PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرد همايي اعضاي ايران ميكرو

armstk
16-02-2010, 00:04
در آذر ماه همين امسال موضوعي رو در سايت ir-micro ديدم كه آقاي 1nafar نوشته بود ما نگاه ميكرديمو حسرت ميخورديم:( موضوع اون به اين قرار بود

سلام
عنوان : پانزدهمين نمايشگاه بين المللی الکترونيک، کامپيوتر و تجارت الکترونيکی

محل برگراری: تهران - محل دائمی نمايشگاه بين المللی جمهوری اسلامي ايران

ساعت بازديد: 9 صبح الي 16 بعدازظهر

تاريخ برگزاري: 7-3 آذرماه 1388

برگزار کننده: شرکت سهامی نمايشگاههای بين المللی جمهوری اسلامی ايران
نظرتون چی هست ؟
در این گردهمایی که در فضایی باز انجام میشه ، ما میتونیم ضمن اشنایی بیشتر با هم ، اقدام به تبادل اطلاعات و نرم افزار و کتاب و.... در زمینه الکترونیک ، رباتیک ، برق و... کنیم .
کیا میان ؟
چه موقع باشه ؟
و کجای نمایشگاه ؟
و....
با تشکر .

در اين جا چندين مشكل بودش:
1:بعضي ها مثله من كه توي شهرستان هستن نمي توستن بيان و فقط حسرت ميخوردن
2:بيشتري ها بهانه مي آودن كه چرا اين موضوع رو زود تر نگفتين شما بايد يك ماه پيش اين موضوع رو به ما ميگفتين
3:بعضي ها جا و مكاني براي سكونت توي تهران نداشتن
ولي در اين گرد همايي ديگه يك چنين مشكلاتي نباشه

با دوستان صحبت كردم و اونا هم نظري يكسان داشتن
محل گرد همايي اعضاي ايران ميكرو
موضوع:بيست و سومين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران 1389
مكان:تهران مصلاي امام(ره)
زمان: حدود هاي ارديبهشت ماه 89

در اين گردهمايي موضوعات مفيدي وجود داره از جمله:
1:باعث تبادل اطلاعات بين دوستان ميشه و اطلاعات زيادي بين دوستان رد و بدل ميشه
2:ممكنه كه دوستان بين خودشون يك سري كتاب و cd رد و بدل كنند كه خود كمك زيادي ميكنه
3:ايجاد رابطه دوستي واقعي نه مجازي بين اعضا
4:آشنا شدن دوستان با قيافه،تيپ و رفتار ديگر دوستان

5: هم فاله هم تماشا، ابتدا دوستان شهرستاني كه دارن از كمبود قطعات رنج ميكشن يك سري به نمايشگاه كتاب ميزنن و ميتونن جديدترين كتاب هاي منتشر شده رو با تخفيف بخرن(معمولا كتاب هاي جديد ابتدا در تهران مياد بعد از 2 3 ماه توي شهرستان ها مياد) بعد از اين كه نمايشگاه رو هم ديدن ميتونيم يه سري به بزرگترين مراكز فروش قطعات الكترونيك واقع در خيابون جمهوري بزنيم و حالا هركي كه كمبود قطعات داره(مثله من) ميتونن جديدترين قطعات موجود در ايران رو با قيمتي صد البته ارزون تر از شهرستان هاي ديگه بخرن

6:بعضي از دوستان خوبمون هم كه ساكن تهران هستن(1nafar،farzadswو ....) ميتونن در مورد مكان ها و نحوه عبور مرور به ما كمك زيادي كنن ولي اگر آدم خودش تنهايي بره بايد يه چند دفعه تو تهران گم بشه بعد بره پاساژ امجد!
من خودم يك بار بيشتر قسمت نشد به امجد سر بزنم تازه همون دفعه هم بين ترمينال جنوب و امجد سرگردون بودم ولي بالاخره تونستم خودمو برسونم امجد!
واقعا نمي دونم بايد چه طوري توصيفش كنم كه چقدر لذت بردم ،در مقايسه با شهر خودمون كه كلا 20 تا مغازه الكترونيك داره كه همشون هم قطعاتي مشابه با قيمت زيادي رو ميفروشن ولي زماني كه پاساژ امجد و عباسيان رو ديدم كه 1000 تا مغازه داره يكي فقط سلف ميفروشه يكي فقط قطعات جديد رو ميفروشه و يكي فقط قطعات نظامي ميفروشه و....
تازه خدا رحم كنه به اونايي كه توي شهرستان ها و روستاهاي كوچيك زنگي ميكنن حتي 1n4007 هم ندارن بخرن
تعداد دوستان هم كه زياد بشه اگر ديديم فروشنده با ما گرون حساب ميكنه دوستان رو ميفرستيم ابتدا با زبون خوش بهش ميگيم كه قيمتش رو پايين بيار اگر نياورد دوستان كه ماشاالله همگي شون ورزشكارن ميريزيم سر فروشنده و....(شوخي كردما جدي نگيرين:0013:)

