PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گردهمایی دوم اعضای سایت

farzadsw
09-04-2010, 01:34
این تاپیک برای نظر سنجی در مورد زمان و نحوه برگزاری گردهمایی هست . :roll:
محل گردهمایی : نمایشگاه بین المللی کتاب واقع در مصلی امام خمینی ، تهران (تغییر نخواهد کرد)
برای تاریخ گرد همایی یه نظر سنجی گذاشته شده . بقیه موارد مثل ساعت و یا نحوه برگزاری (مثلا پیشنهاد شده بود که اعضا پول واریز کنن و گرد همایی یه مسئول داشته باشه و...) رو همینجا مطرح کنید .:wink:

*تصمیم نهایی در هفته اول اردیبهشت گرفته میشه و نظر سنجی بسته میشه.

اینم تقویم اردیبهشت ماه برای تصمیم گیری بهتر :

You can see links before reply

Aghaeifar
09-04-2010, 01:53
ممنون فرزاد جون -
همه می دونن ولی یاد اوری کنم که یاد آوری برای مومنان فایده داره، در نمایشگاه احیانا موبایل اصلا انتن نمی ده لذا مکان دقیق باید مشخض باشه چون اگه کسی بقی هرو پیدا نکنه امیدوار به تماس نباشه که بپرسه کجایید !!!
از بابت واریز پول : موافق ( در حد 2 تومن که ساندویچ دسته جمعی بخوریم )
از بابت مسئول : موافق ( پول ناشی از گزینه قبل رو به مسئول باید بدیم و ایشون مسئولیت هماهنگ کردن و برنامه ریزی گردهمایی رو داشته دارند )

Division
09-04-2010, 02:00
در گردهمايي دوم اعضاي سايت ايران ميكرو شركت بين المللي PGT (حامي ايران ميكرويي ها) در نظر دارد تا با هماهنگي قبلي به قيد قرعه به نفراتي كه در سايت ايران ميكرو عضو هستن و در گردهمايي شركت مي كنن جوايزي را اهدا نمايد .

البته لازم به ذكر است كه تمامي شركت كنندگان هديه دريافت مي كنند (هر چند ناچيز!) اما جوايز اصلي با قرعه كشي در بين همه ي اعضا به برندگان اهدا ميشود .

هدف اصلي اين گردهمايي ديدار نزديك بين تمام اعضا و بحث و تبادل نظر پيرامون مباحث مختلفي مي باشد كه اگه بياين مطمئن باشين ضرر نمي كنيد :wink:

kavir
09-04-2010, 04:00
سلام
چه زود دوستان شروع كردين aa)
من شخصا فقط نزديك به تعطيلي نباشه مي تونم بيام يعني 5 شنبه و جمعه نباشه يا روز قبل تعطيلي نباشه حالا تا نظر دوستان چي باشه

Aghaeifar
09-04-2010, 13:59
من پیشنهاد می کنم در این تاپیک فقط روی کیفیت گردهمایی بحث بشه و اعلام نکنیم کی می تونم یا نمی تونم برای اینکار فقط اون نظر سنجی اول بحث رو تیک بزنیم کافیه.

kavir
09-04-2010, 16:08
من پیشنهاد می کنم در این تاپیک فقط روی کیفیت گردهمایی بحث بشه و اعلام نکنیم کی می تونم یا نمی تونم برای اینکار فقط اون نظر سنجی اول بحث رو تیک بزنیم کافیه.
شايد خيلي ها راي بدهند ولي نيان ولي يك دوستي كه خيلي مي خواد بياد و متكي بر نظر سنجي باشه و نتونه بياد پس هم در مورد كيفيت بحث مي شه و هم اعلام امادگي دوستان چون قبلش نياز به تماس تلفني هست بايد بدونيم چه كسي مي ياد:0013:

هنرفر
10-04-2010, 12:53
بابا رای بدین دیگه یعنی فقط سه نفر میخواند بیاند گردهمایی؟ ایول به این همه استقبال.چقدر افراد فعال این سایت زیادند!!!:0013:

هنرفر
10-04-2010, 12:58
بابا رای بدین دیگه یعنی فقط 3 نفر قراره بیاند.ایول به این همه استقبال.چقدر اعضای فعال سایت زیادند!!!!:0013:

morteza_rk
10-04-2010, 14:18
انشالله منم نمایشگاه کتاب میام و نظرمم مثل جناب genius روزهای 19 ، 20 و 21 هست.

