PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سنسور برای کنتور آب

morteza_rk
12-02-2010, 22:02
سلام

من دنبال یه سنسور الکترونیکی برای کنتور آب و یه نمونه هم برای کنتور گاز می گردم. کسی همچین سنسورهایی سراغ داره؟

می خوام این سنسور در مسیر حرکت آب یا گاز (در لوله) قرار بگیره و مثل کنتورهای معمولی میزان مصرف ماهیانه رو مشخص کنه اما یه خروجی الکترونیکی برای دادن به میکرو داشته باشه.

لطفا اگه در این زمینه اطلاعاتی دارید راهنمائیم کنید.

morteza_rk
12-02-2010, 22:06
قابل توجه مدیران سایت :

من می خواستم این تاپیک رو توی انجمن " ایـــــــــران میـــــــکرو ™ > ميكرو كنترلر ها و ميكرو پروسسور ها > سایر موارد مرتبط با میکرو کنترلرها " مطرح کنم ولی نمی شد! یعنی دوتا پیغام خطای زیر رو می داد ، البته این مشکل چندین بار دیگه هم برای من پیش اومده!

You specified a tag that was too short. A tag must be at least 3 characters .1
The number of tags you tried to add to this thread exceeded the maximum number of tags by .2

رهتازالکترونیک
12-02-2010, 22:58
errorدوم فکر کنم مربوط به کلید واژه ها باشه.یعنی اگه تعداد کلمات عنوان بیش از حد مجاز باشه این error رو می ده.
چون کار سرچ رو مشکل می کنه.

1nafar
13-02-2010, 02:06
سلام

من دنبال یه سنسور الکترونیکی برای کنتور آب و یه نمونه هم برای کنتور گاز می گردم. کسی همچین سنسورهایی سراغ داره؟
برای کاری که شما میگید ، سنسور دیجیتال وجود نداره که در کتار لوله قرار داده بشه و...، نمونه های که من دیدیم مثل یک رابط بود که سر راه اب قرار میگرفت و داخلش یه پروانه داشت که با چرخش یه دونه سنسور رو تحریک میکرد .
اسم دقیقش یادم نیست اما توی اکثر ابزار فروشی ها وجود داره ، اگه خواستی بگو تا اسم دقیقش رو برات بگیرم

قابل توجه مدیران سایت :

من می خواستم این تاپیک رو توی انجمن " ایـــــــــران میـــــــکرو ™ > ميكرو كنترلر ها و ميكرو پروسسور ها > سایر موارد مرتبط با میکرو کنترلرها " مطرح کنم ولی نمی شد! یعنی دوتا پیغام خطای زیر رو می داد ، البته این مشکل چندین بار دیگه هم برای من پیش اومده!

You specified a tag that was too short. A tag must be at least 3 characters .1
the number of tags you tried to add to this thread exceeded the maximum number of tags by .2
ما هستیم کوهی از مشکلات ، به لیست اضافه شد .

morteza_rk
13-02-2010, 15:53
ما هستیم کوهی از مشکلات ، به لیست اضافه شد .

این یعنی چی؟ من دوزاریم نیفتاد!؟ ii998)

ضمن اینکه من همین مدلی که شما گفتی می خوام ، یعنی سر راه آب (توی لوله) قرار بگیره ، حالا خروجیش مهم نیست چی باشه (فرکانس،جریان،ولتاژ،پالس... ) مهم اینه که خروجیش الکترونیکی باشه.

اگه ممکنه اسم این نوع سنسورها رو بهم بگید تا من ببینم می تونم اینجا پیداش کنم یا نه؟ ممنون.

n340
13-02-2010, 16:09
برا سنسور لوله اب که همون بهترین راهه هالا می خوای خودت درستش کن تا مثل انکدر دور پروانه رو بسنجه
ولی برا سنسور گاز نمی دونم چون فشار داخل لوله گاز فکر کنم باید بالا باشه
شما از این کنتور های گاز یکی پیدا کن
اونم همون فرایند بالا رو باید داشته باشه
ولی درونی رو کنتور گاز کار کنی به نتیجه میرسی

در ضمن 1nafar جان من حاضر به همکاری با شما هستم
و سایت هستم

morteza_rk
13-02-2010, 19:46
منم که گفتم همون بهترین راهه و منم دنبال همونم ولی نمی دونم اسم این سنسورها چیه؟ خودم حوصله ی ساختنشو ندارم. گفتم که فقط یه خروجی الکترونیکی بده برام کافیه.

برای کنتور گاز هم فکر نکنم فشار توی لوله مشکل ساز بشه. درونی رو کنتور گاز کار کنم یعنی چی؟