PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند تا درخواست

memeoo
13-08-2009, 19:24
سلام
واقعا از مدیرت سایت تشکر میکنم که در این عصر نادانی محض ، به کمک ما میاد و کلیه مطالب و دانش خودش رو در اختیار ما میزاره .
چند تا درخواست دارم که هم برای خودم و هم برای دوستان مفید خواهد بود . البته مطمئنم که خودتون هم بهش فکر کردید اما وقت انجام اون رو نداشتید .
1- نرم افزار های کاربردی ( اخرین ورژن ) رو به بخش های کوچک (یک مگابایتی ) تقسیم کنید و برای دوستان اپلود کنید .
الحمدالله خودتون اپلود سنتر دارید ، و از اپلود کردن سایر نرم افزار ها ، معلوم که اینترنت پر سرعت دم دستتون هست .
2- اگه میشه اموزشavr , pic به زبان c رو ایجاد کنید . من کتاب اموزش avr به زبان c رو خوندم ، خیلی عالی توضیح داده بودید .
3- در صورتی که مایل باشید ، من میتونم در تمامی زمینه های کاری با شما همکاری کنم ( ترجمه ، پروژه ، کار عملی و.... )
به امی سرافزاری ایران و بیرون امدن از دست قوم نفهم

1nafar
14-08-2009, 08:54
واقعا از مدیرت سایت تشکر میکنم که در این عصر نادانی محض ، به کمک ما میاد و کلیه مطالب و دانش خودش رو در اختیار ما میزاره .
متشکرم ، لطف دارید .

- نرم افزار های کاربردی ( اخرین ورژن ) رو به بخش های کوچک (یک مگابایتی ) تقسیم کنید و برای دوستان اپلود کنید .
این کار رو دارم انجام میدم ، نرم افزار بسکام و پروتوس اپلود شد ، نرم افزار های مثل کدویژن و win avr و kiel و... رو تا فردا اپلود میکنم ، اگه نرم افزار دیگه هم وجود داره بفرمایید .

اگه میشه اموزشavr , pic به زبان c رو ایجاد کنید . من کتاب اموزش avr به زبان c رو خوندم ، خیلی عالی توضیح داده بودید .
فعلا در گیر اموزش arm هستیم ( با گروه کویر ) بعد از تموم شدن arm میریم به سراغ اونا .

در صورتی که مایل باشید ، من میتونم در تمامی زمینه های کاری با شما همکاری کنم ( ترجمه ، پروژه ، کار عملی و.... )
براتون پیغام دادم