PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه :مجله ميكروكنترلر شماره 8 (به زودي )

kavir
04-03-2010, 18:34
سلام
گفتم قبل از انتشار مجله خبرش رو بدم كه ما همچنان با نشاط ر و روحيه بيشتر كار خودمون رو ادامه مي ديم
و از همه دوستان كه ما رو حمايت كردند و با نظرات خودشون ما را راهنمايي تشكر مي كنم
ما برنامه هايي در دست اقدام داريم كه به مرور زمان اعلام مي گردد از جمله يك طرح بسيار مهم ما كسب در آمد:0013: اعضاي سايت هست كه دردست بررسي ميباشد
لطفا نظرات و راهكارها ي خودتون رو در همين پست بفرستين
مطمئن باشيد كه نظرات و پيشنهادات منطقي در دستور كار قرار خواهد گرفت

morteza_rk
07-03-2010, 15:57
سلام به همه مخصوصا مدیران پر تلاش و پر انرژی این سایت

به نظر من سایت ایران میکرو میتونه چنتا تیم از اعضا تشکیل بده و برای هر تیم یه اتاق گفتگوی مخصوص در نظر بگیره که فقط اعضای اون تیم بتونن توی اون اتاق تاپیک بزنن. بعد نمایندگی های سایت در سراسر ایران می تونن از شرکتها ، موسسات ، دانشجوها و ... پروژه بگیرن و این پروژه با مشورت اعضای تیمها به تیمی که تخصص بیشتری راجع به موضوع داره تحویل داده بشه تا اون تیم پروژه رو تکمیل کنن و به متقاضی تحویل بدن ، اونوقت درامد حاصل از این پروژه هم میتونه به کل سایت برسه (برای توسعه و پیشرفت سایت و حق بازاریابی) هم به نفرات اون تیم.

البته میشه چنتا تیم روی یک پروژه کار کنن ، بدین صورت که هر پروژه به چند زیر پروژه تقسیم میشه و هر تیم مسولیت طراحی و ساخت یه قسمت رو به عهده می گیره.

اینطوری هم یه درآمد برای اعضای فعال سایت کسب میشه و اسم سایت بزرگ میشه و معروفتر و قوی تر میشه. در انتها میشه با انجام پروژه ها برای سایت و اعضای تیم های اون یه رزومه ی کاری خوب تهیه کرد.

morteza_rk
07-03-2010, 16:08
البته یه خوبی دیگه ای که این اتاقهای مخصوص میتونن داشته باشن اینه که در اونها ایده های جدید ممکنه بروز کنه که قبلا در مورد اون ایده کاری صورت نگرفته باشه ، اونوقت اون تیم می تونه اون ایده رو به عمل تبدیل کنه و براش به اسم سایت یا شرکت ایران میکرو گواهی ثبت اختراع و تائیدیه علمی بگیره ، به مرور زمان و افزایش این اختراعات و افتخارات زمینه برای شرکت یه تیم منتخب از سایت در مسابقات مختلف اختراعات و مسابقات جهانی فراهم میشه و از این طریق سایت جهانی میشه و پروژههای معتبرتری رو می تونه جذب کنه! اونوقت آینده کاری همه ی تیمها تضمین میشه و کسانیکه در حال حاضر دانشجو هستن بعداز درس یه کار خوب دارن.

فکرشو بکنید یه شرکت بی حد و مرز به نام ایران میکرو که در کل ایران دفتر داره و پروژهای مهمی رو انجام میده ، همه ی تیمها هم می تونن در سهام شرکت شریک باشن و در کل یه جورایی شرکت سهامی عام میشه! و در تاسیس هر دفتر جدید همه می تونن سرمایه گذاری کنن و از طریق به هیچکس فشار مالی وارد نمیشه.

البته این پروسه خیلی زمان بره ، شاید 4 - 5 سال طول بکشه ، اما به نظر من ارزش داره چون با داشتن همچین هدف بزرگی حتی اگه سایت به تمامی هدفهاش نرسه کسی چیزی از دست نداده! بلکه بر توانایی هاش اضافه شده و خودبخود دچار پیشرفت حداقل فردی شده!