دوستان در ir-micro همشون بهانه آورده بودن كه چرا اين قدر دير گفتين ما بياييم ولي من اومدم 2 ماه قبل گردهمايي اعلام كردم كه ديگه عذر و بهانه اي نباشه البته اين موضوع كه در ir-micro گفته شده بود در انتها توي نمايشگاه فقط 5 نفر از اعضاي اونا اومده بودن! پس سعي كنين كه بياين كه تعدادمون بيشتر از اين مقدار باشه
راستي اونايي كه بيان نهار رو به حساب آقاي زارعي صرف ميكنن(الان همه 11 هزار اعضاي ايران ميكرو اعلام آمادگي ميكنن!!!:0013:)
پس دوستان همگي نظرشون رو اعلام كنن تا تكليف مشخص بشه

مكان و زمان نهايي گردهمايي
به دليل همزمان بودن برگزاري امتحانات با نمايشگاه كتاب، فعلا نمايشگاه كتاب كنسل شده وبهترين گزينه مسابقات بين المللي روبوكاپ ايران كه در نمايشگاه بين المللي برگزار ميشه هستش

محل برگزاري گردهمايي اعضاي ايران ميكرو
مكان:تهران ، محل دايمي نمايشگاه هاي بين الملي تهران
زمان:1389/01/16 شانزدهم فروردين ماه سال آينده

افرادي كه مايل به اومدن در گردهمايي هستن لطفا ايميل و همچنين شماره تلفن همراه خودشون رو به من پيغان خصوصي بزنن

با تشكر

ROBOMAN
16-02-2010, 00:43
سلام
منم موافقم به شرطي كه آقا مهدي با ما ناهار بدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:wink:

kavir
16-02-2010, 00:54
سلام
پیشنهاد خوبه من یکی از طرف خودم اگر مشکلی پیش نیاد می یام دوستان هر کسی میاد همینجا بگه و تا قبل از رفتن در تماس باشیم
ناهار !!!:mrgreen: 11 هزار نفر اگر انشاءالله بیان ما ناهار میدیم ولی 11 سال هم زیر قرض می ذارید مارو:mrgreen:

arsalan681
16-02-2010, 01:23
من هم انشاءا.. میام اگه سربازی رو جلو ننداختم .حالا ناهار هم نباشه مهم نیست مهم جمع شدن دوستان کنار هم و آشنایی با این مغز های متفکر هست. موفق باشید.

farzadsw
16-02-2010, 01:29
پیشنهاد خوبیه ، منم سعی میکنم بیام
اگه نمایشگاه دیگه ای که یکم زودتر برگذار میشه میشناسید بگید شاید روی اون توافق شد ؟! به خاطر امتحانا میگم . از طرفی هم نمایشگاه کتاب خیلی شلوغه و نمیتونید با آرامش دنبال کتاب بگردید ، از طرف دیگه کتاب جدیدی اونجا نیست که نشه تو انقلاب پیداش کرد . ولی خوب تخفیف داره. (البته نمایشگاه مفیدی باشه ، نه مثلا مصالح ساختمانی)
اون نمایشگاه " پانزدهمين نمايشگاه بين المللی الکترونيک، کامپيوتر و تجارت الکترونيکی" رو هم رفتم (روز پنجشنبش ) ولی خبر نداشتم همچین قضیه ای هست ! البته خوب شد نیومدید چون خود نمایشگاه که هیچی نداشت .

farzadsw
16-02-2010, 01:54
بله منم کاملا موافقم
فقط گفتم چون بهانه آشنایی هست ، اگه یه نمایشگاه نسبتا مناسب دیگه ای ،زودتر برگزار بشه میتونه بهتر باشه . اگرم نمایشگاه ئیگه نیست همون نمایشگاه کتاب خوبه

1nafar
16-02-2010, 01:54
بعضي از دوستان خوبمون هم كه ساكن تهران هستن(1nafar،farzadswو ....) ميتونن در مورد مكان ها و نحوه عبور مرور به ما كمك زيادي كنن ولي اگر آدم خودش تنهايي بره بايد يه چند دفعه تو تهران گم بشه بعد بره پاساژ امجد!
سلام
اول باید عرض کنم که من مکان مشخصی ندارم و در زمان های مختلف اهل شهر های مختلف هستم ( در حال حاضر املی هستم :0013:)
من حتما میام ، کلیه افرادی که میتونن بیان همین جا اعلام کنن تا یک هفته قبل از گردهمایی با ایمیل بهشون خبر داده بشه
با تشکر از دوست خوبمون armstk ، به خاطر این پست .

