PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریست شدن سیستم بعد از اتصال به برد از طریق usb

omid_safari
24-04-2010, 16:53
سلام
تا دیروز مشکلی نداشتم ولی امروز تا usb برد رو به کامپیوتر وصل میکنم صفحه آبی میشه و کامپیوتر ریست میشه.
از طریق کنترل پانل پورت usb2 رو حذف کردم وقتی کول دیسک هم میزنم مشکلی نداره فقط به آرم حساسیت پیدا کرده!
غیر از عوض کردن ویندوز راه بهتری هم هست؟

alialaee
24-04-2010, 17:20
شما با یک ولتمتر بر روی برد arm پایه های usb رو چک کنید و مطمئن بشید که هیچکدوم به
هم اتصال کوتاه نشدن مخصوصا پایه های vcc و gnd

kavir
24-04-2010, 19:11
صفحه ابي خطر مرگ معروفه من خودم هم چندين بار برام پيش اومده ولي واقعيتش هنوز نتونستم دليل منطقي براش پيدا كنم
دو حالت داره:
1.اگر تا برد رو وصل مي كنيد صفحه ابي مياد احتمال اتصالي هست كه پشت وروي برد با ذره بين با دقت چك كنيد و كابل رو عوض كنيد و با يك سيستم ديگه تست كنيد
2.اگر برد رو متصل مي كنيد اين صفحه پيدا نميشه البته فقط در صورتيكه جمپرon/off وصل باشه
موقعي كه جمپر قطع مي كنيد اگر led قرمز كم نور هست پس از چند ثانيه صفحه ابي مياد

البته من به جز مورد اول بقيه رو مشكل نرم افزاري مي دونم يك پروگرامر توسط گروه نوشته شده كه به خوبي ميكرو رو پروگرام مي كنه و از اين مشكلا نداره
در كل حل نشد ويندوز رو عوض كنيد

Division
24-04-2010, 22:09
به نظر من شما رو سيستم ديگه برد رو چك كن اگه بازم سيستم ريست شد يه جورايي بردت از يه قسمتي اتصال كوتاه شده .

armstk
24-04-2010, 22:15
این مشکل اصلا هیچ ارتباطی به سخت افزار نداره و مشکل بر میگرده به درایور
من دیروز خودم همین مشکل رو داشتم و هنگام نصب درایور صفحه ای آبی رنگ باز میشه و سیستم ریست میشدش
و مشکلم رو با یک بار ریست کردن سیستم حل کردم
اگر مشکلت هنوز حل نشده بگین تا یه کار دیگه بهتون بگم انجام بدین

omid_safari
25-04-2010, 02:20
سلام به همگی
من نرم افزار سامبا رو دوباره نصب کردم و فایلهای پوشه درایور (2 تا فایل ini , sys ) رو در شاخه win\system32\driver کپی کردم مشکل حل شد.
ممنون از توجهتون.

maziar111
15-02-2011, 19:28
سلام من تا حلا 3 بار این مشکل برام پیش اومده و به احتمال زیاد زمانی که لبتاب در حال شارژ باشه این مشکل پیش میاد در کل زمانی که لبتاب به شارژ باشه میکرو شناسایی نمیشه من در حال کار با برد لبتاب رو از شارژ در میارم

bab
10-06-2011, 19:49
من قبلا اول برد رو متصل می کردم سپس برنامه samba 2.4 رو اجرا می کردم. همین مشکل (صفحه آبی) برام پیش می آمد. اما از وقتی برنامه را اجرا می کنم بعد برد رو متصل می کنم مشکلم حل شده. در ضمن برای پاک کردن میکرو از پاور usb استفاده نکنید.