kavir
12-04-2010, 02:22
کسی دیگه ای نیست؟ دوستانی که گردهمایی قبلی اومدن میان که؟ وقت زیادی نمونده aa)

armstk
12-04-2010, 07:57
من حتما میام
فقط هر چی که می تونید زودتر گرد همایی رو برگزار کنید آخه امتحانات ما از 20 اردیبهشت شروع میشه:(

1nafar
12-04-2010, 08:46
سلام
برای بعضی از دوستان فرقی نداره قرار ملاقات کی باشه .
مثلا خود من هر روزی که باشه میتونم بیام .

arsalan681
12-04-2010, 13:26
من هم هستم و هر روزی که تصویب بشه میام.

farzadsw
12-04-2010, 16:15
من پنجشنبه -جمعه ها هر ساعتي ميتونم بيام . وسط هفته هم فقط يكشنبه بعد از ظهر (حدود 14 به بعد) ميتونم بيام.

Aghaeifar
12-04-2010, 17:17
من هم بعد از ظهر همه روز ها به جز يكشنبه مي تونم بيام

arsalan681
12-04-2010, 21:19
دوستان عزیزی که تصمیم گیرنده گردهمایی هستند این موضوع مد نظرشون باشه که بچه هایی که از راه دور میان باید همون روز برگردن چون معمولا جایی برای موندن ندارن پس یه زمان مناسب انتخاب کنید مثلا من خودم هر روز که بیام 10صبح نمایشگاهم و 5بعد از ظهر هم بلیط برگشتم هست.

Division
12-04-2010, 23:51
به نظر منم طرف صبح باشه .
يه پيشنهاد دارم اونم اينكه مدت زمان گردهامي رو بكنيم يكشنبه (19) و دوشنبه(20) .

mhz_electronic
13-04-2010, 12:53
سلام به دوستان عزیز من یکی که حتما میام مثل گردهمایی قبلی در نمایشگاه رباتیک امیدوارم این دفعه تعداد بیشتری بیان و حتما اینطور خواهد بود با تشکر از تمامی دوستان امیدوارم همه شما ایران میکروی ها رو ببینم aa):wink:
من کا کاملا با این موضوع موافقم

mhz_electronic
13-04-2010, 12:58
من کاملا موافقم .من گردهمایی قبلی هم بودم و کلی خوب بود ااز تمامی اعضا شخصا دعوت می کنم که در این گردهمایی شرکت کنند و از فرزاد هم تشکر می کنم:wink::roll:

kits
18-04-2010, 21:45
سلام
منم مشتاقم بیام
در مورد زمانش فکر کنم پنج شنبه 16 اردیبهشت ماه و جمعه 17 اردیبهشت ماه و پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه و جمعه 24 اردیبهشت ماه زمانهای خوبی باشه
یا علی

arsalan681
20-04-2010, 13:19
این سایت حدود 12600 کاربر داره که تا الان 622 فعال هستند خیلی فعالها هم فکر کنم یه 40 نفری باشن ولی تا الان 15 تا نظر دیدیم ؟

Aghaeifar
20-04-2010, 15:10
خوب اونهایی که می خوان بیان نظر می دن شاید بقیه فعال ها نمی خوان بیان

باید این جور تاپیک ها رو ه همه میل کرد

Pioneer
20-04-2010, 16:36
آقا ما هم میخواییم بیاییم! ولی الان تاریخش معلوم نیس دقیقا کی بتونم! برا همین شما تاریخ رو مشخص کنید شاید فرجی شد و بخت با ما یار! و تونستیم بیاییم.

