PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : problems with sam.ba and keil

m-arm
19-05-2010, 01:00
با سلام
برای نصب صحیح نرم افزار کیل نیاز به فایلی دارم که شما لینکش گذاشته اید ولی این فعال نیست؟
You can see links before reply
برای ویندز سون از کدام ورژن سم-با باید اسفاده کنم؟
من ورژن زیر را از اتمل دانلود کردم
sam-ba_2.9_cdc_xp_vista
را ساپورت نمیکند usb ولی در گزینه هایش پورت .
ممنون میشم کمکم کنید.
-------------------------------------------
در برخی صفحات مجله نوشته ها و عکس ها با هم قاطی میشوند.اگه مالید نرم افزاری که تبدیل فرمت ورد را به پدف بدون هیچگونه برهم ریختگی انجام می دهد را براتون میل کنم.

1nafar
19-05-2010, 09:01
برای نصب صحیح نرم افزار کیل نیاز به فایلی دارم که شما لینکش گذاشته اید ولی این فعال نیست؟
فعلا از فایل پیوست استفاده کنید ، اون فایل تا 24 ساعت ایند درست میشه .

برای ویندز سون از کدام ورژن سم-با باید اسفاده کنم؟
نرم افزار سم با فقط روی سیستم عامل های 32 بیتی جواب میده ، من خودم تمامی ورژن ها و بر روی ویندوز 7 سی و دو بیتی ( که خودم استفاده میکنم ) تست کردم و بدون هیچ مشکلی جواب میده .
بهتره pdf های رو که برای کار با sam-ba نوشته شده رو بخونید یا از نرم افزار SAM-PROG استفاده کنید

در برخی صفحات مجله نوشته ها و عکس ها با هم قاطی میشوند.اگه مالید نرم افزاری که تبدیل فرمت ورد را به پدف بدون هیچگونه برهم ریختگی انجام می دهد را براتون میل کنم.
علی رقم این که صفحات مجله چندین بار خونده میشه ، اما باز هم اشکالاتی در خروجی ظاهر میشه . انشاالله این مشکل از شماره 10 به بعد برای همیشه حل میشه .
ممنون بابت لطفتون ، اگه مشکلی دیگه ای بود مطرح کنید ، موفق باشید