PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سنسور تشخیص مردمک چشم

vahidasm
05-05-2010, 12:31
سلام
من اطلاعاتی در باره سنسور تشخیص عنبیه چشم برای یه سیستم امنیتی
کسی اطلاعاتی درباره این سنسور داره ؟؟؟؟

morteza_rk
05-05-2010, 14:15
سلام

والا من در این زمینه اطلاعاتی ندارم ، اما فکر می کنم که این سنسور نیاز به پردازش تصویر داشته باشه! اگه اینطوری باشه با arm راه اندازی بشه بهتره.

حالا شما خودت نتونستی هیچ مرجعی براش پیدا کنی؟ به زبان اصلی هم باشه عیبی نداره. شماره سنسور یا دیتاشیت و ...

راستی اصلا توی بازار پیدا میشه؟ قیمت؟

vahidasm
06-05-2010, 01:03
راستش اين پروژه اي هست كه استاد درس مباحث ويژه بهمون داده
من تنها چيزي كه تونستم بفهمم اينه كه اين سنسور فعلا تو ايران استفاده نميشه
در باره قيمت و يافتن يا نوعش و شمارش و... چيزي نميدونم
مشكل اصلي اينجاس كه بايد ما بريم مدار كاربرديشو پيدا كنيم و توضيحات كاملشو از قبيل برنامه و تحليل مدار و ... ارائه بديم حالا اگه كسي راجع به اين سنسور اطلاعاتي داره حتي يه ذرررررررررره .ممنون ميشم به ما بدين.آخه ما همون يه ذره اش رو هم نداريم هرچه هم ميگرديم ويا توي گوگل يا جاهاي ديگه سرچ ميكنيم اطلاعات ژزشكي در مورد چشم پزشكي و از اينجور حرفا پيدا ميشه

hitler
10-05-2010, 11:18
فکر میکنم استادتون زده به سرش چون ما در این مورد 2 نوع سنسور یا بهتره بگم قطعه الکترونیکی داریم که یکی حرکت مردمک چشم رو دنبال میکه و یکی دیگه میتونه از فاصله نزدیک مردمک رو اسکن و مشخصات رو به دست بیاره که هر دو این دستگاه ها جدید هستند و انحصار شرکت های خاصی هستند دیگه چه برسه به مدار کاربردی ...
به نظره من برید استادتونو قانع کنید که این پروزه چشمک زن نیست .

دانش
10-05-2010, 21:48
با سلام

فکرکنم این سایت کمکمتونکنه چون یه مقدار از عملکرد سنسورو گفته
You can see links before replyعنبیه%20چشم

vahidasm
12-05-2010, 10:57
ما هم همین فک رو کردیم اما این استاد فکر میکنه دانشگاه ما برکلی هست وفک میکنه که خودش هم استاد اعظمه

shaghayegh128
06-09-2012, 11:49
سلام
اتفاقا استاد منم از من خواسته درباره این سنسور تحقیق کنم منم از هر جایی و هر کسی پرسیدم اطلاعاتی در بارهی این نداشت فقط میگفتن که بحث امنیتی داره و تو ایران نیستش اگه شما اطلاعاتی به دست اوردید میشه لطفا به منم بگید؟

shaghayegh128
06-09-2012, 11:59
میدونید این سنسور در اثر چه تغییری تو عنبیه چشم کار میکنه؟