PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشکال در کدهای خروجی iar ewarm 5.41

omid_safari
22-04-2010, 10:05
سلام دوستان
من بعد از تحقیقات چندماهه تصمیم گرفتم که با IAR کار کنم ولی کدهای خروجی که تولید میکنه حتی مثالهای اتمل درست کار نمیکنه و حتی در سیمولیشن هم تا حدودی مشخصه.
اگه کسی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه.
اگه فکر میکنید ممکنه بخشی از اشکالات هم مربوط به پیکربندی پروژه باشه همه فایلهای پروژه رو برای دانلود برام قرار بدید.
لطفا امروز جواب بدین چون دیگه مجبورم کایل نصب کنم.
خیلی به توان 100 ممنون. :wink:

arsalan681
22-04-2010, 10:39
دوست عزیز من هم در ابتدا با iar کار میکردم و تقریبا همین مشکل رو داشتم اصلا کلا مثل اینکه مشکل داره . به نظر من بهترین نرم افزار برای آرم keil هست

omid_safari
22-04-2010, 12:29
درنهایت اگه کسی نتونه راهنمایی کنه مجبورم.
تا غروب صبر میکنم.

1nafar
26-04-2010, 10:09
سلام
اینجوری نمیشه نظر داد ، شما باید فایل های پروژه ی خودت رو میزاشتی تا ما تست کنیم و بهت بگیم ، من در زیر مراحل ایجاد پروژه رو اوردم با مراحلی که خودت کار میکنی تطبیق بده و ببین درسته یا نه :
برای ایجاد پروژه ی جدید از منو ی project گزینه ی create new project رو انتخاب کنید
به منوی tool chain برید و مورد arm رو انتخاب کنید ، همچنین از منو ی templates گزینه ی empty project ا رو انتخاب کنید .
توی بخش create new project چیز دیگه ای رو تغییر ندید و ok کنید
فایل پروژه رو در پنجرای که باز میشه و در مسیر دلخواه ذخیره کنید
ار منوی فایل گزینه ی save work spase رو انتخا کنید و اون رو در مسیر پروژه ذخیره کنید
از منوی فایل ، فایل های متنی مورد نیاز رو انتخاب کنید و بعد با پسوند .c ذخیرشون کنید
از منوی project گزینه ی add files رو انتخاب کنید و فایل های .c رو به پروژه اضافه کنید
به مسیر نصب نرم افزار برید و فایل های مخصوص میکرو کنترلر مثلا lpc23xx رو به پوشه ی پروژه کپی کنید و از منوی add file اون رو به پروژه اضافه کنید
این موارد مهمی بود که در بالا اوردم ، بقیه مراحل هم مثل تنظیمات پروژه و انتخاب میکرو ککنترلر هست که حتما باهاش اشنایی داری
برای اینکه بفهمی کامیپالر مشکلی نداره ، پروژه زیر رو کامپایل و شبیه سازی کن :
You can see links before reply
اگه توی موارد بالا چیزی نامفهوم بود بگو تا مراحل رو با تصویر بزارم

omid_safari
27-04-2010, 18:05
مشکل من یکیش این بود که حتی در سیمولاتور بعد از یک بار اجرای برنامه وقتی ریست میکردم دیگه به تابع main نمیرسید ! واسه خودش به آدرس های عجیب پرش میکرد!
من احتمال دادم به خاطر startup باشه ولی نمیدونستم چکار باید کرد.
الان درحال نصب هستم بعد از تست جواب میدم.

omid_safari
27-04-2010, 19:01
دوست عزیز الان ورژن 4.41 رو نصب کردم اصلا مشکل نداره حتی با پروژه های جدید.
ولی ورژن 5.41 که قبلا داشتم مشکل داشت.
شما چه ورژنی دارید؟

omid_safari
27-04-2010, 19:04
دوست عزیز الان ورژن 4.41 رو نصب کردم اصلا مشکل نداره حتی با پروژه های جدید.
ولی ورژن 5.41 که قبلا داشتم مشکل داشت.
شما چه ورژنی دارید؟

1nafar
27-04-2010, 23:12
سلام
من هم از همین ورژن استفاده میکنم

omid_safari
29-04-2010, 17:38
راهی هست که برای peripherals هم قابلیت دیباگ اضافه کنیم؟

omid_safari
30-04-2010, 00:25
متاسفانه پروژه شما در ورژن 5.41 اجرا نمیشه.

omid_safari
01-05-2010, 00:04
سلام
اینطور که من فهمیدم قسمت Low_Level_init ورژن های 5 به بالا مشکل داره. ولی نمیدونم چطور باید درستش کرد؟

omid_safari
05-05-2010, 13:14
سلام دوستان
بعد از دانلود و تست چند ورژن مختلف یکی از ورژنها بدون مشکل و باگ پروژه ساده رو اجرا و دیباگ کرد و فایل باینری ساخته شده توسط خود کمپایلر رو توسط سامبا روی میکرو ریختم و کار کرد! :o

praised63
25-06-2010, 16:40
سلام دوستان
بعد از دانلود و تست چند ورژن مختلف یکی از ورژنها بدون مشکل و باگ پروژه ساده رو اجرا و دیباگ کرد و فایل باینری ساخته شده توسط خود کمپایلر رو توسط سامبا روی میکرو ریختم و کار کرد! :o

سلام.
اگر امکانش هست لینک دانلودشو بزارین تا ما هم بتونیم ازش استفاده کنیم .
با تشکر