ali_aaa
20-04-2010, 18:25
دوستان برای زمانبندی فکر افراد شاغل را هم بکنن
چون فقط روزها پنچ شنبه یا جمعه می تونن بیان

vahidasm
20-04-2010, 23:51
يه فكري هم راجع به افرادي كه حتي روز جمعه هم تو دانشگاه كلاس دارن بكنين:cry:

farzadsw
26-04-2010, 01:08
داریم به پایان زمان نظر سنجی نزدیک میشیم ها ، فعلا با توجه به آرا روز 1شنبه 19 اردیبهشت انتخاب شده .
ولی با توجه به این که فقط 15 نفر رای دادن(ii998) ) اگه 10 نفر دیگه بیان نظر بدن شاید وضعیت کلا عوض شه ها !
پس اگه رای ندادی حتما رای بدید
aa)

arsalan681
26-04-2010, 13:24
من خودم 19 اردیبهشت رای دادم ولی الان با توجه به شرایط این روز نمی تونم بیام

kavir
26-04-2010, 15:26
به نظر من مبنا رو نظر سنجي نذاريم چون بچه ها بعضي روزها مي تونن بيان ولي بعضي ها فقط يك روز خاص با توجه به اينكه نظر سنجي هم فقط يكبار مي شه راي داد به نظرم هر كسي هر روزي مي تونه بياد بگه تا به نظر واحد برسيم

Aghaeifar
26-04-2010, 18:47
خوب پس چی باید کنیم ؟
مدیر سایت روزش رو بگه هر کی تونست خوب می اد کسی هم نتوستن بقیه جاش استفاده می کنن

یاد امتحان ها می افتم استاد می گه چه روزی باشه میان ترم یکی میگه من اون روز نیستم یکی می گه من یه امتحان دیگه دارم و ....

بچه ها دیگه بعد از ظهر ها که کار ندارن ؟(البته کسانی که از شهرستان می ان باید بتونن برگردن)

kavir
26-04-2010, 20:53
من شخصا 1 شنبه دوشنبه سه شنبه چهار شنبه هر روزي باشه مي تونم بيام

farzadsw
27-04-2010, 01:18
من 5شنبه ، جمعه هر وقت باشه . و وسط هفته فقط 1 شنبه بعد از ظهر

Division
27-04-2010, 01:39
من فقط روز يكشنبه مي تونم بيام در ضمن به احتمال قوي دوشنبه رو هم تهران باشم يعني دو روز .
روزاي ديگه اصلاً برام مقدور نيست چون براي روز يكشنبه و دوشنبه برنامه ريزي كردم :wink:

morteza_rk
27-04-2010, 03:42
فکر می کنم این وسط فقط منم که برام فرقی نمی کنه که چه روزی باشه! من همه ی روزا و تاریخ ها می تونم بیام!

کمتر از دو هفته به 19 اردیبهشت مونده ، باید زودتر مشخص بشه که چه روزی می خوایم بیایم. البته میشه این گردهمایی توی دو روز برگزار بشه. مثلا یکشنبه نوزدهم و پنجشنبه بیست و سوم و یا ....

درسته که اینطوری همه ی اعضا نمی تونن همدیگرو ببینن ولی دسته های کوچیکی می تونن هم دیگرو ببینن و خلاصه خالی از لطف نیست.

farzadsw
28-04-2010, 00:58
فردا دیگه تاریخ نظر سنجی تموم میشه .

به نظر من هم اگه 2 روز باشه بهتره (من خودم هم 5 شنبه میتونم بیام ، هم یکشنبه) .

اگه بقیه هم موافقن ؛ همین 2 روز یکشنبه و پنجشنبه تصویب بشه .
بعد از اون باید سر ساعتش هم به توافق برسیم.

kavir
28-04-2010, 08:25
سلام براي منم يكشنبه دوشنبه عاليه ، دو شنبه برام بهتره ولي دوستان يكشنبه هم انتخاب كردند ميام

Aghaeifar
28-04-2010, 11:41
با دو روز که مخالفم ...
حداقل یه روزش رسمی باشه روز دیگش رو خود بچه ها جدا قرا ربذارن

کلا برای اینکه دو روز نباشه من هم حاضرم هر روز که تایید بشه بیام با یک شنبه بیشتر موافق

morteza_rk
28-04-2010, 16:53
دوستان اینطور که بنظر میرسه همون روز یکشنبه نوزدهم ، دارای طرفداران بیشتری هست.

پس بیاید در مورد ساعت و مکان حضور بحث کنیم. بنظرم همون مکانی که قبلا آقا فرزاد برای گردهمایی اول انتخاب کردن مناسبه ، ساعتشم اگه 10 به بعد باشه بهتره.

arsalan681
28-04-2010, 17:00
دوستان اینطور که بنظر میرسه همون روز یکشنبه نوزدهم ، دارای طرفداران بیشتری هست.

