PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک فوری

external9
03-03-2010, 04:19
سلام به دوستان عزیز لطفا من رو کمک کنید من حدود 5 یا 6 ساعت داشتم شماتیک مدارم رو برای تهیه pcb می کشیدم که هنگامی که یک پایه به ایسی مورد نظرم اضافه کردم پروتوش یک ارور داد و کلا رفت و دوباره که باز کردم دیگه خبری از شماتیک نبود ایا در جایی ذخیره شده بعد از صفحه خارج شده؟ اگر ذخیره شده لطفا بگید کدوم قسمته .اشتباه من این بود که ذخیره نکردم از دوستان درخواست کمک دارم با تشکر

morteza_rk
03-03-2010, 16:05
سلام دوست من

فکر نمی کنم که طرحتون در جایی ذخیره شده باشه ، این مشکل معمولا در نسخه هایی که خوب کرک نشدن یا کرکشون خوب نصب نشده بوجود میاد و در نسخه های 7.2 پروتیوس بیشتر اتفاق می افته. من یکی دو بار این بالا سرم اومده ولی کارم مهم نبود.

از دوستان دیگه هم می خوام که اگه تجربه ای دارن ارائه بدن شاید مشکل این دوستمون رفع بشه.

mehrdadgh
04-03-2010, 12:35
نه چاره ای نداره
اک آپ هم که نگرفتی !
خدا رحمت کندش از اول بکش

Division
04-03-2010, 17:05
با سلام

به نظر منم چاره اي نداره چون نرم افزار خود به خود close شده بدون اينكه اطلاعاتش رو يه جايي ذخيره كنه .
مثل دوستاي كه گفتن، اين مصيبت چندين بار بر سر منم نازل شده....

armstk
04-03-2010, 18:51
تمام اين مشكلات زير سر كرك پروتيوس هستش
تمامي كرك ها هم همين مشكل رو دارن

masoodhashemy
04-03-2010, 21:05
من با نسخه 7.6 این مشکل دارم به خاطر همین نسخه 7.4 رو ریختم.
در ضمن نصب کتابخانه های متفرقه روی proteus یکی از این عوامل هست.
در بعضی مواقع که بسته میشه بعد از باز کردن نرم افزار پیام میاره که آیا میخواهید ریکاور کنم که بزن بله و نقشه بر میگرده(اگر پیام بیاره)
اگر نقشه ای کشیدید و بسته میشه فایل با پسوند pwi را حذف کنید و فایل dsn را باز کنید و یکبار save بزنید مشکلش حل میشه.