PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جذب اسپانسر

رهتازالکترونیک
25-05-2010, 13:19
سلام.
شرایط جذب اسپانسر برای یک تیم روباتیک که قراره تو مسابقات ایران اپن 2011 یا هر مسابقه
معتبر داخلی شرکت کنه چی می تونه باشه؟(منظورم انتظارات طرفین از همدیگر)

1nafar
25-05-2010, 13:34
سلام
معمولا برای جذب اسپانسر یا باید اشنا داشته باشید یا از طرف دانشگاه اقدام کنید . با توجه به زیاد بودن تیم های رباتیک و ناتوانی نسبی اونا در مسابقه ، معمولا کمتر کسی میاد اسپانسر یه تیم میشه ( هزینه ای رو که میخوان به تیم بدن جای دیگه ای سرمایه گذاری میکنن و قطعا نتیجه ب بهتری میگرین )
البته اگه تیم شما دارای اعضای ثابت باشه و قبلا سابقه ی برد در چند مسابقه رو داشته باشید اوضاع فرق میکنه .
معمولا شرکت های که تو زمینه ی الکترونیک فعالیت دارن ، میتونن با سرمایه گذاری روی تیم های رباتیک
سابقه ی فعالیت و حیطه ی کاری خودشون رو زیاد کنن ، همچنین با تبلیغ کردن قطعات ( ماژول ها ، برد ها و..) که روی ربات استفاده میشه سود زیادی گیرشون میاد ( چون اغلب بازدید کننده گان به دنبال پیدا کردن قطعات و مهارت های جدید هستند ) .
یکی دیگه از بخش های که میتونه روی مسابقات سرمایه گذاری کنه ، اموزشکد ه های خصوصی هست ، که معمولا برای جذب کار اموز و ... باید تبلغات داشته باشن و...
اگه من مدیر شرکتی باشم که اسپانسر شما باشه ، توقعات زیر رو دارم
برنده شدن شما بسیار مهم هست ، چون شکست شما یعنی نا کارامدی دانش و قطعات ما
شما باید تمام تلاش خودتون رو برای پیروزی بکنید و من رو در جریان تمام مراحل کار قرار بدید
شما هم میتونید انتظارات زیر رو از من داشته باشید :
کلیه قطعات و تجهیرات مورد نیاز در دسترس شما باشه
از تون کمتر سوال بپرسم و زیاد غصه نخورم :0013:
براتون ارزوی موفقیت میکنم

رهتازالکترونیک
25-05-2010, 16:27
سلام
معمولا برای جذب اسپانسر یا باید اشنا داشته باشید یا از طرف دانشگاه اقدام کنید . با توجه به زیاد بودن تیم های رباتیک و ناتوانی نسبی اونا در مسابقه ، معمولا کمتر کسی میاد اسپانسر یه تیم میشه ( هزینه ای رو که میخوان به تیم بدن جای دیگه ای سرمایه گذاری میکنن و قطعا نتیجه ب بهتری میگرین ) براتون ارزوی موفقیت میکنم
ممنون از جوابتون.حالا وضعیت تیم های ایرانی که تو مسابقات داخلی مقام میارن از نظر اسپانسر چگونه است؟واقعا شرکت هایی وجوددارند که سرمایه گذاری کنند؟