پس بیاید در مورد ساعت و مکان حضور بحث کنیم. بنظرم همون مکانی که قبلا آقا فرزاد برای گردهمایی اول انتخاب کردن مناسبه ، ساعتشم اگه 10 به بعد باشه بهتره.

گردهمایی اول تو محل دائمی نمایشگاههای تهران بود ولی محل نمایشگاه کتاب مصلی هست

Aghaeifar
28-04-2010, 23:46
مصلی واقعا خیلی جای گنگی هست همه جاش نمیشه خوب ادرس داد .

بهترین حالت اینه که همگی در ایستگاه شهید بهشتی بیرون مترو قرار رو بذاریم ساعت 16 (برای اینکه مشکلی برای فرزاد هم نباشه) بعدش با هم حرکت می کنیم و جای مناسبی پیدا می کنیم

اگر دوستان موافق مکان و یا ساعت هستن اعلام کنن که قطعی بشه

morteza_rk
29-04-2010, 01:42
ببخشید

من به هوای محل دائمی نمایشگاهها رفتم! آخه سال اولی که رفتم نمایشگاه کتاب اونجا برگزار شده بود. البته مصلی اصلا جالب نیست مخصوصا سال 87 که غرفه های دانشگاهی افتضاح بود. حق با دوستمون ali.aghayifar هست ، اونجا نمیشه خوب آدرس داد ، بهترین جا همون ایستگاه متروی شهید بهشتیه که خروجیش توی نمایشگاه هست. منم موافقم. ولی ساعتش بنظرتون دیر نیست؟ نمایشگاه تا 9 دایره و بعدش متروها و اتوبوس ها و خیابونها از شلوغی در حد انفجارن. اگه ما هم بخوریم به اون موقع که واویلا!

farzadsw
29-04-2010, 13:11
بس همون یکشنبه رسمی بشه ؛ اگه کسی نمیتونه بیاد ۵شنبه هم بعضی ها(از جمله خودم) میتونن بیان . ولی قرار اصلی همون یکشنبه.

به خاطر من ساعتش رو خراب نکنید . همون صبح قرار بگذارید ؛ منم سعی میکنم تا ساعت ۱۳:۳۰ خودم رو برسونم.

Aghaeifar
30-04-2010, 22:00
پس دیگه یک شنبه قطعی شد -
ساعتش هم 14 خوبه ؟ ( نگید ظهره سخته به توافق رسیدنii998) ... ) نمایشگاه خلوت تر هم هست .... aa)

پس :

قرار ما ، یکشنبه 19 اردیبهشت 89
مکان : درب خروجی مترو شهید بهشتی
ساعت : 14

راستی genius کدوم روز می اد که ما از هدایای شرکتشون بهره مند بشیم ( اگه لازم باشه به خاطر این هدایا روز رو هم که چه عرض کنم ماهش هم عوض می کنیم :roll: )

Division
05-05-2010, 13:31
با سلام

من قطعا روزه يكشنبه حدود ساعت 10 يا 11 تهرانم .
از بابت هدايا به قولم عمل مي كنم ولي هداياي آنچناني در كار نيست فقط چون دوره هم جمع ميشيم مي خوام كه مجلس گرم بشه .:wink:

ولي نظرات و پيشنهاداتي رو درباره يه سري مسائل كاري مطرح خواهم كرد، پس توصيه مي كنم اين فرصت رو از دست ندين و حتما بيان تا باهم بحث و تبادل نظر بكنيم :wink:

Aghaeifar
05-05-2010, 18:34
تکرار می کنم قرار شد ساعت 2 یا همون 14 ها ...

مدیریت محترم لطف کنه به صورت خبر در اون بخش بالا که نوشتی فروش میکرو بذاره

morteza_rk
06-05-2010, 00:35
آقا من با خانومم میام. کسی اعتراضی نداره؟ هیچکی معذب نیست؟

راستی از خودتون عکس در وکنین تا همه همدیگرو بشناسیم.

من که به احتمال زیاد با همون لباسی که توی عکس وبلاگم هست میام. تقریبا همون تیپ.

farzadsw
06-05-2010, 02:58
پس شد ساعت 14 خروجی ایستگاه مترو شهید بهشتی (نه مصلی) به سمت مصلی یا شمالی (خروجی دوم ایستگاه بهشتی جنوب خیابون بهشتی هست) . البته موقع نمایشگاه خودشون تابلو میزنن.

اگه جناب آقای زارعی لطف کنن تاریخ و ساعت گرد همایی رو به صورت اطلاعیه در بیارن خیلی خوب میشه .

hamid69
06-05-2010, 15:45
من عضو جدید اینجا هستم خیلیم دوست دارم بیام اما 1شنبه من کلاسام بعد از ظهر (1:30) به بعد تازه شروع میشه تو یکیشم غیبتم پره............
اگه شنبه بود می تونستم ، اما شما برید بتونم خوش بگذره :wink:

farzadsw
07-05-2010, 22:21
من امروز رفتم نمایشگاه ببینم چه خبره ، کلا محل برگزاری تغییر کرده
داخل مصلی ساخت و ساز هست ، غروفه ها رو بردن ضلع شمالی و به صورت چادر هست(کتب دانشگاهی و برق و کامپیوتر) . برای همین گفتم یه جای خیلی خاص تر رو برای قرار تعیین کنیم . البته همون قبلی هست فقط خاص تر شده:
از مترو شهید بهشتی که پیاده میشید سه تا خروجی داره :
یدونه بعد از گیت سمت چپ ،
یدونه بعد از گیت چندتا پله میرید بالا و بعد سمت چپ
یدونه بعد از گیت چند تا پله میرید بالا و بعد سمت راست

قرار ما باشه بعد از پله ها ، سمت راست
از نظر بیرون مترو و داخل مصلی میشه شرقی ترین ورودی مترو

چون نمایشگاه خیلی وسیع و شلوغه اگه اول نتونیم همدیگه رو پیدا کنیم ، بعدش هم نمیتونیم. پس لطفا دقت کنید تا همدیگه رو راحت پیدا کنیم . زمانش هم همونطور که گفته شد ساعت 14 هست ،لطفا سر ساعت 14:00 یا چند دقیقه زودتر اونجا باشید ، چون زمان زیادی رو نمیشه منتظر بود .

morteza_rk
07-05-2010, 23:07
آخرین سر شماری برای تعیین دقیق تعداد افرادی که حتما میان. آخه ما باید بدونیم که باید چقدر و منتظر چند نفر بمونیم.

هرکسی که می خواد بیاد حتما اینجا بگه. این شماره ی منه 09357725275 و 09118703728 اگه اینجا نشد از طریق اس.ام.اس بگه که می خواد بیاد.

اگه میشه عکس هاتونم بذارید که راحت تر همدیگرو پیدا کنیم.

kavir
07-05-2010, 23:34
سلام
دوستان اين شماره منه لطفا اگر دير مي رسيد خبر بدين
09135130598

kavir
07-05-2010, 23:34
سلام
دوستان اين شماره منه لطفا اگر دير مي رسيد خبر بدين
09135130598

Division
07-05-2010, 23:43
من يكشنبه صبح ميرسم ولي با اين آدرس هايي كه شما دارين ميدين گم نشم خوبه :(:(:(

طبق آماري كه من از تعداد نفراتي كه اينجا پست دادن گرفتم، 13 نفر ميان كه من اساميشون رو ليست كردم

kavir -1
1nafar -2
farzadsw -3
arsalan681 -4
morteza_rk -5
ali.aghayifar -6
-7هنرفر
armstk -8
mhz_electronic -9
kits -10
pioneer -11
ali_aaa -12
vahidasm -13

با اين حال من تدارك جايزه براي 20 نفر رو ديدم اگه تعداد بيشتر شد مجبورم قرعه كشي كنم . :0013:
اينم بگم كه تو جوايز خبري از ويلا ، ماشين، سكه و از اين جور حرفا نيست و همون طور كه قبلا هم گفتم هدفم گرم كردن مجلس و بحث و تبادل نظر پيرامون مباحث علمي هستش .

Aghaeifar
08-05-2010, 01:11
شماره منم فرزاد داره

در اونجا بین 14 تا 14:10 دقیقه منتظر می مونیم بچه ها خودشون رو برسونن دیگه.بعد از اون موقع اگه کسی رسید به شماره آقای زارعی زنگ بزنه و گروه رو پیدا کنه

Division
08-05-2010, 01:52
حداقل يه نيم ساعتي رو صبر كنيد شايد يكم دير كرديم آخه :cry:
من اول ميرم هتل بعد ميام سر قرار :0013:

kits
08-05-2010, 13:37
سلام
متاسفانه جور نشد و نمیتونم من بیام گفتم اعلام کرده باشم
یاعلی

armstk
09-05-2010, 10:39
سلام
آقا منم دیروز امتحان پایان ترم داشتم نتونستم بیام شرمنده همگی هستم :(
حتما عکس هم بگیرین ما هم ببینیم و هی حسرت بخوریم !

farzadsw
10-05-2010, 01:14
جای شما خالی ، خیلی خوش گذشت ! عکسها بعدا قرار داده میشن.

kavir
10-05-2010, 11:57
سلام
با وجود اينكه خيلي دير رسيدم خودم :mrgreen:ولي واقعا عالي بود aa):wink::o
خودم همه جوره طرفدار سرسخت اين گردهمايي ها هستم

Aghaeifar
10-05-2010, 15:15
گزارش :

طبق قرار همگي درساعت 14 در محل بوديم من و مرتضي و خانمشان خيلي زود تر رسيده بوديم ولي من مرتضي رو نمي شناختم ايشون قرار بودي ريش و لباسشان طور ديگري باشد كه بقيه بشناسند
خلاصه اول فرزاد رسيد و من رفتم پيشش مرتضي هم رفته بود دنبال افشين ، اقاي هاشمي و دوستشون - طرف راست رو دوستان رفته بودن طرف چپ

بعد همگي جلو شرقي ترين ورودي نشستيم ، مدير بزرگ سايت اقاي زارعي با 45 دقيقه تاخير حضور به هم رساندند در غياب ايشون بچه ايشان را خلع يد از مديريت مي خواستن بكنن

بدون اينكه بفهميم 3 ساعت گذشت و البته اقا فرزاد يه سمينار ARM راه انداخته بود و در يك بعد ديگه سير مي كرد

خيلي از مفاد اين گردهمايي محرمانه مي مونه و امكان بازگويي اون در اينجا نيست :lol: مي خواستيد بياييد ...

تا انيكه اقاي زارعي از دست حرف هاي فرزاد ناراحت شد و به اقاي هاشمي گفت پاشو بريم جاي ما اينجا نيست ... ولي فرزاد داشت بازم به حرفاش ادامه مي داد و ول كن نبود هي مي گفت ريسك سيسك ... اقاي زارعي و هاشمي با سورپرايز برگشتن و براي همه ناهاري خوشمزه گرفته بود من كه ناهار نخورده بودم و گشنه يادم نره اقاي زارعي سه بسته شيريني سوغاتي هم اورده بود كه واقعا خوشمزه بود ، اقاي هاشمي هر درش رو مي بست نمي ذاشت من بخورم

اين كه اقاي زارعي رفته بود چيز بخره رو افشين پيش بيني كرد و گفت اين ها رفتن ما رو سورپرايز كنن ... (به اين ها مي گن مدير كه به كاربراشون مي رسن )

سرانجام نوبت به اصل گردهمايي رسيد و افشين جوايز ارزنده اي كه اورد رو داد اولين نفر كه برنده شد من بودم با 40 درصد تخفيف خريد از فروشگاه افشين اقاي زارعي هم مثل من برنده دوم شد

فرزاد و مرتضي يك فلش 2 گيگ + 7 در صد تخفيف خريد رو بردن و بقيه هم همه 7 درصد تخفيف خريد

البته افشين به همه يك دي وي دي كامل تمام ديتاشيت ها و ... رو هديه داد دستش درد نكنه

بعد ساعت 5:30 رهسپار نمايشگاه شديم من و فرزاد و اقاي هاشمي و چند نفر ديگه رفتيم نمايشگاه افشين و مرتضي و رييس زارعي رفتن نماز

خسته شدم ديگه نمي تونم تايپ كنم و از قضيه بازگشت با مترو بگم كه واقعا خاطره جالبي بود .