kavir
16-02-2010, 02:00
بله منم کاملا موافقم
فقط گفتم چون بهانه آشنایی هست ، اگه یه نمایشگاه نسبتا مناسب دیگه ای ،زودتر برگزار بشه میتونه بهتر باشه . اگرم نمایشگاه ئیگه نیست همون نمایشگاه کتاب خوبه
پست اصلی حذف شد یهو دوستان فکر نکنند آقا فرزاد همینجوری نقل گفته
پست اصلی این بود:
نمایشگاه بهانه ای هست تا دوستان از نزدیک با هم آشنا بشیم حتی اگر از نمایشگاه چیزی نخریم
------------------
من یکی اینور سال که نمی رسم اونور سال هم بهترین زمان همین نمایشگاه هست اگر نمایشگاه دیگه ای هست دوستان مطرح کنند

farzadsw
16-02-2010, 02:21
دوستان یه نگاهی به اینا بندازن:
You can see links before reply
مسابقات ربوکاپ آزاد خیلی مناسب به نظر میاد ، فقط من نمیدونم همه میتونن برن یا باید کارتی چیزی داشته باشن ؟
شما اطلاعی دارید؟
تاریخش 20 فروردینه

armstk
16-02-2010, 11:11
آقا فرزاد درست ميگن نمايشگاه كتاب هم خيلي شلوغه و هم زياد به الكترونيك ربطي نداره مهمتر از زمان برگزاري نمايشگاه با زمان برگزاري امتحانات برابره و ممكنه بهضي ها نتونن بيان
مي خاستيم كه برنامه رو به همين امسال موكول كنيم ولي هيچ كدوم از نمايشگاهها ربطي به الكترونيك نداره فقط نمايشگاه انرژي هاي تجديد پذير 1 درصد به الكترونيك ربط داره تاريخ برگذاري هم از 88/12/11 تا 88/12/14 هستش

سال ديگه قراره كه پنجمين مسابقات روبوكاپ آزاد ايران شروع بشه تاريخ برگزاري از89/1/16 تا 89/1/20 هستش
به نظر من اين بهترين گزينه هستش اولا كه اين نمايشگاه فقط در مورد روباتيك هستش و نمايشگاه به اندازه نمايشگاه كتاب شلوغ نميشه در ضمن كاملا با الكترونيك مرتبط هستش و آقاي زارعي هم ميتونن تشريف بيارن و همچنين با زمان برگزاري نمايشگاه حدود 1 ماه قبل امتحانات درسي هستش تازه يكي دو هفته بعد از 13 فروردين ماه بعضي از دانشگاهها هنوز تعطيل هستن(مثل من)

كيا با نمايشگاه انرژي تجديد پذير در 88/12/11 موافق هستن؟
كيا با نمايشگاه روبوكاپ آزاد در 89/1/16 موافق هستن؟
كيا با نمايشگاه كتاب در ارديبهشت ماه موافق هستن؟

ROBOMAN
16-02-2010, 12:00
من با روبوكاپ موافقم

usef
16-02-2010, 12:41
سلام
ای ول بابا ما هم هستیم
ما رو هم تحویل بگیرید حالا جز مدیران نستیم ولی کوچک شما هستیم که؟

kavir
16-02-2010, 13:04
سلام
ای ول بابا ما هم هستیم
ما رو هم تحویل بگیرید حالا جز مدیران نستیم ولی کوچک شما هستیم که؟
سلام
عنوان تاپیک هم خورده اعضای ایران میکرو یعنی همه :0013: مدیر و غیر مدیر نداره :wink:

Amiri
16-02-2010, 14:54
با سلام :d

وقت کنم ، خوشحال میشم که من بیام

شاد باشید

empier
17-02-2010, 02:05
سلام دوستان
Iran Open 2010 هم براي گرد همايي خوبه
درست بعد تعطيلات عيد

morteza_rk
17-02-2010, 23:59
دوست خوبم آقای armstk

بهتره یه نظر سنجی برای این پست راه بندازی تا بینی که کدوم نمایشگاه رای بیشتری میاره و بهتره!

البته منم خیلی دوست دارم که بیام ولی صد افسوس که این خدمت سربازی لعنتی گریبانگیرمه!

آه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ....... ii998)

arsalan681
28-02-2010, 12:57
چی شد دوستان به نتیجه نرسید این بحث؟؟
بالاخره کجا و کی؟

armstk
28-02-2010, 15:40
به دليل همزمان بودن برگزاري امتحانات با نمايشگاه كتاب، فعلا نمايشگاه كتاب كنسل شده وبهترين گزينه مسابقات بين المللي روبوكاپ ايران كه در نمايشگاه بين المللي برگزار ميشه هستش

مكان:تهران ، محل دايمي نمايشگاه هاي بين الملي تهران ضلع جنوبي استخر
زمان:1389/01/16 شانزدهم فروردين ماه سال آينده

افرادي كه مايل به اومدن در گردهمايي هستن لطفا ايميل و همچنين شماره تلفن همراه خودشون رو به من پيغان خصوصي بزنن

با تشكر

farzadsw
02-03-2010, 00:50
اگه مطمئنید بازدید از مسابقات روباتیک 16 فروردین آزاده ،
بهتره این جا قرار بگزاریم :
ضلع جنوبی استخر

1nafar
08-03-2010, 00:26
ok
هر کسی میتوه بیاد در ادامه همین پست مطرح کنه .

farzadsw
08-03-2010, 01:47
من که حتما سعی میکنم بیام ، بزدید از مسابقات هم آزاده (پرسیدم) .

