PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب پروتئوس

amin_tlk
19-04-2010, 14:16
سلام من وقتی این ورژن جدیده یعنی سرویس پک رو نصب میکنم به لیسانس گیر میده ... میشه نحوه نصب رو برام توضیح بدین ... ویندوزم 7 است.. با تشکر

morteza_rk
19-04-2010, 15:44
سلام دوست عزیز ، ورود شمارو به این انجمن تبریک میگم.

من یه فایل راهنما در قالب pdf آماده کردم ، براتون میذارم ، لطفابه دقت مطالعش کنید و اگه جایی مشکلی بود در همین جا مطرح کنید.

amin_tlk
19-04-2010, 21:31
من توی قسمت patch مشکل دارم و توی pdf شما با یک نرم افزار دیگه کرک کردین ... من قبلا از نسخه 7.6sp0 استفاده میکردم ولی اونم دیگه حالا نصب نمیشه ... وقتی فایل patch رو اجرا میکنم همش خطا میده ...

amin_tlk
19-04-2010, 21:40
یادم رفت اینو هم بگم .. موقع اجرای فایل patch همش خطا میده میگه که برنامه در حال اجراست و از برنامه خارج شو و دوباره اقدام کن ولی من برنامه اصلی رو قبلا بستم ... این خطا واسه چیه؟

morteza_rk
20-04-2010, 02:10
سلام

شما می خوای چه ورژنی رو نصب کنی؟ لطفا متن کامل پیغام خطا رو هم بذار.

amin_tlk
20-04-2010, 12:05
سلام.. مشکل من حل شد ... مرسی از پیگیری تون ...

morteza_rk
20-04-2010, 16:22
خدارو شکر

اگه در این زمینه تجربه ای کسب کردید لطفا همین جا بگید تا سایرین هم بتونن استفاده کنن و سردرگم نشن.

amin_tlk
22-04-2010, 13:33
با سلام.. من خودمم نفهمیدم چطوری درست شد ... ولی اگر نکته ای بود حتما میگم ... با تشکر

ehsan_z
05-05-2010, 03:32
فایلی رو که دادین گرفتم...اما اینکه خرابه و کار نمی کنه...بی زحمت خودتون یه تست بکنین...اگه سالمشو داشتین و زحمتی نبود به ایمیلم بفرستین....با تشکر .....(kont_ehsan_13@yahoo.com)[/FONT][/SIZE][/SIZE]

morteza_rk
05-05-2010, 14:57
سلام احسان جان

ورودتو به این انجمن تبریک میگم.

منظورت کدوم فایل هست؟ همون راهنمای نصب که پیوست کردم؟ مشکلش چیه؟ من که دانلود کردم و سالمه! یه فایل pdf هست که توضیح و راهنمای نصبه.

ehsan_z
06-05-2010, 01:55
سلام آقا مرتضی....من بازم دانلود کردم اما بازم نشد که....:cry:.....می دونی من نصب کردم نرم افزار رو اما موقع اجرا این پیامو میده....(cannot find a valid licence key for ISIS profetional in this com....the licence Manager reported "Bad or missing costomer Key")...ویه سری چیز دیکه تو همین مایه های licence.exe....باید چیکار کنم؟:(

morteza_rk
06-05-2010, 14:47
من الان اون فایل رو روی یه سرور دیگه آپلود کردم ، یه بارم از روی این سرور امتحان کنید.

از طرفی اون پیغام خطا مربوط میشه به Licence key ، یعنی شما باید بعداز نصب از منوی استارت و از پوشه ی Proteus 7 professional گزینه ی Licence Manager رو انتخاب کنید و در پنجره ای که باز شد از طریق دکمه ی Browse For Key File یک فایل معتبر با پسوند lxk رو انتخاب کنید (این فایل در همون پوشه ی نرم افزار یا پوشه ی کرک وجود داره) بعداز انتخابش باید از طریق دکمه ی Install اونو نصب کنید. با این کار فایل به سمت راست صفحه منتقل میشه. بعدم پنجره رو می بندید. تمام!

راهنمای نصب 7.6 (You can see links before reply)