PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : arm

imported_ali
04-08-2009, 08:42
سلام
من به تازکی با میکرو arm اشنا شده ام و به دنبال یک پروژه انجام شده با نرم افزار keil میگردم که فایل هگز ان با پرتوس کار کنه .
pdf های اموزشی سایت هم مطالعه کردم ولی نمی تونم پرتوس را run کنم تا میکرو خروجی به من بده اگر کسی بتونه کمکم کنه خیلی ممنون میشم

1nafar
04-08-2009, 20:20
سلام
اگه منظورتون همون چهار تا pdf هست ، مدارت در عمل تست شده و شما باید با نسخه 7.2 به بعد کار کنید ( arm فقط در این ورژن ها جواب میده )
در ضمن برای شروع میکرو کنترلر های فیلیپس مورد خوبی نیست ، من میکرو های شرکت اتمل رو پیشنهاد میکنم .
قبلا ما روی این میکرو ها مقداری کار کردیم و یکی از اونا رو برای شرو ع انتخاب کردیم این میکرو AT91SAM7X256 میباشد ، شما میتوانید دیتا شیت فارسی این میکرو (معرفی پایه ها و امکانات و...) + دو تا pdf مرتبط دیگه رو توی سایت پیدا کنید .
ما همچنین با کمک گروه کویر الکترونیک (You can see links before reply) یک برد اموزشی ساختیم ، این برد تقریبا اماده هست ( نمونه ازمایشی رو امروز میبندیم) و تا اخر هفته با قیمت بسیار ارزان در اختیار دوستان قرار داده میشود .(قیمت نهایی برد + قطعات 30 تا 50 هزار تومان در میاد ، این برد تقریبا تمامی امکانات رو ساپورت میکنه و قیمتش یک دهم تا یک پانزدهم برد های مشابه است )
اموزش arm هم شروع شده ، ما تاکنون اموزش مقدماتی زبان c + راه اندازی کامپایلر کیل + راه اندازی پورتها و دستورات ..... را کامل کرده ایم .
انشالله از شنبه هفته اینده اموزش arm به صورت حرفه ای دنبال میشود . به سایت سربزندی تا از اخرین اخبار اطلاع پیدا کنید

imported_ali
08-08-2009, 23:12
سلام
خیلی ممنون که جوا بی برای پرسش من دادید.
من با نسخه 7.4 پرتوس کار میکنم ولی فکر میکنم نمی تونم به صورت درست تنظیمات مخصوص این تراشه را در نرم افزار پرتوس انجام بدم با وجود اینکه با
میکرو avr و 8051 کار کردم .
اگر لطف کنید و یک برنامه خاموش وروشن شدن یک led همراه با مدار پرتوس
ان (خواهشن عکس نه ...) برام ایمیل کنید خیلی ممنون میشم میدونم برای شما
کار یک دقیقه است ولی یک هفته وقت من و گرفته .
از پیشنهاد شما برای تغییر تراشه ممنونم .

1nafar
09-08-2009, 08:10
سلام
اینم یه دونه مثال ، در این مثال پایه 20 میکرو lpc2131 هر .5 ثانیه خاموش و روشن میشود

imported_ali
10-08-2009, 16:34
سلام
خیلی ممنون لطف کردی امیدوارم در کاری که در مورد arm شروع کردید مشکل خیلی از دوستان حل کند و کتاب شما هرچه زودتر به چاپ برسد

1nafar
10-08-2009, 17:27
متشکرم
به زودی مطالب اموزشی در مورد arm در سایت قرار خواهد گرفت .