فقط روز و ساعت دقیقش رو به صورت نظر سنجی مطرح کنید تا تصویب بشه .

Division
11-03-2010, 00:43
به نظر من نمايشگاه بين المللي كتاب بهترين زمان ممكنه هست كه بياييم با هم از نزديك آشنا بشيم .
من كه نمايشگاه كتاب امسال حتما مي يام :wink:

Elec_l0vE
11-03-2010, 02:53
منم دوست دارم بیام ولی خب راستش يه خورده خجالتیم

farzadsw
24-03-2010, 03:37
مثل اینکه تاپیک رفته پایین برای همین گفتم یه پست دیگه بدم تا اونایی که این تاپیک رو ندیدن ببینن .

فعلا زمان و مکانی که تصویب شده اینه :

مكان:تهران ، محل دايمي نمايشگاه هاي بين الملي تهران ضلع جنوبي استخر( مسابقات رباتیک آزاد ایران)
زمان:1389/01/19 نوزدهم فروردين ماه امسال ( پنج شنبه)

همونجایی که تو عکس ضربدر قرمز خورده :

با توجه به اینکه زمانش حدود 2 هفته دیگه هست ،افرادی که میان ، همینجا دوباره پست بزنن .(خودم که مسلما میام)

درضمن این گرد همایی هیچ منافاتی با گردهمایی دیگه برای مثلا نمایشگاه کتاب نداره ، بعد از این میتونیم باز هم گرد همایی داشته باشیم .( فعلا که سهمیه بندی نشده !)

* لطفا همینجا دوباره پست بزنید

1nafar
25-03-2010, 18:38
سلام
من و roboman حتما میاییم .

farzadsw
26-03-2010, 00:49
خب پس تا اینجا من و 1nafar و roboman و armstk میایم ، بقیه هم اگه میان بگن شاید به قید قرعه یه پروگرمر بهشون اهدا شد :lol:

ساعت دقیقش رو هم تعیین کنیم بهتره ، به نظر من ساعت 11 خوبه . بقیه هم نظرشون رو بدن.

Elec_l0vE
26-03-2010, 01:23
بچه ها عكساتون رو بزاريد بهتر همديگه رو پيدا كنيد :)

armstk
26-03-2010, 01:56
از همگی اعضای ایران میکرو دعوت میشه که که حتما توی این تجمع شرکت کنن که مطمئنا برای همشون خاطره خوبی میشه
فرقی هم نمی کنه که زن هستید یا مرد!کوچک هستین یا بزرگ ! مهم اینه که از نزدیک با هم دیگه آشنا بشین و اطلاعات رو رد و بدل کنین
احتمالا هم بعد از بازدید نمایشگاه روبوکاپ یه سر به پاساژ امجد و عباسین میزنیم (البته چون پنج شنبه هستش مغازه ها ساعت 3 4 میبندن بنابراین باید در این مورد زود تر اقدام کرد)
خوشحال میشم که همتون شرکت کنین

Division
26-03-2010, 02:14
از همگی اعضای ایران میکرو دعوت میشه که که حتما توی این تجمع شرکت کنن که مطمئنا برای همشون خاطره خوبی میشه
فرقی هم نمی کنه که زن هستید یا مرد!کوچک هستین یا بزرگ ! مهم اینه که از نزدیک با هم دیگه آشنا بشین و اطلاعات رو رد و بدل کنین
احتمالا هم بعد از بازدید نمایشگاه روبوکاپ یه سر به پاساژ امجد و عباسین میزنیم (البته چون پنج شنبه هستش مغازه ها ساعت 3 4 میبندن بنابراین باید در این مورد زود تر اقدام کرد)
خوشحال میشم که همتون شرکت کنین

مرسي دوست عزيز ولي من دلم پر ميكشه كه بيام ولي حيف كه نمي تونم .

اما همون طور كه تو پست ديگه اي گفتم نمايشگاه بين المللي كتاب امسال من حتماً تهرانم، ازتون خواهش مي كنم يه برنامه مفصل برا اون موقع تدارك ببينيد .

بازم از لطف بيكرانت ممنون :wink:

farzadsw
26-03-2010, 02:35
اگه خدا بخواد برای نمایشگاه کتاب هم برنامه میگذاریم .

