PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روز معلم مبارک باد

moradi2
03-05-2010, 04:06
روز معلم

تعليم و تعلم از شئون الهي است و خداوند، اين موهبت را به پيامبران و اولياي پاک خويش ارزاني کرده است تا مسير هدايت را به بشر بياموزند و چنين شد که تعليم و تعلم به صورت سنت حسنه آفرينش درآمد.

انسان نيز با پذيرش اين مسئوليت، نام خويش را در اين گروه و در قالب واژه مقدس معلم ثبت کرده است. معلم، سياهي جهل را از دل ها مي زدايد و زلال دانايي را در روان بشر جاري مي سازد.

You can see links before reply

در اینجا وظیفه ی خودم دونستم که این روز رو بر تمامی بزرگان عرصه ی تعلیم و تعلم مخصوصا جناب morteza_rk و arsalan681 و 1nafar و farzadsw و... (که چیزایی زیادی ازشون یاد گرفتم ) تبریک عرض کنم ، بدون شک استاد و معلم بودن نیازی به مدرک و گچ و تخته نداره و هر کسی که بیسوادی رو یاری کنه لایق درجه ی استادی هست .

پاینده و سربلند باشید و لطف شما از سر ما کم نشه

morteza_rk
03-05-2010, 04:45
با تشکر از دوست بسیار خوبمون جناب moradi2 که طبع بسیار لطیف و روح بسیار خاضعی دارن. aa)

باید رک و راست بگم که من در برابر بقیه مدیران این سایت فقط یه شاگردم ، نمی خوام تصور کنین که این یه شکسته نفسی هست بلکه واقعیته. من در محضر این دوستان درس پس میدم و امیدوارم بتونم به موفقیت هایی که این عزیزان دست یافتن برسم.

منم آرزو دارم که این سایت هر روز بهتر از روز قبل بشه و ما بتونیم در جهت پیشبرد علم کشور و تکنولوژی سهیم باشیم.

با آرزوی توفیق روز افزون برای تمامی کاربران سایت.

رحیمی