PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : eagle 4.16 و مشکل نصب

M3R
15-11-2009, 21:09
سلام.
من این ورژن 4.16 رو از اینجا دان کردم اما موقع نصب این ارور رو میده.
ویندوزم هم 7.
You can see links before reply

1nafar
15-11-2009, 21:33
سلام
نرم افزار رو تست کردم مشکلی نداره ، احتمالا ویندوز 7 نمیزاره فایل setup بعد از unzip شدن اجرا بشه .
از منوی استارت گزینه ی run رو انتخاب کنید و در پنجره باز شده عبارت %temp% رو تایپ کنید وبعد روی ok کلیک کنید .
در پنجره باز شده ، تمام فایل های موجود رو پاک کنید .
eagle-win-eng-4.16r2.exe رو اجرا کنید ، بعد از unzip کردن نرم افزار پنجره های موجود رو نبندید ، به پنجره ی temp برید و پوشه WZSE0.TMP رو به یه درایو دیگه کپی کنید .
فایل setup.exe موجود در پوشه ی WZSE0.TMP رو به صورت دستی اجرا کنید و............
نکته با بستن پنجره eagle-win-eng-4.16r2.exe پوشه ی WZSE0.TMP که در پوشه ی temp ایجاد میشه ، پاک میشه .
پوشه temp در ویندوز ویستا در مسیر زیر قرار داره :
C:\Users\m\AppData\Local\Temp
نتیجه رو بزارید

yaser.t
17-11-2009, 07:05
سلام
روی فایل ستاپ کلیک راست کنید و گزینه ی ران از ادمین استارتور رو بزنید .

M3R
25-11-2009, 23:51
سلام
نرم افزار رو تست کردم مشکلی نداره ، احتمالا ویندوز 7 نمیزاره فایل setup بعد از unzip شدن اجرا بشه .
از منوی استارت گزینه ی run رو انتخاب کنید و در پنجره باز شده عبارت %temp% رو تایپ کنید وبعد روی ok کلیک کنید .
در پنجره باز شده ، تمام فایل های موجود رو پاک کنید .
eagle-win-eng-4.16r2.exe رو اجرا کنید ، بعد از unzip کردن نرم افزار پنجره های موجود رو نبندید ، به پنجره ی temp برید و پوشه WZSE0.TMP رو به یه درایو دیگه کپی کنید .
فایل setup.exe موجود در پوشه ی WZSE0.TMP رو به صورت دستی اجرا کنید و............
نکته با بستن پنجره eagle-win-eng-4.16r2.exe پوشه ی WZSE0.TMP که در پوشه ی temp ایجاد میشه ، پاک میشه .
پوشه temp در ویندوز ویستا در مسیر زیر قرار داره :
C:\Users\m\AppData\Local\Temp
نتیجه رو بزارید

سلام.
ببخشید دیر شد.
باز هم ارور میده.اما یه ارور دیگه.
در ضمن اینو هم بگم که ویندوزم 64 بیت هست.
با 5.6 مشکلی ندارم ولی با 4.16 .....

1nafar
01-12-2009, 03:58
سلام
نمیدونم مشکل از چی هست ، من روی ویستا نصب کردم و مشکلی نداره ....