباره ی گرفتن امریه سرباز معلمی توی وبلاگم گذاشتم : You can see links before reply )

این تاپیک رو زدم تا از همه ی بر و بچه های دوست داشتنی و محبوب ایران میکر ، مخصوصا مدیرای گلش خداحافظی کنم. خلاصه اگه بدی ، خوبی ، تندی ، کاهلی ای چیزی از من دیدید عفو بفرمائید.

انشالله در طول دوران خدمت هروقت تونستم مرخصی ساعتی جور کنم یه سر به سایت می زنم ، ولی احتمالش خیلی کمه.

در انتها باید بگم که من کوچیک همه تون هستم خاک پاتونم ، دلم برای همه تون تنگ میشه. برای همه ی شما گلا آرزوی موفقیت دارم.

خداحافظ

.

hamid69
16-06-2010, 13:42
من تازه عضو شده ام هنوز با بچه های سایت آشنا نیستم اما امید وارم که موفق باشی :roll:

rfbook
16-06-2010, 13:57
سلام

مرتضی جان انشاءالله که هر جا باشی موفق باشی .

جای شما در انجمن ها خالی می مونه امیدوارم هر چه زودتر به جمع بچه ها برگردین .

kavir
16-06-2010, 14:26
سلام
مرتضي جان همونطوري كه خودت گفتي امريه شهرتون هستي پس دوماهي تا اموزشي برگردي
جات خالي هست و محفوظ تا برگردي
منم خدمت رفتم اينم دوره اي كه مي گذره و روزي مثل ما بشي و از ته دل بگي اي كاش يك روز تو خدمت بودم
موفق باشي و مويد

arsalan681
16-06-2010, 14:59
مرتضی جان خوب شد این تاپیک رو زدی ولی فکر کنم یکم زود بودaa)
باید بگم من هم دارم می رم سربازی 1.4.89 سه شنبهاعزام هستم جامون هم مشخص شده افتادیم وزارت دفاع
پس از اون تاریخ به مدت 2 ماه فعلا نمیتونم به سایت سر بزنم البته اگه مرخصی بدن یه سری میزنیم بعدش هم خدا میدونه چی میشه:(
به هر حال هر وقت که بتونم به سایت سر می زنم
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان ایران میکرویی:wink:

Aghaeifar
16-06-2010, 18:03
ارسلان و مرتضی عزیز ارزوی موفقیت دارم براتون خوش بگذره اشالاه

جاتون هم خالی نخواهد بود چون به زودی در اولین مرخصی باید در سایت حضور پیدا کنید ... :roll:

farzadsw
16-06-2010, 18:03
با آرزوی موفقیت برای هردوی شما ، واقعا جای خالیتون تو انجمن حس خواهد شد ، به هر حال 2 تا از فعالترین مدیران هستید .
امیدوارم بهتون سخت نگذره :wink:

lpln852
16-06-2010, 19:20
آخی بنده های خدا :D
ایشالا که بهتون خوش بگذره

من که معاف شدم ها ها ها ها aa)

موفق یاشید :wink:

هنرفر
16-06-2010, 20:11
سلام مرتضی جان و ارسلان جان دارید یکی از به یادموندنی ترین دوران زندگی تونو طی میکنید.غصه نداره که؟جای هر دوتاتون خیلی خالی میشه شما دوتا خیلی بچه های گلی هستید من که خیلی دلم براتون تنگ میشه.بی معرفت نشید دیگه پیداتون نشه.هر موقع وقت کردید یه تماس با من بگیرید.خیلی دوستتون دارم داداشای گلم.You can see links before reply

morteza_rk
16-06-2010, 21:12
آخ آدم دلش می سوزه وقتی این معاف شده ها میان میگن عیبی نداره ، خوبه ، خوش می گذره ، خاطره میشه ....

ای خدا...! :(

مثل lpln852 و دوست خوبم هنرفر.

