PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Codevision avr 2.04.4a نسخه کامل

M3R
02-02-2010, 19:49
دراین بخش نسخه کامل وبدون محدودیت نرم افزار CodeVision AVR نسخه ۲٫۰۴٫۴a کامپایلر میکروکنترلر Avr برای زبان c را جهت دانلود برای شما قرار داده ایم. این نسخه کامل و به صورت full میباشد. بعد از دانلود فایل و نصب نرم افزار فایل موجود در پوشه کرک را کپی کرده و در مسیری که CodeVision را نصب کرده اید جایگذاری (paste) کنید.
You can see links before reply

رمز عبور فایل :You can see links before reply
منبع:یزد کیت

agape
14-10-2010, 13:24
سلام
ولی این نسخه ای که گذاشتید خیلی باگ داره :sa:
بد کرک شده اولیش که خیلی اذیت میکنه اینه که دکمه ریست نه توی ترمینال کار میکنه نه توی پروگرامر، با MALLOC هم مشکل داره ، نمیتوم از تمام منابع رم سیستم استفاده کنم خطا میده :(
نسخه حرفه ای شو ندارید ؟

mostafa_a
10-11-2010, 21:34
کسی می دونه چطور می شه یه نسخه کامل با لایسنس کدویژن بدون باگ رو خرید ؟

1nafar
20-12-2010, 15:54
کسی می دونه چطور می شه یه نسخه کامل با لایسنس کدویژن بدون باگ رو خرید ؟
تا اونجا که من میدونم با ایرانی ها کار نمیکنن ، شما میتونید با استفاده از یک ip خارجی از سایت اصلی خرید کنید و بعد لینک پرداخت رو بدید یکی براتون با paypal یا کریدت کارت پرداخت کنه ( شرکت های زیادی خدمات پیپال و ... انجام میدن ) .

بد کرک شده اولیش که خیلی اذیت میکنه اینه که دکمه ریست نه توی ترمینال کار میکنه نه توی پروگرامر، با MALLOC هم مشکل داره ، نمیتوم از تمام منابع رم سیستم استفاده کنم خطا میده
نسخه حرفه ای شو ندارید ؟
از ورژن های قدیمی تر استفاده کنید ...

bahrambaba
27-12-2010, 18:33
ورژن جدید 2.05 اومده که کد ویزارد واسه xmega هم داره . در ضمن کرد شده هم هست.

من باهاش یکم ور رفتم جواب میده.

موفق باشید .

لینک دانلود :