اینم یه عکس کوچولو از خودم:

*لینک عکسها عوض شد

morteza_rk
26-03-2010, 02:45
من که قبلا هم گفتم نمی تونم بیام ، ولی طبق تجربه ای که من دارم مغازه های امجد و عباسیان ساعت 12 تا 1 ، نهایتا استثنائا تا 2 بازن! نه 3 - 4 !

البته چهره از این قاعده مستثناست! و عموما تا همون 3 - 4 باز هست. پاساژ فرشته که راس ساعت 1 راسما تعطیله! بهرحال گفتم شاید این تجربیات بدرد بخوره.

راستی فرزاد جان عکستو یه جای دیگه هم آپلود کن ، چون من نمی تونم ببینمش!

farzadsw
26-03-2010, 03:09
اینم یه عکس از armstk :

البته امیدوارم خودشون یه عکس واضح تر رو بگذارن :lol:

Elec_l0vE
26-03-2010, 03:11
نمي دونم چرا من عكسي نميبينم !

armstk
26-03-2010, 13:27
نمی دونم این فرزاد عکس ما رو از کجا گیر آورده ؟!؟!؟ ولی هر چی هست عکس خودم هستش
قابل توجه دوستان!!! اسم و فامیل farzadsw اینه:

نام:فرزاد
فامیل:احمدی نژاد !!!
نام پدر : محمود !!!
متولد: 1368

باورتون نمی شه از خودش بپرسین !

من که برسم نمایشگاه داد می زنم:
آقای احمدی نژااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااد ......... آقای احمدی نژااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااد کجااااااااااااااایی؟؟

من و فرزاد که عکسمون رو گذاشتیم ! حالا نوبت به آقایون 1nafar و roboman رسیده !

هر چه سریع تر بزارین تا تو نمایشگاه بتونیم پیداتون کنیمaa)

kavir
27-03-2010, 02:41
سلام
دوستان اخرش دقیق کی شد؟
ما که از دیار یزد باید بیایم راه طولانی هست قبلش باید برنامه ریز کنیم میایم سریع برگردیم اگر جور شد خیلی دلم می خواد منم بیام:0013:

farzadsw
27-03-2010, 04:52
نمی دونم این فرزاد عکس ما رو از کجا گیر آورده ؟!؟!؟ ولی هر چی هست عکس خودم هستش
قابل توجه دوستان!!! اسم و فامیل farzadsw اینه:

نام:فرزاد
فامیل:احمدی نژاد !!!
نام پدر : محمود !!!
متولد: 1368

باورتون نمی شه از خودش بپرسین !

من که برسم نمایشگاه داد می زنم:
آقای احمدی نژااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااد ......... آقای احمدی نژااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااد کجااااااااااااااایی؟؟

من و فرزاد که عکسمون رو گذاشتیم ! حالا نوبت به آقایون 1nafar و roboman رسیده !

هر چه سریع تر بزارین تا تو نمایشگاه بتونیم پیداتون کنیمaa)

شما یه عکس تر و تمیز بگذار که صورتت معلوم باشه !

اسم و فامیل رو هم نزدیک شدی ولی اشتباه داره !

شما هم اینو داد بزن ، با یه ماشین مشکی میان دنبالت بری اونجا که عرب ....

بقیه هم عکس بگذارن خوبه ها

دوستان اخرش دقیق کی شد؟

شد 5 شنبه ، ساعت 11 ( حالا ساعتش رو میشه یه چیز دیگه توافق کرد)

ROBOMAN
27-03-2010, 20:38
سلام اينم عكس من.
حالا يكم با فتوشاپ ور برين ببينم ميتونين عكسمو درست كنين.
در مورد بازيكن آزاد اگه اونجا شما رو ديدم بهتون ميگم:wink:

morteza_rk
27-03-2010, 20:43
سلام دادا

اگه میشه عکستو یه جای دیگه آپلود کن یا لینکشو بده ، چون من چیزی نمی بینم!

راستی این قضیه بازیکن آزاد سایت دیگه چیه؟

Division
27-03-2010, 20:49
سلام اينم عكس من.

نم دونم با كدوم چشم بصيرت بايد عكس آقاي ROBOMAN رو ديد :(:(:(
مهندس چيزي ديده نميشه اگه ميشه دوباره آپلود كنيد :wink:

armstk
28-03-2010, 01:14
شما یه عکس تر و تمیز بگذار که صورتت معلوم باشه !

اسم و فامیل رو هم نزدیک شدی ولی اشتباه داره !

شما هم اینو داد بزن ، با یه ماشین مشکی میان دنبالت بری اونجا که عرب ....

بابا از این تر و تمیز تر ! هر کی تمیز تر میخاد بیاد نمایشگاه دیگه

فرزاد احمدی نژاد مگه غیر از اینه؟!؟!؟

میام داد میزنم تازه با بلندگو !
ما منتظر عکسی هر چند کوچیک از آقایون 1NAFAR و ROBOMAN هستیم .................................