هنرفر
16-06-2010, 22:31
دادا مرتضی من که معاف نیستم.منم مثل یه مرد قراره برم سربازی.

morteza_rk
16-06-2010, 23:30
عجب...! پس چرا توی چت همش دل می سوزونی و میگی نمیری خدمت؟ ها..؟!؟ :x

کیف کردم. ها... ها... ها... :o

Aghaeifar
16-06-2010, 23:33
مرتضی اگر گرد همایی گذاشته باشه اشالله که می ایی ...

arsalan681
16-06-2010, 23:44
من یکی فکر کنم بهم خوش بگذره چون جایی که افتادم نزدیک تهران و خوش آب وهوا بهتر از گرمای خوزستان امروز دما هوا شهر به 53 درجه رسید :o

morteza_rk
17-06-2010, 00:01
آقا اگه قراره گردهمایی بذارین ، بندازیدش برای بعد از ماه رمضون. من به احتمال زیاد میام.

آخه نمی دونم توی گنبد که کلاس آموزشی واسه کلاس داری و روانشناسی و ... داریم مرخصی میدن بهم یا نه؟ از بد شانسی من کل تابستون باید آموزش ببینم. یکیش که همون آموزشی خدمته یکی هم برای تدریس.

Division
17-06-2010, 00:56
با سلام

دوستاي خوبم مرتضي و ارسلان جان ايشالا زوده زود ميرين و به سلامتي بر مي گردين .
مرتضي جان، خودمونيم ها، بعده دو ماه آق معلم صدات مي كنيم ايشالا لحظه لحظه هاي اين دوران رو به ياد بسپري كه واقعا لحظات نايابيه :0013:

ارسلان جان به شما كه من يكي مي دونم خيلي خوش ميگذره فقط خيلي مواظب خودت باش ... :lol:

همون كه بقيه بچه گفتن منم ميگم، جاتون به شدت خالي خواهد شد دعا مي كنم با سربلندي تمام برگردين :D

morteza_rk
17-06-2010, 01:20
آقا این یکی از همون معاف هاست.

تورو خدا دیدید چطور گفت : "لحظه لحظه هاي اين دوران رو به ياد بسپري كه واقعا لحظات نايابيه" یه چشمکم زد تهش.

masoodhashemy
17-06-2010, 03:03
آقا عجب زد حالی خوردم! الان ساعت 1:57 شب هست و خیلی ناراحت شدم.:cry:
اما شتری هست که هر مردی باید سوارش بشه! :D (به قول معروف شتری که در خونه هر کسی میشینه!)
آقای ارسلان میخوای بری سربازی منم سورس دماسنج ندادم آخ خیلی ناراحت شدم به جون خودم فردا میزارم.
آقای مرتضی هم خیلی جاش خالی میشه :(
البته خیلی خوب شده امریه در شهر خودتون بهتون دادن (خدا دوستت داشته)
البته منم از تاریخ 12.4.89 دیگه نیستم! برای کنکور آماده میشم و تا 1 سالی میرم! (فکر کنم همه چیز از کلم میپره)
راستی آقای ارسلان شما چی؟ امریه و ... در کار نیست؟ فکر کنم دیگه نتونی بیای به سایت
پس یک گردهمایی بزاریم برای خداحافظی!

اگر بار گران بودیم رفتیم اگر نامهربان بودیم رفتیم

arsalan681
17-06-2010, 11:16
آقا عجب زد حالی خوردم! الان ساعت 1:57 شب هست و خیلی ناراحت شدم.:cry:
اما شتری هست که هر مردی باید سوارش بشه! :d (به قول معروف شتری که در خونه هر کسی میشینه!)
آقای ارسلان میخوای بری سربازی منم سورس دماسنج ندادم آخ خیلی ناراحت شدم به جون خودم فردا میزارم.
آقای مرتضی هم خیلی جاش خالی میشه :(
البته خیلی خوب شده امریه در شهر خودتون بهتون دادن (خدا دوستت داشته)
البته منم از تاریخ 12.4.89 دیگه نیستم! برای کنکور آماده میشم و تا 1 سالی میرم! (فکر کنم همه چیز از کلم میپره)
راستی آقای ارسلان شما چی؟ امریه و ... در کار نیست؟ فکر کنم دیگه نتونی بیای به سایت
پس یک گردهمایی بزاریم برای خداحافظی!

اگر بار گران بودیم رفتیم اگر نامهربان بودیم رفتیم
از ابراز احساسات دوستان خیلی متشکرم
در مورد امریه شرکت نفت رفتم ولی نشد بند پ نداشتیم همین وزارت دفاع که افتادیم دست کمی از امریه نداره خدا رو شکر

masoodhashemy
17-06-2010, 13:49
آقا شنیدم اگر بری وزارت دفاع و انگلیسی هم بلد باشی میری توی تشریفات
اون وقت کارت فقط اینه که با کلاس بایستی و اگر کسی اومد همرایی کنید.:d

arsalan681
17-06-2010, 13:53
آقا شنیدم اگر بری وزارت دفاع و انگلیسی هم بلد باشی میری توی تشریفات
اون وقت کارت فقط اینه که با کلاس بایستی و اگر کسی اومد همرایی کنید.:d

یعنی چی لو ندیم زبان بلدیم؟

Division
17-06-2010, 22:22
آقا این یکی از همون معاف هاست.

تورو خدا دیدید چطور گفت : "لحظه لحظه هاي اين دوران رو به ياد بسپري كه واقعا لحظات نايابيه" یه چشمکم زدش.

اي بابا :lol:

خب منم آرزومه برم ولي بم ميگن نبايد بري :mrgreen:
ولي انصافاً لحظات جالبيه به اين دليل كه تا عمر داري تو هر مجلسي كه ميري از خاطراتش ميحرفي، خوبيش به اينه كه تو هر جمع صميمي لااقل حرفي برا گفتن پيدا مي كني ديگه :lol::lol::lol:

1nafar
17-06-2010, 23:00
سلام
من برای شما دو سرباز عزیز آرزوی موفقیت میکنم .
حیف شد که من فعلا سربازی نمیرم ، چون باید ارشد قبول بشم .
اما همون که دوستان گفتن شتری هست که در خونه ی همه میخوابه و هیچ راه فراری قانونی براش وجود نداره .

رهتازالکترونیک
17-06-2010, 23:07
کشورهایی که خدمت سربازی اجباریه:
1-گینه مرکزی
2-جزایرناشناخته جنوبی
3-ایران
ولی انصافاخدمت سربازی یه چیزه دیگه است...
آقا مرتضی و آقا ارسلان امیدوارم درس های بزرگی تو این دوره شیرین یاد بگیرین ...

morteza_rk
18-06-2010, 00:16
کار خدارو می بینی؟!

هرکی نرفته خدمت یا معافه داره مارو نصیحت می کنه و تسکین میده. ای خدا جونم ، قربونت برم ، یعنی نمیشه کاریش کرد؟ باید برم زیر آفتاب هی به چپ چپ به راست راست کنم؟!

وااااااااای ییییی باید سرمو بتراشم... خدایا...

هنرفر
18-06-2010, 01:30
کچل!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:

morteza_rk
18-06-2010, 01:37
:( :( :(

وایستا نوبت تو هم میرسه دادا. :o :0013:

rfbook
18-06-2010, 01:44
داداش مرتضی برو غمیت نباشه منم قانون 3 برادری بم میخوره ولی مثل یه مرد میام سربازی :o

morteza_rk
18-06-2010, 01:54
سعید جان در جریان کار تو هستم. تو هم مثل من بد شانسی ، خدائیش نزدیک بود همین سرباز معلمی هم از دستم بپره ، خدا رحم کرد که جور شد. پارتی بعضی ها منو از رده خارج کرده بود ولی من توکل کردم به خدا و بعدش طبق جریاناتی همه چیز درست شد.

حالا بازم خدارو شکر. البته جای دوست خوبم ارسلان هم خوب شده ، از این بابت هم خدارو شکر.

moradi2
18-06-2010, 09:30
سلام
جای شما دوستان عزیز واقعا توی سایت خالی هست. دعا میکنم که موفق باشید و هر چه زود تر خدمتتون تموم بشه و برگردید.

arsalan681
20-06-2010, 12:45
فقط 1 روز دیگه تا اعزام مونده برای همین هم به شدت مشغول آماده سازی یه پروژه کامل با تمام توضیحات مربوط به FPGA برای مجله 11 هستم امیدوارم دوستانی که میتونند در آماده سازی مجله 11 همکاری کنند.
پس فعلا خدانگهدار:wink:

alnz
20-06-2010, 14:35
سلام

ارسلان جان فقط اگه وقت داشتي يه سوال رو جواب بده

چجوري افتادي وزارت دفاع ؟ آشنا داشتي ؟ ( بند پ :0013: ) آخه دو سه نفر از رفيقام كه اقدام كرده بودن بهشون نداده بودن ؟ مي گن بايد خيلي شانس داشته باشي

