PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست دستورات lcd

Aghaeifar
14-03-2010, 15:27
سلام
من می خواستم خودم برای text lcd یک کتابخونه بنویسم برای lpc2138 اما هر دیتا شیت رو نگاه کردم در اون کد فرمان ها رو ننوشته بود یعنی کدی که ارسال میکنی و در قبالش مثلا صفحه پاک میشه

ممنون میشم اون ها این جا قرار بدید و یا دیتاشیت کاملش رو بذارید برای یه ال سی دی کارکتری

هنرفر
14-03-2010, 17:15
با سلام دیتا شیت یه ال سی دی کاراکتری را براتون گذاشتم امیدوارم مشکلتون حل بشه.یه نرم افزار هم گذاشتم که می تونید توسط اون ببینید هر دستوری چه کاری را در ال سی دی انجام میده و ال سی دی را شبیه سازی میکنه.اگه مشکلی بود بگید تا راهنمای فارسی دستورات را براتون بزارم.

kavir
14-03-2010, 21:40
سلام
بهترين روش از كتابخانه هاي اوپن سورس هست مثل winavr كه مي تونيد همه كتابخانه ها را تبديل كنيد
You can see links before reply

1nafar
15-03-2010, 08:09
سلام
برای سری lpc کتابخونه ی اماده ی lcd کارکتری وجود داره ، توی نرم افزار keil میتونید پیداش کنید ( توی پوشه ی برد )
شما میتونید به سادگی کتابخونه های که برای سایر میکرو کنترلر های arm تهیه شده رو به یک میکرو دیگه تبدیل کنید ، کافی فقط نام ریسجتر مخصوص پین ها رو عوض کنید ( مثلا برای at91sam7x256 ریجستر پورت AT91C_BASE_PIOB->PIO_IDR هست ، توی فیلپس یه دستور دیگه ، که باید با هم تعویض بشن )