راستی بهتون نگفتم نه؟؟
مثله این که قراره فرزاد جان همرو به صرف نهار دعوت کنهaa)

arsalan681
28-03-2010, 02:29
سلام دوستان شرمنده من هم قرار بود بیام ولی متاسفانه نمیتونم ایشا اله گردهمایی بعدی

farzadsw
28-03-2010, 04:26
مثل اینکه الگوریتمی که استفاده کرده بودن برگشت ناپذیره :

معلوم شد که ایشون هم عینکی هستن ولی هنوز تصویر دقیقی از بینی ایشون دردست رس نیست !

راستی بهتون نگفتم نه؟؟
مثله این که قراره فرزاد جان همرو به صرف نهار دعوت کنه

آقای محمدرضا حسينا یا همون armstk اینقدر انسان شریفی هستن که وقتی قراره کار خیری انجام بدن(همون مهمون کردن بقیه برای نهار) ، سعی میکنن اسمشون برده نشه و به اسم بقیه این کار انجام بشه تا ریا نشه، احسنت .
درضمن اون قضیه قرعه کشی پروگرمر هم با هزینه ایشونه . گفتن به نفرات دوم و سوم هم میکروکنترلر هدیه میدن . چقدر سخاوت مندانه.

* آقا محمد رضا ما رو حرف شما حساب کردیم ها !

armstk
28-03-2010, 10:35
آقای محمدرضا حسينا یا همون armstk اینقدر انسان شریفی هستن که وقتی قراره کار خیری انجام بدن(همون مهمون کردن بقیه برای نهار) ، سعی میکنن اسمشون برده نشه و به اسم بقیه این کار انجام بشه تا ریا نشه، احسنت .
درضمن اون قضیه قرعه کشی پروگرمر هم با هزینه ایشونه . گفتن به نفرات دوم و سوم هم میکروکنترلر هدیه میدن . چقدر سخاوت مندانه.

* آقا محمد رضا ما رو حرف شما حساب کردیم ها !
بابا ما که اهل تهران نیستیم که ! شما بیاین مشهد من نوکر همتون هستم!

من دیدم فرزاد ساکنه تهرانه و در انتخاب و گرفتن نهار از بقیه وارد تره واسه همین گفتم که زحمتش رو فرزاد بکشه

پروگرمر هم میدم ولی 6 7 تا usbasb درست کردم و کامپیوتر هم شناسایی میکنه ولی پروگرمر نمی کنه ! واسه همین 6 7 تا پروگرمر که هر چند مشکل داره یه قرعه کشی میزاریم !

arsalan681
05-04-2010, 13:18
دوستان عکس دست جمعی یادتون نرهaa) توسایت بذارید

1nafar
05-04-2010, 17:56
سلام
ساعت مشخص نشد ؟
11 صبح خوبه ؟

Aghaeifar
05-04-2010, 18:22
اين بار كه نشد ولي از گردهمايي ها بعد يك نفر مسئول بشه فقط براي اون گرد همايي

براي اينكه بعد از مدتي حرف تموم ميشه و بچه ها نمي دونن چي بگن ! خوبه كه هر كس هم كه مي اد قبلش مبلغ مثلا2 تومن به حساب مسئول گرد همايي بريزه كه براي صرف يه ساندويچي چيزي باشه .
زمان گردهمايي هم بايد طوري باشه كه بچه هاي شهرستاني كه مي ان يه تير و دونشون بزنن مثلا همزمان با نمايشگاه كتاب ،‌جشنواره فيلم فجر و از اين جور چيز ها باشه .

ان شا الله من هم در گرد همايي بعدي شركت كنم اين بار كه توفيق ندارم .

moradi2
05-04-2010, 18:24
معمولا برای نمایشگاه کتاب همه میان .
انشااله برای اونجا یه برنامه ی خیلی خفن میریزیم .

ROBOMAN
06-04-2010, 12:20
سلام
من شاید نتونم 5شنبه بیام احتمالا جمعه بیام.

armstk
06-04-2010, 15:30
سلام
من ديشب تهران رسيدم و الان هم با فرزاد هستم و داريم صحبت مي كنيم !
آقاي roboman و آقاي هاشمي شما كجا هستين؟
همون ساعت 11 خوبه من و فرزادكه ميايم

armstk
06-04-2010, 15:43
راستي آقاي هاشمي من اين جا زياد به اينترنت دسترسي ندارم لطفا شماره تماس خودت رو برام sms كن:0013:
09371693728 !