آخه شنيدم بهترين جا واسه خدمت رفتن وزرات دفاعه بعد سپاه ( اگه بسيجي باشي ) بعد ارتش و آخرش نيرو انتظامي

راستي ميگن درجه ها كم شده به جاش حقوقا زياد شده ؟ آره ؟

mahdifah
20-06-2010, 14:58
ايول.صنايع دفاع خييييييييلي خوبه.منم اگر بتونم اونجا ميخوام برم.بسيجي فعالم هستم:0013: ميتونم اونجا برم؟ چه شرايطي بايد داشته باشيم تا رامون بدن اونجا؟ من عاشق كاراي صنايع دفاعم. فوق العادس

arsalan681
20-06-2010, 15:05
سلام

ارسلان جان فقط اگه وقت داشتي يه سوال رو جواب بده

چجوري افتادي وزارت دفاع ؟ آشنا داشتي ؟ ( بند پ :0013: ) آخه دو سه نفر از رفيقام كه اقدام كرده بودن بهشون نداده بودن ؟ مي گن بايد خيلي شانس داشته باشي

آخه شنيدم بهترين جا واسه خدمت رفتن وزرات دفاعه بعد سپاه ( اگه بسيجي باشي ) بعد ارتش و آخرش نيرو انتظامي ( اينجا بدبخت ميشي )

راستي ميگن درجه ها كم شده به جاش حقوقا زياد شده ؟ آره ؟
شانسم خوب بود در این مورد نه بند پ داشتم نه بسیج
درجه ها رو هم کم کردن به لیسانس از استواری تا ستوان 3 میدن اگه خیلی خوش شانس باشی و نمرات خوبی تو آموزشی بگیری میشی ستوان 3
حقوق هم که میگن 49 تومن ولی بعضیا هم میگن حدود 34 تومنii998)

alnz
20-06-2010, 15:36
ممنون

منم به نوبه ي خودم آرزوي موفقيت مي كنم واسه اين دو تا جوون آشخور عزيز :lol:
من جاي شما دو تا بودم امروز خودم مي رفتم كلم رو تيغ مي نداختم ، حيف نيس بدي دست اونا كچلت كنن :wink:

جدا از شوخي اميدوارم زودتر ببينيمتون دوباره

موفق باشيد

morteza_rk
20-06-2010, 22:50
سلام alnz جان ، ممنون عزیزم.

ارسلان جان منم قضیه ی این درجه ها و حقوق رو شنیدم. خدائیش خیلی ظلمه. تحقیق کردم ، دیدم حقوق سرباز معلمی 62 تومنه! فکرشو بکن.

آدم دلش به حال خودش می سوزه. خدا وکیلی آینده جوونارو دارن خراب می کنن.

آقا من یکم زیاده روی کردم. بحث داره س+ی+ا+س+ی میشه. از این به بعد دیگه اینطوری بحث نکنین ، چون واسه سایت مشکل پیش میاد.

اگه کسی وارد این وادی بشه در کمال شرمندگی پستش حذف میشه. خواهشا دلخور نشید و عفو بفرمائید. هرچی خواستید بگید توی پست خصوصی بگید.

با تشکر

mahdifah
20-06-2010, 23:02
فكنم آقا مرتضي 1 ذره تند رفتيا. اين بنده خداها كه چيزي نگفتن!!!!!!8o

ROBOMAN
20-06-2010, 23:37
سلم بچه ها

لطف کنین به هیچ وجه بحث سیاسی نکنین یک سری سایتا تحت کنترلن
ممنون

morteza_rk
22-06-2010, 07:17
دوستان عزیز من دارم میرم ، این آخرین پست منه. الان ساعت 6:16 ، صبح روز سه شنبه ، اول تیرماه 1389 هست. من باید برم گرگان ، تا اونجا 25 دقیقه راهه. برای همه ی شماها آرزوی موفقیت و سربلندی دارم ، خلاصه منو عفو کنید اگه خطایی کردم. انشالله سربازی نصیب هیچ کدومتون نشه جیگرا!

دلم برای همه تنگ میشه ، اگه خدا بخواد من اوایل مهرماه بطور رسمی برمی گردم و در خدمت همه ی شما سروران هستم. اما تا قبل از اون تاریخ بصورت پاره وقت و گذری به سایت سر می زنم.

راستی دیشب وقت نشد از آقایان کویر و 1Nafar خداحافظی کنم. از همین جا از این دو عزیز هم خداحافظی می کنم و براشون آرزوی موفقیت دارم.

من دیگه نیستم که به حرفاتون نگاه کنم .

خداحافظ

arsalan681
24-06-2010, 19:49
سلام دوستان
ما 1.4.89 ساعت 2بعد ازظهر از به سمت پادگان جوادنیا حرکت کردیم ساعت 5.30 صبح رسیدیم رفتیم داخل و حدود 4 کیلومتر پیاده رفتیم تا رسیدیم جایی که باید پذیرش بشیم گشنه و تشنه. بلاخره بعد از انجام کارها ساعت 11 از پادگان با یه کیف پر از خرت و پرت زدیم بیرون گفتن دوشنبه 7.4.89 برگردیم حالا فعلا اومدیم خونه تا لباس ها رو ردیف کنیم پس تا چند روزی هستیم نمیدونید چه کیفی داره :o:o

armstk
24-06-2010, 20:10
هستیم نمیدونید چه کیفی داره
وایستا تا چند روزه دیگه............وقتی آموزشی تموم شد اون موقع میفهمی چه کیفی داره

rfbook
24-06-2010, 20:21
راست میگه ارسلان جان

هنوز گرمی :mrgreen:

Division
25-06-2010, 02:09
سلام دوستان
ما 1.4.89 ساعت 2بعد ازظهر از به سمت پادگان جوادنیا حرکت کردیم ساعت 5.30 صبح رسیدیم رفتیم داخل و حدود 4 کیلومتر پیاده رفتیم تا رسیدیم جایی که باید پذیرش بشیم گشنه و تشنه. بلاخره بعد از انجام کارها ساعت 11 از پادگان با یه کیف پر از خرت و پرت زدیم بیرون گفتن دوشنبه 7.4.89 برگردیم حالا فعلا اومدیم خونه تا لباس ها رو ردیف کنیم پس تا چند روزی هستیم نمیدونید چه کیفی داره :o:o

يكبار جستي ملخك، دوبار جستي ملخك، آخر بدجوري به دستي ملخك :lol::lol::lol:

دوست عزيزم ارسلان جان، برات آرزوي موفقيت دارم :wink:

morteza_rk
09-07-2010, 22:14
سلام به همه ي بر و بچه هاي گل و گلاب ايران ميكرو . خوش به حال ارسلان! براي ما كه از اين خبرا نبود . همون روز اول كه رسيديم خوب بود. از فرداش افتاديم تو هچل! لباسامونو همونجا اندازه كرديم و اوني كه متناسبتر بود اانتخاب كرديم.

البته زياد هم سخت نيست . ولي آفتاب سوزاني داره. الان اگه منو ببينيد نمي شناسيدم ! خيلي سياه شدم.

خلاصه مي گذره. بعداز 17 روز تازه اومدم يه مرخصي 48 ساعته. فقط اينو بدونيد كه برنامه من از 4 صبح تا 4.5 غروب پره! :( ii998)

دوستان من وقت كمي دارم. مجبورم كه برم. فعلا خدانگهدار.

arsalan681
27-07-2010, 11:16
سلام به همه دوستان من هم بعد از 35 روز که از خدمتم میگذره اومدم مرخصی تازه این مرخصی رو مدیون وزیر دفاع هستیم چون یکشنبه اومد پادگان و ما ازش درخواست کردیم وگرنه اصلا خبری از مرخصی نبود در مورد پادگان(شهداء جوادنیا وزلرت دفاع) هم میتونم بگم که قوانین اونجا قوانین ارتش هست همه بچه ها سیاه سوخته شدن من که بچه گرما بودم داشتم کم می آوردم خیلی بد آب و هواست. پر از عقرب و رتیل و... هر هفته هم کوهپیمایی داریم اگه خدا بخواد با این تراکم آموزشی تا 20.5.89 آموزشی تموم میشه تا ببینیم بعدش کجا می افتیم.
موفق باشید

morteza_rk
27-07-2010, 13:23
سلام به همگی

منم بعداز 34 روز از خدمت سربازی اومدم مرخصی میان دوره! البته خوش به حال ارسلان که همون اوایل فرستادنشون و دوباره رفتن ، برای ما که از این خبرا نبود.

بر و بچه های ما هم همگی سیاه سوخته شدن! چشمتون روز بد نبینه ، از شدت تابش نور خورشید طی 3 - 4 روز اول پشت گوش همه ی بچه ها تاول زده بود! درست مثل این بود که انگار یه تیکه فلز رو داغ کردن و چسبوندن به گوش بچه ها! بنده های خدا شبا نمی تونستن روی گوششون بخوابن. اگرم می خوابیدن تاولش می ترکید و ... من که دیدم اوضاع اینطوریه با احساس کمی درد در لاله ی گوشام دوتا چسب زخم ورداشتم و زدم روی گوشام! ناگفته نماند که کرم ضد آفتاب در این مورد هیچگونه فایده ای نداره! (حتی spf 50) خلاصه من از این مهلکه جون سالم به در بردم.

ضمن اینکه تاریخ ترخیص ما هنوز معلوم نیست. هرچند که برنامه ی ما هم مثل ارسلان اینا فشرده هست ولی بازم میگن 28 مرداد ترخیصتون می کنیم! ولی همه ی ما در انتظار این هستیم که 20 مرداد ترخیصمون کنن. انشالله.

rfbook
27-07-2010, 15:41
آقا آدم پشیمون میشه از سربازی رفتن !

مرتضی جان ما هم رفتنی شدیم اون قضیه معافی هم نشد .ii998)

mahdifah
27-07-2010, 17:20
به.همه كه دارن يكي يكي ميرن!!!!!!!!!‌ دعا كنين من معاف شم

vahidasm
28-07-2010, 18:48
بچه ها برای منم دعا کنین که یه فرجی بشه و من درسمو بتونم ادامه بدم آخه اصلا دوس ندارم برم سربازی
سربازی == فسیل شدن

arsalan681
19-08-2010, 19:52
سلام به همه دوستان ایران میکرو بالاخره آموزشی ما هم تموم شد.
و تقسیم شدیم سازمان هوا فضا و هفته دیگه باید بریم منطقه خجیر تهران ببینیم کدوم شهر می افتیم

kavir
19-08-2010, 20:26
سلام به همه دوستان ایران میکرو بالاخره آموزشی ما هم تموم شد.
و تقسیم شدیم سازمان هوا فضا و هفته دیگه باید بریم منطقه خجیر تهران ببینیم کدوم شهر می افتیم

سلام
خوشحالم تموم شد پس شما جزو نفرات اول گردهمایی ها هستی:mrgreen:

morteza_rk
20-08-2010, 00:00
سلام

کجایی ارسلان جان؟ خدارو شکر که تو هم آموزشیت به خیر و خوبی تموم شد. انشالله که یه جای خوب هم بیفتی. ماشالله ماشالله هوا فضایی هم که شدی. احسنت دادا!:wink:

برات آرزوی موفقیت دارم.

Aghaeifar
20-08-2010, 01:22
ارسلان جان خبرش کی میشه که کجا افتادی ؟

اگه طوری بشه که تهران بشی گرد همایی سوم می بینمت پس .. :o

arsalan681
20-08-2010, 01:26
ارسلان جان خبرش کی میشه که کجا افتادی ؟

اگه طوری بشه که تهران بشی گرد همایی سوم می بینمت پس .. :o
گفتن 89.6.3 خودمون رو به یگان مربوطه معرفی کنیم بعد از اون مشخص میشه

armstk
20-08-2010, 01:30
اگه طوری بشه که تهران بشی گرد همایی سوم می بینمت پس ..
سلام
گرد همایی سوم کی میخاد برگزار بشه که ما خبر نداریم؟ii998)

Division
20-08-2010, 02:41
سلام
گرد همایی سوم کی میخاد برگزار بشه که ما خبر نداریم؟

فعلاً موضوع گردهمايي سوم داره تو سطح مديران(مي خوايم گردهمايي سوم رو با كيفيت بالاتري برگزار كنيم) سايت بررسي ميشه زمان و مكان دقيق رو يكي از مديران اعلام خواهند كرد (داريم چونه ميزنيم:0013:)