PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ناگفته هاي پروتل بخش 1

kavir
14-03-2010, 19:13
به نام هستي بخش
قصد دارم يك سري نكات مفيد در پروتل رو بگم كه در انجمن ها كمتر بحث شده
امروز يك بخش بسيار مفيد براتون مي گم كه نقش بسيار مهمي در زيبايي و استقامت ترك ها و پد ها داره مخصوصا در بردهاي متاليزه و حساس كه خطوط نازك هستند.به دو عكس ضميمه نگاه كنيد و روي پدها دقت كنيد تفاوت رو متوجه مي شيد
:wink:

از گزينه TOOLS->TeardRops مي توانيد اين حالت را اجرا كنيد
قبل از اينكه پليگان بزنيد بهتر است اجرا كنيد تا كارايي خودش نشون بده

1nafar
15-03-2010, 08:22
سلام
یکی از نقص های پروتل عدم وجود موتور رندر قوی در اون هست ( نصبت به سایر نرم افزار های مشابه ) ، به نحوی که وقتی شما میخوایید نمای سه بعدی برد خودتون رو مشاهده کنید ، با تصویری مواجه میشید که علاوه بر کیفیت کم ، بعضی از قطعات رو نداره یا بعضا به جای بعضی از قطعات یک مکعب سفید قرار داده شده .
در مقاله زیر به زبان ساده در مورد نحوه ی پیکربندی و بهینه سازی موتور رندر پروتل و همچنین نحوه ی گرفتن خروجی برای مشاده ی تصویر سه بعدی در سایر نرم افزار های cad توضیح داده شده است :
پروتل ، خروجی سه بعدی در سایر نرم افزار های cad (You can see links before reply)

aminnima2
28-03-2010, 13:21
سلام
سال نو مبارک
امروز نکات حرفه ای آموزش پروتل رو براتون قرار دادم که امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره:roll:
You can see links before reply
248

249

kavir
29-03-2010, 21:26
این بخش از سایت برای جستجوی آنلاین قطعاتی هست که نمی تونید توی خود پروتل پیدا کرد همچنین لینک دانلود کتابخانه هم می ده
مثلا شخصا نسخه 6.8 استفاده می کنم و ds1307 رو نتونست پیدا کنه که با این سایت راحت پیدا و دانلود کردم:0013:
You can see links before reply