عكس ها رو مرتضي گرفته و به زودي قرار مي ده

farzadsw
10-05-2010, 16:19
گزارش :

طبق قرار همگي درساعت 14 در محل بوديم من و مرتضي و خانمشان خيلي زود تر رسيده بوديم ولي من مرتضي رو نمي شناختم ايشون قرار بودي ريش و لباسشان طور ديگري باشد كه بقيه بشناسند
خلاصه اول فرزاد رسيد و من رفتم پيشش مرتضي هم رفته بود دنبال افشين ، اقاي هاشمي و دوستشون - طرف راست رو دوستان رفته بودن طرف چپ

بعد همگي جلو شرقي ترين ورودي نشستيم ، مدير بزرگ سايت اقاي زارعي با 45 دقيقه تاخير حضور به هم رساندند در غياب ايشون بچه ايشان را خلع يد از مديريت مي خواستن بكنن

بدون اينكه بفهميم 3 ساعت گذشت و البته اقا فرزاد يه سمينار ARM راه انداخته بود و در يك بعد ديگه سير مي كرد

خيلي از مفاد اين گردهمايي محرمانه مي مونه و امكان بازگويي اون در اينجا نيست :lol: مي خواستيد بياييد ...

تا انيكه اقاي زارعي از دست حرف هاي فرزاد ناراحت شد و به اقاي هاشمي گفت پاشو بريم جاي ما اينجا نيست ... ولي فرزاد داشت بازم به حرفاش ادامه مي داد و ول كن نبود هي مي گفت ريسك سيسك ... اقاي زارعي و هاشمي با سورپرايز برگشتن و براي همه ناهاري خوشمزه گرفته بود من كه ناهار نخورده بودم و گشنه يادم نره اقاي زارعي سه بسته شيريني سوغاتي هم اورده بود كه واقعا خوشمزه بود ، اقاي هاشمي هر درش رو مي بست نمي ذاشت من بخورم

اين كه اقاي زارعي رفته بود چيز بخره رو افشين پيش بيني كرد و گفت اين ها رفتن ما رو سورپرايز كنن ... (به اين ها مي گن مدير كه به كاربراشون مي رسن )

سرانجام نوبت به اصل گردهمايي رسيد و افشين جوايز ارزنده اي كه اورد رو داد اولين نفر كه برنده شد من بودم با 40 درصد تخفيف خريد از فروشگاه افشين اقاي زارعي هم مثل من برنده دوم شد

فرزاد و مرتضي يك فلش 2 گيگ + 7 در صد تخفيف خريد رو بردن و بقيه هم همه 7 درصد تخفيف خريد

البته افشين به همه يك دي وي دي كامل تمام ديتاشيت ها و ... رو هديه داد دستش درد نكنه

بعد ساعت 5:30 رهسپار نمايشگاه شديم من و فرزاد و اقاي هاشمي و چند نفر ديگه رفتيم نمايشگاه افشين و مرتضي و رييس زارعي رفتن نماز

خسته شدم ديگه نمي تونم تايپ كنم و از قضيه بازگشت با مترو بگم كه واقعا خاطره جالبي بود .

عكس ها رو مرتضي گرفته و به زودي قرار مي ده

گزارش لحظه به لحظه از گردهمايي ، با اندكي زيادي تغيير و تلخيص !:mrgreen:

Pioneer
10-05-2010, 16:23
خوش به حالتون! ما که نتونستیم بیاییم! منتظر عکسا هستیم واقعا کار جالبیه این گرد همایی!

دانش
11-05-2010, 00:44
با سلام به همه ی دوستان چقدر بد شد تازه من امشب با این سایت اشنا شده بودما به اخر پاسخها که رسید دیدم گردهماییتون برگزار شد تازه مییخوایین هم عکساتونو بذارید . اما انگار جمع دوستانه بوده اگه ما میومدیم خجالت میکشیدیم که .
اما خودم فردا میرم اگه نرمم یه روز دیگه میرم میرم :0013:.................

Division
11-05-2010, 12:03
با سلام

جاي تك تك بچه هاي ايران ميكرو تو اين گردهمايي خالي بود، دوست عزيزم علي آقا گزارش مفصلي رو دادن خلاصه اينو بگم كه حدود 3.5 ساعت درباره مسائل علمي صحبت كرديم ولي خدائيش من كه اصلاً نفهميدم اين زمان چه جوري سپري شد .:o

اما درباره عكسا بايد بگم كه همه عكسا رو من دارم ولي قرار شد مرتضي جون عكس ها رو آپلود كنه ولي اگه ازش اجازه بگيرم من ميزارمشون :lol:

arsalan681
11-05-2010, 12:13
من بلیط گرفته بودم بیام ولی نشد مثل اینکه قسمت نبود.به هر حال خوش بحالتون.

