PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بشتابيد ثبت نوروز در تقويم جهاني

alnz
24-01-2010, 00:55
سازمان ملل متحد نظر سنجی بزرگی را در ارتباط با ثبت جهانی نوروز انجام داده است مبنی بر این که اگر یک میلیون نفر از ایران به سازمان ملل ایمیل بفرستند این روز به نام ایران ثبت خواهد شد . تا الان بيش از 535 هزار امضا جمع آوري شده است . لطفا اطلاع رسانی کنید .

You can see links before reply

يه جا خوندم كه اگر به اندازه کافی ایمل زده نشه این روز به نام افغانستان ثبت خواهد شد خودم نفهميدم چه ربطي به اونجا داره ولي هر چه سريعتر از حق کشورتون دفاع کنید

Morteza_rk
24-01-2010, 18:38
سلام

دوستان عجله کنید ، مولوی رو که ازمون گرفتن ، علم ستاره شناسی که همش به اسم اروپایی ها و گالیله ثبت شد ، نسبتهای مثلثاتی هم که از دستمون رفت ، محاسبه ی عدد پی و سینوس 1 درجه رو هم که ربودن و هزار تا دزدیه دیگه ، حالام که نوبت این عید باستانیه که یادگار تمدن چندین هزار سالمونه. دارن تو روز روشن جلوی 6.5 میلیارد آدم ازمون می گیرنش.

آریایی ها بجنبید که دارن هویتمون رو ازمون می گیرن.

من که مدیون alnz هستم. الآن میرم توی وبلاگم این خبر رو درج می کنم زیر تمام ایمیل هامم این امضا رو میزارم ، همینطور زیر تمام متن هایی که واسه این انجمن و انجمنهای دیگه می فرستم.

Morteza_rk
24-01-2010, 18:41
اینم از تغییر امضای من توی این سایت

Morteza_rk
24-01-2010, 18:52
اینم از درج خبر توی وبلاگ ، هرچند که بازدیدش کمه ولی از قدیم گفتن کاچی بهتر از هیچی؟!

alnz
24-01-2010, 23:07
:wink: مرسي

1nafar
25-01-2010, 14:56
سلام
بازم یه کلک رشتی برای جمع اوری ایمیل .
من نمیدونم Shahri Estakhry کی هست و از کجا به فکرش رسیده که سازمان ملل متحد میخواد عید رو از ما بگیره ، اما حتما خیلی فکر کرده که به اینجا رسیده .
سایت You can see links before reply یک سایت برای ایجاد کردن نظر سنجی هست و هر کسی میتونه در اون نظر سنجی راه بندازه و ادرس ایمیل ملت رو جمع کنه و بعدا به قیمت ها بالا فروشه .
حتما تا حالا تبیغاتی با موضوعات زیر دیدید :
فروش 50 هزار ایمیل فعال ایرانی فقط 200 هزار تومان و....

armstk
25-01-2010, 15:41
منم با آقاي 1نفر كاملا موافقم مثله اين كه واقعا مخ اون كسي كه اين كار رو كرده خيلي خوب كار ميكرده
اما جمع آوري ايميل به چه دردي ميخوره؟ چيزي كه الان زياده ايميله

armstk
25-01-2010, 15:45
اينو ببينين:
البته مثله اين كه خيلي با انصافه!!!

alnz
25-01-2010, 22:26
اگه اينطوريه كه شما مي فرماييد پس من از همه دوستان معذرت ميخام از اين بابت

راستش من اين مطلب تو يكي از فروم هاي ايراني ديدم و به نظرم اومد كه بعنوان يه ايراني به همه بگم ؛ بازم ببخشيد

ولي يه چيزي كه نفهميدم : مگه اي ميل هايي كه ما وارد مي كنيم به دست كسي كه نظرسنجي رو ايجاد كرده ميرسه ؟!

farzadsw
26-01-2010, 01:42
سایت مذکور سایت معتبریه و email های شما رو نمیفروشه !
اگر فرم رو پر کرده باشید میبینید که 3 انتخاب دارید:
1. email شما کاملا مخفی باشه
2. فقط خود نویسنده بیانیه email شما رو بتونه ببینه
3. همه بتونن ببینن
که به طور دیفالت روی 1 هست.
شاید بگید خب طرف میاد email خودشو جای مثلا سازمان ملل میده ! ولی اگه اقدام به ایجاد یه بیانیه کرده باشید ، میبینید که تنها میتونید اسم سازمان مورد نظرتون رو بنویسید نه email اونو (مثلا فقط باید بنویسید سازمان ملل نه ایمل سازمان ملل) . طبق اسمی که نوشتید کارمندای اون سایت آدرسی که باید براش فرستاده بشه رو تنظیم میکنن.
پس همونطور که دیدید نمیشه کلاهبرداری کرد.

Morteza_rk
26-01-2010, 01:48
آقا خداییش من گیج شدم ii998) قاطی کردم بخدا

آخرش چیکار کنیم ، طبق این گفته ها و استنباط خودم قضیه می تونه پنجا پنجاه باشه! یعنی از یه طرف ممکنه کلک باشه از طرف دیگه امکان صحتشم هست. من که امضای اینجامو عوض کردم ، تاپیکای فوریوم های دیگرم حذف کردم ، حالا مونده وبلاگ ناچیزم که نمی دونم چه بلایی سرش بیارم.

نظر بقیه چیه؟ :cry:

1nafar
26-01-2010, 15:01
سایت مذکور سایت معتبریه و email های شما رو نمیفروشه !
کاملا درسته .

1. email شما کاملا مخفی باشه
2. فقط خود نویسنده بیانیه email شما رو بتونه ببینه
3. همه بتونن ببینن
متاسفانه در این نظر سنجی ، ایمیل به صورت پیش فرض نمایان هست و کسی هم به مخفی بودنش توجه نمیکنه ، چون همه میخوان نوروز رو به ایارن برگدونن و ...:o

شاید بگید خب طرف میاد email خودشو جای مثلا سازمان ملل میده ! ولی اگه اقدام به ایجاد یه بیانیه کرده باشید ، میبینید که تنها میتونید اسم سازمان مورد نظرتون رو بنویسید نه email اونو (مثلا فقط باید بنویسید سازمان ملل نه ایمل سازمان ملل) . طبق اسمی که نوشتید کارمندای اون سایت آدرسی که باید براش فرستاده بشه رو تنظیم میکنن.
پس همونطور که دیدید نمیشه کلاهبرداری کرد.
متن نظر سنجی رو بخونید :
و اما نکته ی جالب تر موضوع :
پیشنه ی نوروز :
خبر انلاین و فردا نویز
همه چیز معلومه
در تاریخ 2 اذر 1388 نماینده ایران و افغانستان و غیره پیش نویس قطعنامه روز بین المللی نوروز رو در سازمان ملل متحد تهیه کردند .
بعد از گذشت مراحل عادی با این قطعنامه موافقت میشه و این قطع نامه برای تایید نهایی سازمان ملل در صف قرار میگیره .
پس همه چیز حل شده ....
این وسط یکی اومده و زرنگ باز در اورده و گفته که ما دبیر کل سازمان ملل خواهش میکنیم که بیاد نوروز رو به ایرانیان ببخشه ( بگه نوروز مال ایرانی ها هست ) ، بعضی از دوستان هم در این نظر سنجی شرکت کردن و طرف رو خوشحال کردن .
در حالی که
-----سازمان ملل متحد خودش دارای سایت رسمی جهت انجام دادن نظر سنجی هست .
-----هر کشور برای خودش در این سازمان نماینده داره
-----این سازمان ایرانی ها رو ادم حساب نمیکنه .:0013:
ختم کلام

در ضمن ممکنه ایمیل ها برای ما ارزشی نداشته باشه ، اما برای افرادی که کار های تبلیغاتی انجام میدن و ... خیلی با ارزش هست ، بعضی از شرکت ها ربات های رو میسازن که دیتا بیس انجمن ها و سایت رو برای بدست اوردن ادرس ایمیل جستوجو میکنه و..........................................

farzadsw
26-01-2010, 16:54
من همون موقع رفتم Email ام رو زدم ، گزينه پيش فرضش مخفي بود(همون گزينه اول) !؟
يه بيانيه ديگه هم بود كه درمورد برداشتن اسم خليج عربي از روي نقشه گوگل بود (براي 1 سال پيشه) . اون رو هم پر كردم . اونم پيشفرضش مخفي بود . الانم اگه نقشه كوكل رو چك كنيد ميبينيد روي خليج فارس هيچي ننوشته (نه عربي نه فارس) . شايد سر كاري باشه ولي با توجه به اينكه پيشفرضش مخفي بوده سودي عايد اون شخص نميشه.