PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در wincc

Amiri
16-02-2010, 17:35
با سلام :D

این سرویس AS-OS چند به سلامتی سرویس نموده مارو :x نصبه اما تو سیماتیک PC-Station ندارم ، مشکل کجاست ؟ فکر کنم تا الان N+1 بار هم هر دوی WinCC و سیماتیک رو نصب مجدد کرده باشم ولی بازهم مشکل پا برجاست ! :x

کسی هست راهنمایی کنه ؟

مرسی

usef
16-02-2010, 17:49
سلام
من همچین مشکلی نداشتم.والا نمی دونم
اگه میخواین من ستاپ wincc خودم رو برات بفرستم شاید مشکل از برنامه ات باشه؟

Amiri
16-02-2010, 19:45
سلام
من همچین مشکلی نداشتم.والا نمی دونم
اگه میخواین من ستاپ wincc خودم رو برات بفرستم شاید مشکل از برنامه ات باشه؟

ممنون از لطفت خط ام Dial Up اه و سرعتم پایین در ضمن قبلاً همچین مشکلی رو باهش نداشتم ، من Wincc 6.0 SP4 رو با سیماتیک 2004 نصب میکنم ! این مشکل پیش میاد ( قبلاً نبود !!! ) حالا مجبور شدم سیماتیک 2002 با WINCC 6.0 SP1 نصب کنم تا کار کنه ! ( فعلاً موقتی دارم با سیماتیک 2002 کار میکنم - CFC هم رو 2002 ام نصب نمیشه :( )

پ.ن : به نظرت ممکنه بخاطر اینکه قبلاً PCS7 نصب کرده بودم و as-os اش رو پاک نکرده بودم همچنین مشکلی پیش اومده باشه ؟

ممنون

usef
16-02-2010, 21:27
والا من از شما پایین ترم چون من هر چی زور زدم نتونستم pcs7 رو نصب کنم؟ باز شما موفق به نصب شدی ؟
از این اینجا هم مشخصه جز من و شما کسی همچین علاقه به plc نداره . انشالله بتونیم به هم کمک کنیم

Amiri
16-02-2010, 22:23

شما استاد ما هستی . بله من PCS7 رو نصیبیدم :wink: کجاش مشکل داری بگو شاید کمکی از دستم بر بیاد .

پ.ن : یه مشکل جالب ( و تکراری) با WINCC SP1 برام پیش اومد و اونم اینه که ارتباط MPI با اون رو نمیشه تعریف کرد ! به این صورت من میام برای OS ام یه WINCCAPP و یه CP پروفی باس میذارم ، وقتی میخوام تو تنظیمات از روی پرفی باس برم رو MPI صقحه اتوماتیک وار CLOSE میشه ! :cry: قبلاً هم به این مشکل برخورد کرده بودم ، فکر کردم مشکل ویندوزه اینبار هم که ویندوز رو عوض کردم بازهم مشکل پا برجاست !!! ( البته الان با Profibus کانکتم اما میخواستم ببینم کسی دیگه ای هم به این باگ نرم افزاری برخورد کرده یا نه ! )

شاد باشید