PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت کم

rn4j1m1
14-04-2010, 01:18
سلام
چرا سرعت لود شدن انجمن در ایران اینقدر من هست ؟ اما وقتی از p/r/o/x/y استفاده میکنم بدون مشکل لود میشه؟

1nafar
14-04-2010, 10:18
سلام
درسته این مشکل وجود داره و دلیل اون وجود بار اضافی بر روی cou سرور هست .
در این حالت سرور نمیتونه کاربر رو به پایگاه داده متصل کنه ، و مرور گر بر روی صفحه قفل میشه . ( ممکنه صفحه باز نشه یا کاربر با خطای دیتابیس مواجه بشه )
ما قبلا فکر میکردیم که مشکل از سرور و به نوعی پورت های اون هست به همین دلیل فشار زیادی روی پورت 80 اوردیم ( چند تا فایل رو به صورت "سرور به سرور " منتقل کردیم ) و دیدیم مشکلی وجود نداره .
در حال حاضر داریم به دنبال دلیل وجود بار اضافه میگردیم ، احتملا یکی از بخش های قالب یا .... مشکل بوجود اورده که به زودی رفع خواهد شد .

دلیل دیگه ای هم که وجود داره سنگین بودن صفحه ی اول هست ( تقریبا 600 کیلو بایت ) متاسفانه حجم cms های انجمن ساز همیشه در حال افازیش هست و اینترنت ما همین جوری مونده
انشااله تمام مشکلات رفع میشه

Aghaeifar
14-04-2010, 10:34
برای من هم

در بسیاری ار مواقع خطای اتصال به بانک اطلاعاتی رو به من می ده

arsalan681
14-04-2010, 13:32
من از dial up استفاده می کنم ولی سرعت لود شدن سایت خوبه دلیلش هم اینه که از google chrome استفاده میکنم به شما دوستان هم پیشنهاد میدم فایرفاکس رو کنار بذارید. مرورگر گوگل واقعا معرکه است.aa)

rn4j1m1
15-04-2010, 00:06
سلام
درسته این مشکل وجود داره و دلیل اون وجود بار اضافی بر روی cou سرور هست .
در این حالت سرور نمیتونه کاربر رو به پایگاه داده متصل کنه ، و مرور گر بر روی صفحه قفل میشه . ( ممکنه صفحه باز نشه یا کاربر با خطای دیتابیس مواجه بشه )
ما قبلا فکر میکردیم که مشکل از سرور و به نوعی پورت های اون هست به همین دلیل فشار زیادی روی پورت 80 اوردیم ( چند تا فایل رو به صورت "سرور به سرور " منتقل کردیم ) و دیدیم مشکلی وجود نداره .
در حال حاضر داریم به دنبال دلیل وجود بار اضافه میگردیم ، احتملا یکی از بخش های قالب یا .... مشکل بوجود اورده که به زودی رفع خواهد شد .

دلیل دیگه ای هم که وجود داره سنگین بودن صفحه ی اول هست ( تقریبا 600 کیلو بایت ) متاسفانه حجم cms های انجمن ساز همیشه در حال افازیش هست و اینترنت ما همین جوری مونده
انشااله تمام مشکلات رفع میشه

من حدس میزنم این مشکل مال قالب ویبولتین باشه در ضمن انتقال فایل های حجیم زیاد روی apache فشار نمیاره اگه میخاین خیلی فشار بیاد به سرور : DDOS
درضمن قالب و ترجمه وردپرس (cms پرتالتون) هم مشکل داره

1nafar
16-04-2010, 08:39
من حدس میزنم این مشکل مال قالب ویبولتین باشه در ضمن انتقال فایل های حجیم زیاد روی apache فشار نمیاره اگه میخاین خیلی فشار بیاد به سرور
سلام هدف ما تست کردن پورت ها بود ....

درضمن قالب و ترجمه وردپرس (cms پرتالتون) هم مشکل داره
میشه مشکل رو بگید