PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش قدم به قدم PROTEUS ؟؟؟

nasiim
06-04-2008, 10:39
سلام
من در اینجا از دوستانی که با برنامه PROTEUS کار کردند می خوام که لطف کنند و PROTEUS رو کم کم آموزش بدن.
من تاجایی که قطعه رو در محیط این برنامه بیارم و مدار ببندم رو بلدم ( چقدر هم بلدم !!!!!! )
ولی وارد کردن برنامه میکرو در محیط این برنامه و Run کردن و بقیه موارد لازم رو بلد نیستم .
ممنون میشم اگه همت کنید و این برنامه رو قدم به قدم یاد بدید . ( حتی اگه یه راهنمایی جزئی در هر مورد کنید خیــــــلی عالیه )

mostafahk
06-04-2008, 14:09
من تو وبلاگم یه مطلب نوشتم.

You can see links before reply

چطور بود.چیزی بهش اظافه کنم؟
کار با گرافها خیلی راحت و باحاله ان شاءالله یه روز بهش اظافه می کنم.
تا اون روز از یه جای دیگه یاد بگیرید. قدرت پروتئوس تو گرافهاست.
ضمنا این برنامه خیلی زیر و بم داره. اگه به help ش مراجعه کنی خیلی مشکلاتت حل می شه. منم از اونجا یاد گرفتم.

اگه می خوای یه مثال از گرافها ببینی برو به اینجا.

موفق باشی.

nasiim
07-04-2008, 14:33
سلام
آقا ممنون، دستت درد نکنه ، خیلی عالی بود . یعنی در این برنامه برای میکرو فقط از فایل هگز استفاده می کنیم نه برنامه اصلی . درسته دیگه ؟
قسمت help رو نگاه کردم ، با توجه به چیزی که من دیدم و مثال هاش ، این برنامه خیلی گسترده هست ولی در هر صورت فعلا مدار بستن و وارد کردن برنامه میکرو و run رو بلد شدم .
منظورتون از گراف چیه؟ یه چیزایی تو ذهنم هست ولی در کل منظور شما رو نفهمیدم

mostafahk
07-04-2008, 16:45
سلام
درسته ، اما میشه سورس برنامه رو هم بهش اضافه کنی و خط به خط اجرا شدنش رو ببینی ولی من بلد نیستم همه مثالهاش اینطوری که گفتم. البته باز در همین حد که خیلی کار راه اندازه.
گرافها دسته ای از ابزارهای پروتئوس هستند که می توانند

اصلا بی خیال حالا که اینقدر لازم داری می نویسم.
تا چند ساعت دیگه برو به همون آدرس قبلی.

nasiim
07-04-2008, 18:32
سلام
مرسي
خيلي لطف كرديد .
ميرم مطالبتون رو مي خونم بعد اگر اشكال داشتم ازتون مي پرسم :lol: