PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبریک به همه اعضای ایران میکرو

admin
17-02-2010, 23:32
سلام
با لطف و عنایت حق تعالی سایت به روی سرور اختصاصی قرار گرفت
سرعت لود سایت بسیار بهبود یافته است
به زودی فضای آپلود کاربران افزایش خواهد یافت
و به امید یگانه هستی بیش از پیش و با امید و فردای روشن اهداف خود را دنبال می کنیم
با ما باشید!

kavir
17-02-2010, 23:45
سلام
منم تبریک می گم این کار بزرگی هست سرعت هم بسیار بهبود پیدا کرده
به امید فردای روشن !

M3R
18-02-2010, 01:18
دست شما درد نکنه.
سرعت لود سایت عالی شده.
تبریک میگم به کاربران ایران میکرو.

morteza_rk
18-02-2010, 01:37
مدیران محترم سایت ایران میکرو مخصوصا جناب آقای زارعی

منتقل شدن سایت تازه تاسیس اما کهنه کار شما رو به روی سرور اختصاصیتون تبریک میگم و امیدوارم همچون گذشته در خدمت جوانان عزیز این مرز و بوم بوده و همواره سر افراز باشید.

(البته من برای این تبریک یه تاپیک جدا زدم! چون هنوز این تاپیک ایجاد نشده بود! اگه اون اضافست پاکش کنید. شرمنده)

تبریک تبریک تبریک

:o :o :o :o

armstk
18-02-2010, 23:50
انتقال سرور سايت خيلي خوب بود و باعث افزايش سرعت باز شدن صحفه سايت شده
فقط يك سري مشكلات هم بوجود اومده:
قبل از اين كه سرور سايت رو تغير بدين من هر وقت وارد سايت ميشدم فقط همون دفعه اول يوزر و پسوردمو وارد مي كردم و تيك ذخيره رو هم مي زدم و در دفعات بعدي كه وارد سايت ميشدم ديگه نياز نداشت يوزر و پسوورد بدم
ولي ديگه الان اينتوري نيست
يعني هر دفعه وارد سايت ميشم و حتي تيك ذخيره رو هم ميزنم بازم در مراجعه بعديم به سايت بايد دوباره يوزر و پسوورد وارد كنم
مشكل از چيه؟

در ضمن سرور سايت انگار با بعضي از مكان ها سازگار نيست

kavir
19-02-2010, 12:40
انتقال سرور سايت خيلي خوب بود و باعث افزايش سرعت باز شدن صحفه سايت شده
فقط يك سري مشكلات هم بوجود اومده:
قبل از اين كه سرور سايت رو تغير بدين من هر وقت وارد سايت ميشدم فقط همون دفعه اول يوزر و پسوردمو وارد مي كردم و تيك ذخيره رو هم مي زدم و در دفعات بعدي كه وارد سايت ميشدم ديگه نياز نداشت يوزر و پسوورد بدم
ولي ديگه الان اينتوري نيست
يعني هر دفعه وارد سايت ميشم و حتي تيك ذخيره رو هم ميزنم بازم در مراجعه بعديم به سايت بايد دوباره يوزر و پسوورد وارد كنم
مشكل از چيه؟

در ضمن سرور سايت انگار با بعضي از مكان ها سازگار نيست
سلام
مورد اول رو بررسی می کنیم
مورد دوم بله dns ها هنوز به طور کامل ست نشده و ممکنه بعضی مناطق سایت براشون باز نشه

arsalan681
19-02-2010, 13:21
من هم تیریک میگم این موفقیت رو .
پیش به سوی پیروژی و سربلندی وموفقیت
امیدوارم روز به روز به موفقیت ها اضافه بشه
یا علی