Aghaeifar
11-05-2010, 22:25
دیدم مرتضی نمی خواد اسناد رو منتشر کنه من افشاگری می کنم

این ها دو مدیر سایت ایران میکرو هستن بله روی زمین نشتن چون صندلی نیست ... در مترو

البته اگر می دوسنتن مردم این ها مدیران ایرن میکرو اند براشون صندلی که سهله واگن خالی می کردن و یک واگن اختصاصی مثل خواهران براشون ایجاد می کردن

در راه برگشت در ایستگاه متور
من خودم دارم عکس می گیرم و افشین و مرتضی با ما نیستن و در نمایشگاه ماندند

تصمیم گرفته شد چند تا ایستگاه برگردیم عقب و اونجا سوار شیم که بتونیم روی صندلی بشینیم اخه مترو خیلی شلوغ بود که نتیجه اش را در عکس بالا تر می بینید چی شد :(

Division
12-05-2010, 00:38
با سلام

اول بايد بگم كه مرتضي جون فعلاً تهرانه و تا تو مراسم اختتاميه نمايشگاه شركت نكنه ول كن ماجرا نيست :lol:
منم عكس ها رو منتشر مي كنم

You can see links before reply (You can see links before reply)

معرفي :
رديف جلو به ترتيب از سمت راست به چپ : خودم (GENIUS) - مرتضي جون (Morteza_rk) - آقاي زارعي (kavir) - آقاي زارعي (mhz_electronic) - يكي از دوستان آقاي هاشمي كه اسمشون متاسفانه يادم نمونده:(
رديف عقب از راست به چپ : آقاي هاشمي (1nafar) - آقا فرزاد (farzadsw) - علي آقا (ali.aghayifar )

تو اين عكس جلسه رسميه

تو اين يكيم آقاي زارعي هممون رو ناهار مهمون كردن اونم چه ناهاري :o دستشون درد نكنه

اينم عكس روزه دومه كه يه گروه از اصفهان رسيدن من فقط نفر اول از سمت چپ رو مي شناسم اونم دوسته خوبم هنرفره بقيه يعني از نفر سوم به بعد، دوستاي آقاي هنرفر بودن

اينم عكس آقا فرزاد با علي آقاست

اين يكي هم عكس مناظره علميه من با آقا فرزاده :roll:

دسته آخرم تو اختتاميه گردهمايي آقاي هاشمي همه بچه ها رو به صرف بستني مهمون كردن :0013:

Aghaeifar
12-05-2010, 01:14
عکس دومی سایزش بالای 1 مگابایته صفحه رو کامل لود نمیشه

افشین این عکس اخریه خیلی قیافت علمی می زنه فکر کنم فرزاد هم برای اون داره می خنده در عکس

Division
12-05-2010, 01:33
عکس دومی سایزش بالای 1 مگابایته صفحه رو کامل لود نمیشه

اصلاح شد

morteza_rk
14-05-2010, 00:12
با تشکر از دوستان خوبم علی آقا و افشین جان

این علی آقا اونجا که بود زیاد حرف نمی زد ، ولی مثل اینکه توی پست بالایی حسابی عقده هاشو خالی کرده ها! سیر تا پیاز ماجرا رو گفته. دستش درد نکنه.

افشین جان هم که زحمت عکس هارو کشیدن.

در انتها از آقایان زارعی و هاشمی هم بابت ناهار و دسر تشکر می کنم. تا باشه ازین گردهائی ها باشه! :0013:

رهتازالکترونیک
21-06-2010, 23:22
سلام
راستیتش من الان این پست رو دیدم.خیلی خوش حال شدم.
قراردادن عکس ها هم تو سایت ایده خوبی بود.به خصوص چشممون به جمال فعالان و مدیران سایت به خصوص آقای 1nafar روشن شد.به هرحال انشاالله سال دیگه یه گردهمایی چندصدنفره رو داشته باشیم.تویه فضای رسمی تر که شبیه یه کنفرانسه.

Aghaeifar
21-06-2010, 23:40
اگه چند صد نفره باشه افشین دیگه جایزه نمی اره ...