1nafar
08-04-2010, 13:58
سلام
ما الان توی نمایشگاه هستیم و ....

admin
08-04-2010, 14:02
سلام
خيلي حيف شد نتونستم بيام
انشاءالله توي ارديبهشت مي يام:cry:

Aghaeifar
08-04-2010, 15:26
کی در قرعه کشی پروگرامر رو برد ؟ !!!! D:

armstk
08-04-2010, 18:37
من بروگرمر رو برنده شدم !!!
جاتون خالی خیلی حال داد

---------
ببخشید بزارین برگردم مشهد اون وقت همه چیز رو براتون توضیح میدم

Division
08-04-2010, 21:41
پيشنهاد مي كنم كه مديران سايت براي نمايشگاه بين المللي كتاب تهران يه برنامه درست و حسابي آماده كنن و در تاپيك مجزا اونايي واقعاً ميان اعلام آمادگي كنن .

به نظر من بهترين فرصت ممكنه هست كه از نزديك با هم ديگه آشنا بشيم و به بحث تبادل نظر پيرامون مباحث مختلف بپردازيم . :wink:

farzadsw
08-04-2010, 23:13
جای دوستان خیلی خالی بود ، خوش گذشت .

اما در مورد نمایشگاه کتاب :

" بيست و سومين نمايشگاه كتاب تهران از 15 تا 25 ارديبهشت ماه در مصلاي امام خميني (ره) تهران برگزار مي‌شود. "

خب پس فقط میمونه که یه تاپیک برای نظر سنجی برای ساعت و تاریخ دقیق زده بشه (تقیوم اردیبهشت ماه رو ضمیمه کردم) . بعد از تصویب زمان ، بهتره به صورت اطلاعیه تو سایت اعلام بشه .(مثل این سری ، ولی یکم زودتر مثلا 1 هفته قبل). وقت زیادی هم نمونده ، کمتر از 1 ماه دیگه نمایشگاه شروع میشه.

arsalan681
08-04-2010, 23:54
روزهای اول که غرفه ها میری میگن چند روز اینده کتابا رو میاریم پس روزهای اول نمایشگاه منتفی هست من با 23 یا 24 موافقم غیر از این دو روز فکر نکنم بتونم بیام .

Division
09-04-2010, 00:28
منم با نظر سنجي موافقم ولي به نظر من روزاي آخر خيلي سلوغ ميشه مثلاً 19 20 21 بهترين زمان ممكنه هست .

راستي يه خبر دسته اول:
كساني كه تو سايت ايران ميكرو عضون و قبل از اومدن به گردهمايي، ثبت نام كرده باشن شركت بين المللي PGT هدايايي رو به قيد قرعه اهدا خواهد كرد . aa)aa)aa)

Aghaeifar
09-04-2010, 01:04
خوب یکی هم مسئول بشه برای این گرد همایی بهتره
بهتر است بعد از ظهر باشه نه صبح

شركت بين المللي pgt کجاست دیگه ؟ مربوط به ایران میکرویه ؟

farzadsw
09-04-2010, 01:42
تاپیک جدید برای گرد همایی در نمایشگاه کتاب:

Division
09-04-2010, 01:49
خوب یکی هم مسئول بشه برای این گرد همایی بهتره
بهتر است بعد از ظهر باشه نه صبح

شركت بين المللي pgt کجاست دیگه ؟ مربوط به ایران میکرویه ؟

نه شركت مستقليه كه حامي ايران ميكرويي هاست . :wink:
شما فرض كن يه جورايي اسپانسر گردهماي هستش .

armstk
10-04-2010, 12:39
سلام بالاخره ما هم مشهد رسیدیم
در کل خیلی خاطره خوبی بودش و هیچ وقت از یادمون نمیره بچه ها خیلی بامعرفت و با مرام بودن و من از این بابت کلی خوشحال هستم
یه عکس جالب:
You can see links before reply (You can see links before reply)
اینم تو راه نمایشگاه هستیم و داریم قدم میزنیم که ناگهان....:
این یه روبات جنگجو از نوع نظامی هستش که روش یه rpg7 سوار هستش و موانع رو با استفاده از کنترل از راه دور منهدم میکنه
کلا یک 10 15 نفری میشدیما ولی توی عکس 4 نفرمون بیشتر دیده نمیشد ! نه که جمعیت خیلی زیاد بود دوربین گوشیم دیگه جواب نمیداد
از سمت چپ به راست
اولین نفر که بولیز بنفش داره خودم هستم
نفر بقل دستیم هم mh-electronic هستش و خیلی با ادب هستن ایشون در دانشگاه جنوب تهران درس میخونن
اون آقایی که قدش از همه بلندتره (190 سانت !)فرزاد احمدی نژاد هستش , آقا هر چی از ادب و احترام ایشون بگم بازم کم گفتم ایشون در دانشگاه علم و صنعت درس میخونن(یه روز مارو هم دعوت کرد رفتیم تو دانشگاهشون )

آخرین نفر هم که دارای قدی بلند و یک بولیز بنفش هستش محمد هاشمی یا همون 1nafar هستش , آقا براتون چی بگم ؟ خیلی آدم با ادب و یکمی هم مظلوم وکم صحبت هستن و مثل فرزاد دارای اطلاعات علمی با ارزشی هستن از همه مهمتر خیلی با معرفت هستن همه ی بچه ها رو به صرف نهار دعوت خودشون کردن(بهتون گفتم بیاین میخان نهار بدن شما باور نکردین !!!)

انشالله در گردهمایی های بعدی با تعداد افراد بیشتری آشنا میشیم

با تشکر از همه ی افرادی که در گردهمایی شرکت کردند

هنرفر
10-04-2010, 12:47
پس عکس کو دادا؟

kavir
10-04-2010, 13:04
سلام
دستت درد نکنه عکس فرستادی خیلی خوشحال شدم انشاأالله گرد همایی بعدی همه دوستان بیایمaa)

morteza_rk
10-04-2010, 14:17
محمدرضا جان ممنون از عکس هایی که فرستادی.

انشالله منم نمایشگاه کتاب میام و نظرمم مثل جناب genius روزهای 19 ، 20 و 21 هست.

n340
11-04-2010, 12:08
نامردا منم تو مسابقات بودم یه پی امی چیزی
من تو لیگ مینیاب بودم

Aghaeifar
17-04-2010, 23:23
امروز ما هم دیدار با اقا فرزاد در ایستگاه مترو داشتیم ( مفاد این دیدار در آینده منتشر خواهد شد )

من سرم رو باید با زاویه 45 درجه به بابا می چرخوندم تا بتونم سر فرزاد رو ببینم تا الان فکر می کردم من قد بلند هستم ...

armstk
17-04-2010, 23:59
بله آقا فرزاد در رشته ی بسکتبال فعالیت دارن ......... قدشون هم 192 سانت هستش !
علی آقا شما توی تهران چی کار میکردی؟ مگه ساکن کجا هستی؟

Aghaeifar
18-04-2010, 01:14
توی تهران درس می خوندم ( دارم هنوز هم می خونم ! :roll:)

این بچه هایی که تهران هستیم بیایید هر چند مدت یه کافی شاپی ، یه جایی یه نوشیدنی بخوریم و در باره آخرین اوضاع منطقه و ... بحث و تبادل نظر کنیم اسمش جلسات رو هم می ذاریم "کافه میکرو"

cmuiran
03-04-2012, 15:34
سلام به دوستان
کسی جمعه نیست ما ببینیمش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
مهمان من به حساب اقای armstk (You can see links before reply) بریم کبابی:mrgreen:

cmuiran
03-04-2012, 15:39
سلام
( در حال حاضر املی هستم :0013:)
.

سلام مهندس هاشمی
گفتین فعلا آملی شدین من کنجکاو شدم بدونم که جای دارین پروژه ای انجام میدین ما مزاحم بشیممممممممممممم به شما سر بزنیم ؟؟؟:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen :

armstk
04-04-2012, 02:06
سلام به دوستان
کسی جمعه نیست ما ببینیمش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
مهمان من به حساب اقای armstk بریم کبابی
چشم بریم کباب هوا بخوریم :) عجب خوشمزه هم هستش :)))

سلام مهندس هاشمی
گفتین فعلا آملی شدین من کنجکاو شدم بدونم که جای دارین پروژه ای انجام میدین ما مزاحم بشیممممممممممممم به شما سر بزنیم ؟؟؟:mrgreen :
فکر کنم الان سعید تغییر هویت داده دوباره !!!!!!

cmuiran
04-04-2012, 10:27
چشم بریم کباب هوا بخوریم :) عجب خوشمزه هم هستش :)

مشهدی ها دست و دلباز بودن شما جرا .......:wink:

armstk
04-04-2012, 10:54
مشهدی ها دست و دلباز بودن شما جرا .......
تا جایی که یادم بود مشهدی ها شمع دزد بودن !!!! :)) (مشهدی نیستم آخه !)

بعدشم ما که تویه این مشهد مردیم به خدا ! , شهر بخیلان هستش به ولله
بیخیال حالا

کیا دیگه میان گردهمایی؟؟

cmuiran
04-04-2012, 15:34
تا جایی که یادم بود مشهدی ها شمع دزد بودن !!!! :)) (مشهدی نیستم آخه !)

بعدشم ما که تویه این مشهد مردیم به خدا ! , شهر بخیلان هستش به ولله
بیخیال حالا

کیا دیگه میان گردهمایی؟؟
سلام مهندس
اشکال نداره به شما هم سرایت کرده :mrgreen:
والا من خبر ندارم کیا میان برای همین پرسیدم جمعه کسی نیست ببینیمش:wink:

Aghaeifar
04-04-2012, 20:33
آقایون تاپیک گردهمایی چهارم اینجاست cry::
چهارمین گردهمایی ایران میکروییها همزمان با 25 امین نمایشگاه بین المللی کتاب - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)