بنظرم ایجاد یه نظرسنجی در مورد نظر من میتونهمفید باشه!

tozin
10-03-2010, 18:33
سلام به همه
منم با نظر آقا مرتضی موافقم
باشد که روزی برسد که این سایت برترین سایت جهان شود و به آن افتخار کنیم

هنرفر
19-03-2010, 14:15
همگی برای پیشرفت ایران و موفقت روز افزان این سایت تا آخر ایستاده ایم.
ما می تونیم از اعضای این سایت به عنوان نماینده ی فروش محصولات در سراسر ایران استفاده کنیم.کافیه اعضایی که مایلند معرفی و نمونه ای از محصولات را تحویل بگیرند.

رهتازالکترونیک
26-03-2010, 00:31
آقا چرااين سايت جهاني نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من خودم يه دو سه ماهي مي شه كه عضو اين سايت شدم اونقدر برام مفيد بوده كه تو دانشگاه دارم واسه همكلاسي هام تبليغ

مي كنم دو سه تا شون رو جذب كردم و به تلاش خودم هم ادامه مي دم .......

پس همگي دست در دست هم پيش به سوي پيشرفت ايران ميكرو وايران سرافراز.

sobhanian
28-03-2010, 00:39
سلام ; من امروز از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر پاساژ امجد - عباسيان - پايا الكترونيك بودم بعضي از مغازه ها off بودن , ولي تونستم اطلاعاتي در مورد lpc23xx arm7 و بورد آموزشي مربوط به اون اطلاعاتي هر چند مختصر بيابم . اين بورد محصول اصفهان و قيمتش 230.000 تومان مي باشد . قيمت خود پروسسور تنهاش هم حدودا" 18.000 تومان . من دارم روي گزينه هايي كه مد نظره كار مي كنم اگه بتونم نتيجه گيري كنم خدمتتون تقديم مي كنم .

Elec_l0vE
28-03-2010, 00:58
بله خيلي انجمن خوبيه مخصوصا كه جواباي رباتيك منو همش ميدن aa) (بعضي وقتا هم ميپيچونن)
ميگم عناوين اين مجله چي هست ؟ avr هم توشه ؟

Division
28-03-2010, 01:27
بله خيلي انجمن خوبيه مخصوصا كه جواباي رباتيك منو همش ميدن aa) (بعضي وقتا هم ميپيچونن)
ميگم عناوين اين مجله چي هست ؟ avr هم توشه ؟

من آقا مرتضي كه گلومون خشك شد تو انجمن روباتيك، بعدش شما مياي و مي گي كه مي پيچوننت بابا اي ول اگه از اين به بعد به سوالاتت جواب داديم اين خط اينم نشون :lol::lol::lol:

Elec_l0vE
28-03-2010, 01:43
ميخاستم اذيتتون كنم و گرنه من مديونم به شما ii998)

sobhanian
28-03-2010, 19:40
سلام ; بينهايت از pmm8 ممنونم . ميدونم كه اين نتيجه ئ تلاش شبانه روزي گروهه . حداقل كاري كه اعضائ تازه وارد مثل خود من مي تونن انجام بدن اينه كه نهايت تشكر رو از تك تك شما داشته باشيم و بعد از مطالعه در اسرع وقت نظرم رو اعلام مي كنم . جدا" مجله شماره 8 بهترين عيدي براي اعضاي ايران ميكرو است .

robatic
29-03-2010, 01:07
خواستم بدین وسیله از همه مسئولان سایت و این انجمن و همچنین کسانی که برای این مقالات زحمت کشیدند تشکر کنم.
مجموعه مقالات بسیار مفید بود .
به امید پیشرفت ایران و ایرانی .
خسته نباشید .

ali_aaa
30-03-2010, 14:35
سلام
حیفم اومد فقط دکمه تشکر را بزنم
واقعاً از زحماتی که کشیده و می کشین یک دنیا سپاسگزارم

راستی:
آنتی ویروس من(Nod32-V4)
فایل Webconverter.exe را ویروسی نشون میده
ویروسش ام Win32/Sality.NAU نشون میده