PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک لطفا(MMC)

Majid_Ebru
13-08-2007, 01:37
با سلام خدمت همه دوستان من دو تا مشکل دارم که اگه لطف کنید من رو راهنمایی کنید ممنون می شم
1- من می خوام با میکرو AVR با مموری استیکMS ارنباط برقرار کنم اما هر چقدر تو اینترنت می گردم چیزی پیدا نمی کنم و فقط در باره MMC صحبت می کنند و می گن که MS( Memory Stick Pro due ) یه نوع خاص از MMC است که شرکت سونی ارائه کرده و مشکل اینجاست که MMC 7 پین داره در حالی که MS 10 پین و تو یه سایتی خوندم که MS به وسیله ارتباط سه سیمه کار می کنه در حالی که MMC به وسیله ارتباط سریال.... لطفا اگر ممکن هست من رو راهنمای کنید
2-مشکل دوم من اینه که نمی تونم با LCD گرافیکی کار کنم نوع LCD من TS 12864-7 هست و
میکرو Atmega 32 با کامپایلر1.11.8.3 و کتابخانه KS108 رو هم دارم و نوع فونت رو هم 8*8 تعریف اما باز هم مشکل دارم

kavir
13-08-2007, 15:42
سلام
1.نتونستم چیزی پیدا کنم
2.اینو ببینید.
You can see links before reply

saeed_niknami
07-09-2007, 12:49
با سلام
دووست عزیر اگه برنامه نویسی با پروتکل ارتباطی spi رو بلدی می تونی دیتا شیت memory تو بخونی و با spi اونو به میکرو وصل کنی من مال هیتاچی رو داشتم 32 مگا بایت یه برنامه هم براش نوشتم سعی می کنم اون پیدا کنم و تو سایت بذارم