PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه : مجله ی شماره 9 به زودی

1nafar
05-04-2010, 17:50
سلام
مجله ی شماره ی 9 تقریبا 5 اردیبهشت ماه منتشر میشه .
مطالبی که فعلا وجود داره :
بررسی تراشه ی lpc2378
اموزش زبان c و نحوه ی کار با تراشه ی بالا در نرم افزار keil
باس هاي داخلي تراشه و انواع آن
سازمان دهي حافظه ميكروكنترلر LPC2378
كلاك سيستم و راه اندازي واحد PLL
درگاه هاي ورودي/خروجي
واحد شتاب دهنده حافظه MAM
پروژه های کاربردی at91sam7x256 و تشریح انها
و.....
+ مطالب شما .

در صورتی که مجلات قبلی کمبودی داشتن ، یا نظری در مورد مجله ی جدید دارید بگید تا اعمال بشه
با تشکر

hakha1
10-04-2010, 21:45
ba salam

lotfan bahse pcb ke dar pmm7 bod ra edame dahed

ba tashakor az shoma

reza_79
11-04-2010, 03:28
salam
age momken bashe dar morede CNC haye madar haye Pcb ke dar shomareye PMM7 gofte boodin kami tozih bedin. mamnoon

kavir
11-04-2010, 12:31
سلام
دوستان لطفا فینگلیش تایپ نکنید
برای مجله گروه ارم هم داره روی keil سمبا ساپورت کار می کنه که کار دوستانی که با arm کار می کنند راحت بشه پس از نتیجه و تست کامل در مجله منتشر می شه:wink:

reza_79
13-04-2010, 02:01
سلام
اگه براتون مقدور باشه در مجله شماره 9 در مورد سوراخکاری PCB, با دستگاه cnc هم توضیح بدین.
در ضمن بخطر گوشزدتون در مورد فینگلیش ننوشتن ممنون:wink:

masoodhashemy
20-04-2010, 22:53
آقا من یک مطلب در مورد ساخت PCB دارم اما یک کم هزینش بالاست و اگر مغازه های ساخت PCB نزدیکتون باشه روش من نمی ارزه.
اما خوب هم میتوانید PCB دو لایه بزنید هم solder mask و هم نوشته های روی برد و با دقتی که دارد smd هم راحت ساپورت میکند.اگر هم کسی دستگاهش خواست به قیمت 100 دلار است همچنین یک پرینتر لیزری سیاه و سفید هم نیاز دارید.
ولی در محدود استانهایی مغازه های ساخت PCB نیست به همین خاطر شما اول و آخرش به شرکتها میروید.:lol:
در ضمن سایتتون باز نمیشود من به زور با آنتی ف ی ل ت ر میام داخل و بقیه جاهای شهرمون هم تست کردم و همین مشکل دارد!
حتی فروم Iran-LED هم فیلتر شده!

Division
21-04-2010, 01:31
آقا من یک مطلب در مورد ساخت PCB دارم اما یک کم هزینش بالاست و اگر مغازه های ساخت PCB نزدیکتون باشه روش من نمی ارزه.

اگه ميشه جزئيات بيشتري رو اعلام كنيد، من خودم در حال آماده سازي يه مطلب جامع درباره روش هاي چاپ pcb دارم آماده ميكنم كه تو قسمت مقالات بزارمش .

hitler
21-04-2010, 12:47
در ضمن سایتتون باز نمیشود من به زور با آنتی ف ی ل ت ر میام داخل و بقیه جاهای شهرمون هم تست کردم و همین مشکل دارد!
حتی فروم Iran-LED هم فیلتر شده![/QUOTE]

عجب ...
نه مشکلی دوستان از جاهای مختلف میان تا هالاچیزی هم تو این مورد نشندیم .
ولی همچینم بعید نیست اگه فیلتر بشه آخه زمونه خراب شده :lol:

rezadoost
21-04-2010, 19:00
سلام
نميدانم چرا روش هاي ساخت فيبر مدار چاپي را ادامه نداده ايدمخصوصا درمورد روش هاي متاليزه كردن فيبر ها
اگر امكان دارد آنرا در مجله شماره 9 ادامه دهيد باتشكر فراوان

MZ0251
22-04-2010, 12:43
سلام
لطفا قولتون در باره
1 cnc کوچک
2 pcb 4 لایه
3 قالب ریزی
4 تهیه باکس
عملی کنید

hitler
06-05-2010, 10:41