PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لينك دانلود پروتل نسخه winter امسال ؟؟؟

Division
10-03-2010, 01:31
با سلام

كسي از دوستان ميتونه لينك مستقيم دانلود نرم افزار پروتل نسخه winter امسال رو برام پيدا كنه ؟؟؟

M3R
10-03-2010, 17:08
سلام.
summer 2009 رو با لینک مستقیم پیدا کردم ولی winter 09 خیر.
summer09
You can see links before reply
شما میتونید این نرم افزارها که حجمش بالا هست خریداری کنید تا دردسر دانلود این فایلها رو نداشته باشید

Division
11-03-2010, 00:35
سلام.
summer 2009 رو با لینک مستقیم پیدا کردم ولی winter 09 خیر.
summer09
شما میتونید این نرم افزارها که حجمش بالا هست خریداری کنید تا دردسر دانلود این فایلها رو نداشته باشید

ممنون دوست عزيز اما نسخه summer رو دانلود كردم و اينم بگم كه از بابت اينترنت پرسرعت مشكلي ندارم و براحتي مي تونم دانلودش كنم .
بيشتر هدف من دسترسي به يه كتابخونه كامل براي ميكروهاي ARM9 تو محيط پروتل هستش .

بازم ممنون :0013:

ali_aaa
23-03-2010, 12:14
سلام
من با استفاده از Emule دانلود کردم
اگه اینترنت تون پر سرعته پیشنهاد میکنم Emule را هم امتحان کنید.

پیشنهاد دوم
flashget را نصب کنید و فایل تورنت زیر را با هاش باز کنین حله
لینک (You can see links before reply .0.16776_Porta.4844748.TPB.torrent)

از این راحت تر دیگه فکر نکنم بشه

1nafar
23-03-2010, 20:19
سلام
من هر دو تا ورژن رو از سایت التیوم دانلود کردم ، متاسفانه هیچ کدوم کتابخونه های مناسبی نداره و این نسخه ی دمو پر از باگ و خطا و... هست .
در صورتی که به کتابخونه ای نیاز دارید میتونید اون رو از سایت التیوم دانلود کنید .
دانلود با لینک مستقیم از سایت التیوم ( این همون نسخه ی دمو هست که باید فایل کرک رو براش اجرا کنید )

من خودم از AltiumDesigner6.8.0.11735 استفاده میکنم ، کتابخونه ی کاملی داره و تقریبا بدون باگ و خطا هست .

لینک دانلود کتاب خانه های پروتل :
لیست قطعات موجود در هر کتابخانه

hakim.alireza
19-01-2011, 18:19
سلام
من هر دو تا ورژن رو از سایت التیوم دانلود کردم ، متاسفانه هیچ کدوم کتابخونه های مناسبی نداره و این نسخه ی دمو پر از باگ و خطا و... هست .
در صورتی که به کتابخونه ای نیاز دارید میتونید اون رو از سایت التیوم دانلود کنید .
دانلود با لینک مستقیم از سایت التیوم ( این همون نسخه ی دمو هست که باید فایل کرک رو براش اجرا کنید )

من خودم از altiumdesigner6.8.0.11735 استفاده میکنم ، کتابخونه ی کاملی داره و تقریبا بدون باگ و خطا هست .

لینک دانلود کتاب خانه های پروتل :
لیست قطعات موجود در هر کتابخانه

عزیزم ممنون از این پستت اما می دونی برای دانلود برخی کانکتور ها(مثلاً پین هدرهایی که توی ایران هستش و یا پین مخابراتی و...) کدوم یکی رو باید دانلود کرد؟
یا علی
موفق باشید