PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Proteus v7.3

haddadi_mahdi
30-04-2008, 22:33
با سلام خدمت دوستان محترم
بخشيد اگه ميتو نيد ورژن جديد Proteus v7.3) Proteus) كه خيلي ازش تعريف مي كنند رو تو سايت جهت دانلود بزاريد .

در اين ورژن خانواده avr تکميل شده و چند مدل از pic و dspic33 به ان اضافه شده و موضوعی که بيشتر در اين ورژن کار شده pcb است . که به طرز فجيهی قدرتمند شده است.

با تشكرYou can see links before reply

Hesam_K
01-05-2008, 03:13
آره منم خيلي دنبالشم. درضمن از پورت USB هم پشتيباني ميكنه. البته سرويس پك 2 ش رو كوير عزيز تو سايت به همراه كركش گذاشته بود ولي متاسفانه كركش خوب كار نميكرد و برنامه براي بار دوم باز نميشد.

kavir
01-05-2008, 11:29
سلام
ورژن 7.3 فکر نمی کنم هنوز ارائه شده باشه آخرین ورژنی که ارائه شده 7.2 هست والا دقیق هم خبر ندارم
در مورد کرک که حسام جان گفتند این 7.2 کرکش چند تا هست که من قبلا کرک ها و لایسنس را هر کدوم تست کردم تا بالاخره وقتی update هم نصب می کردی کار می کرد.این که باردوم باز نمی کنه بخاطر اینه اپدیتش غیر فعال نیست که فکر کنم توی کرک زیر باشه
یکی کرک با لایسنس هم می ذارم اگه جواب نداد بگید تا دوباره ببینم کدومش بوده آخه بهم ریخته
:mrgreen:
دانلود (You can see links before reply)

alitaroosheh
01-05-2008, 11:58
همه لينكاهيي كه براي پروتيوس 7.2 هستش file not found ميده لطف كنيد يه جايي بذاريد براي دانلود كردن زود گذر هم نباشه

mostafahk
01-05-2008, 14:00
سلام
دوست عزیز تو همون فایل pdf که گذاشتید نوشته Proteus 7.3 Comming soon . یعنی به زودی می آید. :D

kavir
02-05-2008, 19:53
سلام
You can see links before reply