PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار تبدیل کدهای متلب به زبان c++

m-arm
22-05-2010, 23:27
با سلام
ایا نرم افزار تبدیل کد متلب به زبان سی پلاس از شرکت کاتالیتیک بصورت رایگان موجود است؟ ایا کسی با این نرم افزار کار کرده؟

هنرفر
23-05-2010, 20:47
فکر نکنم این نرم افزار به صورت رایگان گیرت بیاد.اما متلب خودش این قابلیت را داره که کدهای m فایل را به c تبدیل کنه.برای این کار فقط کافیه پروژه ی مورد نظرت را باز کنی و در پنجره ی command window دستور mcc -m myfile را تایپ کنی و اینتر را بزنی به همین راحتی.فقط یادت باشه به جای myfile باید نام فایل خودت که با پسوند .m هست را تایپ کنی.:0013:

m-arm
26-05-2010, 10:33
از راهنماییتان واقعا سپاسگذارم

m-arm
26-05-2010, 13:46
با سلام دوباره
دو تا سوال دیگه در همین مورد دارم بازم ممنون میشم راهنمائیم کنید
-یک ام فایل به سی پلاس تبدیل کردم اما 3تا فایل سی سورس یک اپلیکیشن ویک پی ار جی به من داده حالا از کدومشون باید استفاده کنم؟
دوم اینکه همانطور که میدانید در متلب میشه فانکشن را جداگانه نوشت و در برنامه اصلی صداش زد حالا اگه من برنامه ای رو که دارای فانکشن هستش تبدیل به سی کنم یک برنامه واحد نخواهم داشت. من نیاز به برنامه ای از سی دارم که هر دو برنامه اصلی و فانکشن از متلب را تو خودش داشته باشه. چون میخواهم همچین برنامه از متلب را تو میکرو پروگرم کنم. شاید بشه فانکشن رو تحت یک هدر تو برنامه اصلی اضافه کرد اما ایا انجوری برای میکرو قابل فهم یا اجرا هست؟