PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست پروژه 8051

sirhossein
01-05-2010, 20:23
سلام دوستان
من این ترم پروژه میکرو دارم.می خواستم ببینم که اینجا کسی هست که کمکم کنه که فایل توضیحات پروژه ام را اپلود کنم:d

morteza_rk
02-05-2010, 02:20
سلام عزیز دل برادر

معلومه که اینجا کسانی برای کمک کردن هستن. شما پروژه تونو آپلود کنید. تا هرکسی که توانایی داره کمکتون کنه.

ضمنا به این سایت خوش اومدی!:wink:

sirhossein
02-05-2010, 23:42
سلام عزیز دل برادر

معلومه که اینجا کسانی برای کمک کردن هستن. شما پروژه تونو آپلود کنید. تا هرکسی که توانایی داره کمکتون کنه.

ضمنا به این سایت خوش اومدی!:wink:

ممنون دوست عزیز
فایل توضیحات پروژه را اپلود می کنم.
طبق فرموده استاده!عزیز برای این پروژه می بایست از مجموعه دستورات میکرو8051 استفاده کنیم یعنی بر اساس فصل 3 کتاب مکنزی.از تایمر هم نباید استفاده کنیم. از این بیشتر هم دیگه بارم نیست.
تا دوشنبه هفته اینده هم وقت دارم.
اگر کمکم کنید یک دنیا لطف کردید...

Division
04-05-2010, 01:42
من ميتونم بت كمك كنم ولي تا بيست ارديبهشت اصلاً امكان نداره چوت سرم خيلي شلوغه .
ولي به دليل علاقه اي كه به اين سري از ميكروها دارم بعد از گردهمايي ايران ميكرو تو هفته بعد ميتونم بت كمك كنم به شرط اينكه صبر كني :wink:

sirhossein
05-05-2010, 21:56
دوست عزیز لطف می کنی.
استادم زمان تحویل پروژه را تا 25 ام عقب انداختش.یعنی تا 25 باید پروژه را بهش تحویل بدم.اگر بتونی کمکم کنی یک دنیا ممنون می شم.:D
:roll: