PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *** همکاری اساتید و اعضاء سایت ***

REZA_KLNTR
27-01-2010, 22:37
پیشنهاد میشود اساتید و اعضاء محترم سایت با همیاری هم مدارات کاربردی تر الکترونیک را یکی یکی به ترتیب اولویت به سرانجام مناسبی برسانند تا فعالیت ها هدفمند تر شود و کاربردی تر!

اعضاء محترم میتوانند مدارات کاربردی پیشنهادی خود را عنوان فرمایند!:0013:

ERFAN
12-10-2010, 02:27
سلام
اگه امکان داره منظورتون از مدارات کاربردی رو کمی دقیق تر بگید مثلا اینکه تو چه زمینه هایی باشن یا در چه سطحی و از این قبیل مطالب...
متشکرم.

Black-Black
09-11-2012, 23:31
والا ما خیلی مدارات میخواهیم طراحی کنیم و علاقه هم داریم که باسایت همکاری بکنیم.ولی مثل اینکه نمیشه

kavir
26-11-2012, 21:31
سلام
مهندس جان طرحی باشه که موازی با فروشگاه نباشه و مقرون بصرفه باشه شک نکن حمایت میشه
برام پیام خصوصی بزن تا بیشتر روش بحث کنیم

TABRIZMACHINE
07-08-2013, 03:31
سلام من خیلی خیلی طرح دارم.ولی ای سی هاش تو ایران نیست و سفارش خارج هم 10 برابر قیمت اصلیش اعلام میکنند.بعضی طرح ها باید روی تیراژ بالا تولید بشن که نیاز به سرمایه گذار داره.کاش میتونستیم یه تعاونی 200-300 نفری با اعضای سایت تشکیل میدادیم و همه چی تولید میکردیم توی کارخونه خودمون از صنعتی و پزشکی بگیر تا خودرویی و خانگی و....

amin11
10-08-2013, 03:00
طرح من ساخت دستگاهی با تکنولوژی bodycom هست طرحشو از میکروچیپ دارم ولی قطعاتش گیر نمیاد ما باید با جایگیزن ها و مشابه ها یا حتی طراحی خودمون مشکلو حل کنیم

TABRIZMACHINE
10-08-2013, 03:52
طرح من ساخت دستگاهی با تکنولوژی bodycom هست طرحشو از میکروچیپ دارم ولی قطعاتش گیر نمیاد ما باید با جایگیزن ها و مشابه ها یا حتی طراحی خودمون مشکلو حل کنیم

سلام بادی کام در مورد بدنه انسانه؟
چیکار میکنه؟
ای سی رو میشه چند روزه اورد ایران فقط با چند برایر قیمت اصلی البته فعلا بعد ها خیلی ساده حلش میکنم.
چه ای سی هایی میخواد؟

TABRIZMACHINE
10-08-2013, 03:54
سلام
مهندس جان طرحی باشه که موازی با فروشگاه نباشه و مقرون بصرفه باشه شک نکن حمایت میشه
برام پیام خصوصی بزن تا بیشتر روش بحث کنیم

مدیر جان چرا سر نمیزنی؟
جواب نمیدین ادم دلسرد میشه انگیزش هم میمیره بخدا.:sa:

amin1139
10-08-2013, 16:18
سلام بادی کام در مورد بدنه انسانه؟
چیکار میکنه؟
ای سی رو میشه چند روزه اورد ایران فقط با چند برایر قیمت اصلی البته فعلا بعد ها خیلی ساده حلش میکنم.
چه ای سی هایی میخواد؟

شما مقالرو یکم میخوندی متوجه میشدی
وارد کردنش ریسک داره کسی زیر بارش نمیره
تکنولوژی بادی کام تکنولوژی هست که توماشینای مدل بالا و درب های برقی مدل جدید استفاده میشه مثلا اگه سویچ ماشین دست هرکسی باشه با دستش دستگیره ماشینو لمس کنه به قصد باز کردن درب ماشین اگه درب قفل باشه اتوماتیک باز میشه

TABRIZMACHINE
10-08-2013, 20:20
سوزوکی ویتارای مدل 2006من اینطوریه کیت استارترداره.وارد کردنشوخودم میکنم شما نترس.شما فقط کارتوانجام بده فعلا و به من پارتنامبربده.البتهبایدتوج ه اقتصادی طرح به نسبت قیمت ای سی ها رو براوردکنیم ببینیم دخلش از خرجش کمتر نباشه.منم میدونم مقاله رو میخوندم متوجه میشدم خواستم شما خلاصه بگی تا ببینم کاربرد پزشکیش یا dlna مد نظر شما نیست.با تشکر

TABRIZMACHINE
11-08-2013, 02:08

دقیقا همین طرح رو و خیلی خیلی پیشرفته ترش رو چند سال پیش خواستم اجرا کنم چند تا مورد داره ایرانخودرو و سایپا اینا رو نمیخره چون خودرو های تولید داخل دستگیره درشون از داخله واسه این سیستم دستگیره های برجسته میخواد که خودورو سازها هم نمیان تغییرش بدن چون تغییر قالب پوسته در یا بدنه میخواد که هزینشو نمیدن و حالشم ندارن چون همینطوری فروش میکنن.دقیقا سه تا طرح نزدیک به طرح شما هم هست که من چند ساله خوابوندمش.یعنی نمیشه فروخت و کسی هم پیدا نمیکنم اجراش کنه شما هستی بسم الله.منم هستم.

TABRIZMACHINE
11-08-2013, 03:59
شما مقالرو یکم میخوندی متوجه میشدی
وارد کردنش ریسک داره کسی زیر بارش نمیره
تکنولوژی بادی کام تکنولوژی هست که توماشینای مدل بالا و درب های برقی مدل جدید استفاده میشه مثلا اگه سویچ ماشین دست هرکسی باشه با دستش دستگیره ماشینو لمس کنه به قصد باز کردن درب ماشین اگه درب قفل باشه اتوماتیک باز میشه

اقا شما mcp2035 میخوای؟
چند تا؟
pic16lf1827 و pic16lf1829 تو ایران پیدا کردی؟اینارو نمیخوای؟
2035 1.5 دلاره ولی تا برسه ایزان 10-12 تومن میشه.

TABRIZMACHINE
13-08-2013, 07:28
mcp2035 با قیمت دلار امروز 8 تومن دست خود من میرسه هر موقع خواستی 7 روز تا 20 روزه تحویلت میدم حتی روی 5 یا 10 عدد.من زیر بار ریسکش رفتم.